381 Shares 4220 views

Konkurencja na ślub: Niech goście nie przegap!

Teraz, że obchody zjednoczenia nowożeńcy zaczął być postrzegany przez ludzi jako coś koniecznego, często z nowożeńców jest spalanie pytanie: W jaki sposób i gdzie trzymać wesele? Niestety, w ostatnich latach, niewiele małżonkowie odzwierciedla ciekawe i oryginalne miejsce dla tak ważnego święta. Najczęściej wszyscy goście zbierają się w czyimś domu lub na terenie domku lub czynsz za organizację bankietu.


Dlatego, na oryginalnych konkursów i prezentów na ślub i mowy nie wychodzi. Aby stworzyć radosny nastrój gości nowożeńcy zatrudniają doświadczonego Toastmaster, które odbywają się konkursy na weselu, które nie różnią się w swoim repertuarze w ciągu ostatnich 10-15 lat. Oczywiście, nie możemy z całą pewnością powiedzieć, że takie konkursy ślub absolutnie nikt nie potrzebuje. Wręcz przeciwnie, stare dobre żarty są opinii publicznej na „hurra”. Ale młoda para podczas uroczystości ślubnej chcieliby zobaczyć coś zupełnie niezwykły i niezapomniany dla wszystkich przyszłych życia razem. Jeśli chcesz znaleźć unikalne i bardzo ciekawe zawody na wesele, należy zakończyć czytanie tego artykułu do końca.

Obecnie różne strony w Internecie można znaleźć wiele różnych informacji na najbardziej romantyczny i oryginalny sposób składania ofert na weselu, ale wiele z tych konkurencyjnych występy nie są rzeczywiście testowane w praktyce. Poniżej 3 najciekawsze, moim zdaniem konkurencję że broń może bezpiecznie podjąć nawet najbardziej doświadczonego Toastmaster.

„Jak poznałem moją żonę”

Wszystkie przetargi na ślubie jego stylu są podzielone na 2 rodzaje – konkursy dla zwiedzających oraz konkursy dla nowożeńców. Konkurs ten jest bardzo interesujący dla nowożeńców na uroczystości ślubne. To pozwala na dobrą zabawę podczas całego wesela. Specjalnie powołany toastmaster na imprezie pyta jeden z gości, aby dać mu swój ulubiony zegarek, który będzie musiał wykazać, jak nasz pan młody żył w okresie zanim poznał swoją narzeczoną. Toastmaster następnie zaczyna rozplanować wszystkie dane, że zegary w rzędzie na podłodze, a pan młody w tym czasie z zawiązanymi oczami. Po tym, on zaproponował, że pochodzą z zegarem, a wzmocnienie nad nimi, spróbuj nie przyjść. Przed rozpoczęciem procesu, gdy oczy naszego młodego jeszcze nie związany, zegar musi być usunięta.

Po zegar został rozplanowany, goście zaczynają razem poprosi pana młodego, gdzie chodzić i co robić, a może nawet na niego krzyczeć i śmiać się na widok swoich niezgrabnych ruchów. Czasami wydaje się, że jest o krok na jednym z zegarów, natomiast pan młody będzie stale skręcać się ze śmiechu, i przenieść dość kłopotliwe, wywołując burzę śmiechu. Tamada, który został wybrany na ślubie musi zawsze powiedzieć, że dobrze, że właśnie pan młody poszedł do ślubu, zanim poznał swoją żonę, i wreszcie ujrzał światło. Konkurs towarzyszy zwykle burzy oklasków i śmiechu.

„Kosztem ludzi nie potrzebujemy”

Konkursy ślubne na zasadzie zmiany często i bardzo przypomina rodzaju gry znanego dziecięcego „Nadmiar spadła.” W celu przeprowadzenia tego konkursu należy wymienić wszystkich gości wyboru 5 – 6 osób. Następnie tabela zostanie umieszczona okulary iz każdej rundzie konkursu o jednego drinka staną się mniejsze. Wszystkie okulary lub okulary wypełnione dowolnym napojem alkoholowym, który znajduje się na uroczystości ślubnej. Toastmasters daje ludziom w drużynie tabeli, a uczestnicy zaczną chodzić wokół niego.

Po czołowym rytmiczne przystanki muzycznych, każdy uczestnik powinien chwycić dowolny strzałów i natychmiast wypić. Człowiek, który był bez okularów, musi opuścić grę. Po tym, jeden kieliszek jest usuwany, a konkurencja nadal ślub ponownie. W końcu, przy stole są tylko dwóch członków i jeden kieliszek. Zwycięzcą zostaje uczestnik, który najpierw narysować swoją ostatnią szklankę i będą mogli ją wypić. Ponieważ gra toczy się bez przekąskę, a uczestnicy są ciągle pije szklankę w każdej rundzie, przechodzą ten test nie może każdy. I biegają tabeli w ostatniej rundzie trochę przypominać zwykłą osobę chodzenia w kółko.