702 Shares 2704 views

Smartfony „Samsung” lub „Sony”: że jest lepiej

W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na wszystkie miłośników smartfonów na pytanie: „Samsung” lub „Sony” – co jest lepsze „Na obecnym rynku telefonii komórkowej istnieje wiele firm, wśród nich są tacy, którzy okazali się być super, a jest nowicjuszem.

Dziś skupimy się na porównaniu z urządzeniami wiodących firm. Mówimy o smartfonach, które są zawarte w serii „Samsung Galaxy” i Sony Xperia. Jeśli wiesz o głównych mocnych i słabych stron tych modeli, dokonać wyboru na korzyść jednego z nich będzie łatwiejsze, według własnych potrzeb.

Ogólna charakterystyka

Aby poradzić sobie z pytaniem: „Samsung” lub „Sony” – co jest lepsze”, musimy najpierw ocenić ich sprawność fizyczną. Szerokość smartphone jest prawie taka sama. Nie stwierdzono istotnej różnicy może być odczuwalne, jeśli wziąć urządzenie jedną ręką. Jeśli szerokość Sony jest jeszcze trochę wyprzedza Samsung otrzymał nieco bardziej korzystny wydajność masy ciała, ale różnica jest nieznaczna.

bateria

W dalszym ciągu w celu rozwiązania kwestii jaką urządzenie jest najlepszy – „Samsung” lub „Sony”. Telefon jest w dużej mierze zależy od zdolności akumulatora. Bateria jest nieznacznie gorszy możliwościami Samsung Sony. Jednakże urządzenia „Samsung Galaxy” mają jedną ważną zaletę w tej dziedzinie. Sugerują one możliwość wymiany baterii na nową.

Projektowanie i ekran

W dalszym ciągu do czynienia z pytaniem „Samsung” lub „Sony” – co jest lepsze. Teraz, jego decyzja, aby przyjrzeć się bliżej konstrukcji urządzenia. Smartfon Xperia jest chroniona przez metalową obudową. On uzupełniony kątowe wkładki, które są wykonane z poliwęglanu. Taka decyzja nie psuć wyglądu urządzenia. Samsung powierzchnia wykonana jest z tworzywa sztucznego. Urządzenie nie wydaje się tani i zapisuje styl. Galaxy wyposażony jest w wyświetlacz pięć cali, wykonany w technologii Super AMOLED. W przypadku Sony używanym Truliminous ekran o przekątnej i podobną technologię o nazwie X-Reality silnika. Salda jakość urządzenia. Są one zainstalowane ekrany Full HD-o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli. Zatem niekwestionowanym atutem tego kryterium nie jest obecny na jednym z modeli.

Komora i inne elementy

Porównaj „Samsung” i „Sony” jest możliwe i jakość obrazów tworzonych przez nich. Doskonała sceneria łatwo dostępne za pośrednictwem smartfona Sony. Jest wyposażony w doskonały aparat fotograficzny o rozdzielczości 20,7 megapiksela, który jest uzupełniony przez lampę błyskową LED. Dodatkowe zalety urządzenia powinna zawierać Geo tagging. Użycie tego parametru jest nieznacznie gorszy od Samsunga. Smartfon tej firmy wykorzystuje dwie kamery frontalnego luzem i ze wskaźnikami 13 i 2 Mn Mn. Galaxy oferuje również funkcję sterowania głosem. Po najechaniu na określonym obszarze ekranu wyświetla monit. Również smartphone monitoruje ruch oczu użytkownika. Ważną zaletą Samsunga jest urządzenie podtrzymujące USB Host. FM-odbiornik w tym przypadku nie występuje. RAM y oznacza 3 PL Sony Samsung ma tylko dwa GB. Te cechy pozwalają właścicielom japoński smartfon jednoczesne otwarcie wielu aplikacji w tym samym czasie nie rozłączyć. Koszt urządzenia może mieć również wpływ na wybór. Sony smartphone jest droższe w porównaniu z roztworem z Samsunga. Można powiedzieć, że zarówno smartfon dobrze udowodniona.

Aby uzyskać więcej informacji,

Aby w pełni zrozumieć kwestię „Samsung” lub „Sony” – lepiej jest podać jakieś szczegóły, które są rzadko brane pod uwagę. Spójrz na funkcje wprowadzone w najnowszych wersjach smartfony z tych producentów.

Decyzja „Samsung” jest rozprowadzana w kilku kolorach. Smartphone z koreańskiego producenta wspiera zarządzanie przy pomocy gestów. Aby korzystać z tego telefonu, można nawet pozostać w rękawiczkach. Możliwość podwójnego wpisu. Użytkownik może nagrywać wideo i robienie zdjęć w tym samym czasie. Wspierany przez pełny zestaw interfejsów. Urządzenie może być stosowane w postaci pilota zdalnego sterowania. „Sony” firma wykorzystuje materiały o wyższej jakości. Panel przedni i tylny ma wzmocniony włóknem szklanym, która jest szczególnie trwała. Urządzenia są uzupełniane przez aluminiową ramą kątów poliwęglanu. Przyciski na przednim panelu nie pojawia. Smartphone skutecznie odporne na działanie wody i kurzu. Urządzenie obsługuje ładowanie bezprzewodowej.

Trudno jest porównać rozwiązania z największych producentów takich jak Samsung i Sony. Firmy powstały w różnym czasie. Ich powstawanie wystąpiło w różnych warunkach. Zasady ich założycieli są także zupełnie inne. Sony – jest to znana na całym świecie firma w Japonii. Raz stało się liderem w magnetowidach. Aktywny rozwój przedsiębiorstwa rozpoczęła się w okresie powojennym. Firma stara się ułatwić życie obywateli kraju, więc jeden z pierwszych wprowadził w produkcji innowacyjnych technologii. Odpowiedzialny i ostrożny podejście utrzymuje się w tworzeniu smartfonów.