692 Shares 9710 views

Jak szybko pozbyć się siniaków

W pewnym sensie, ludzie wypadły lepiej niż kobiety: siniaki i blizny może nawet je dekorować, nie można powiedzieć o pięknej połowy ludzkości. Jesteś prawdopodobnie do czynienia z sytuacją, w której nagle pojawia się niebieskie plamy na ciele , a więc niekoniecznie najbardziej widocznym miejscu. Raz pojawia się problem: jak szybko pozbyć się siniaków, nie oczekując tę pozycję przez kilka tygodni. Co do zasady, siniak na twarzy znika w ciągu tygodnia, dwóch tygodni, trzyma się na ciele, ale ozdobić swoje nogi można go do jednego miesiąca.


Pamiętam pierwszy ważną zasadę: im szybciej zaczniesz korzystać ze wszystkich możliwych środków o leczeniu siniaków, tym szybciej będzie można dostać. Pożądane jest, w ciągu pierwszych godzin po uderzeniu zastosowane do dotkniętego obszaru lodu. To nie powinno mieć zastosowania do gołej skóry, a uszczelka aby uniknąć odmrożenia i pozostawić na długi czas. Jeśli pod ręką nie ma lodu lub zimne obiekty, pożądane jest, aby umieścić miejsce boli pod zimną wodą, można zmniejszyć ten nadmiar dopływ krwi do miejsca uszkodzenia.

Potem na drugi dzień, kiedy trzeba pozbyć się siniaków w domu, należy zmienić taktykę leczenia. Główny przepływ krwi ustał zimno i trzeba zmienić ciepło, pomaga resorpcję krwiaków. Nadaje się do nagrzanej w soli lub piasku w grzejniki torby, elektrycznych i wody. Wystarczy pamiętać, aby rozgrzać się na tym terenie dopiero po obrzęk ustępuje.

Oprócz tych środków pierwszej pomocy problem jak szybko pozbyć się siniaków może pomóc sprawdzony popularnych sposobów zmniejszenia siniaki. To gąbka świeżej wody lub Goulard. Prowadzić płyny do zmiany dokonane w kompres. Proszek bodyagi powinien być rozcieńczany wodą lub olejem w ilości jednej części do dwóch części ciekłego bodyagi łatwo i wciera się w skórę, powinien być tylko o wiele bardziej ostrożnie niż płyny ołowiu. Bodyaga – proszek otrzymany z gąbki słodkiej wody, który ma wystarczająco sztywną strukturę włókien. Włókna te są w kontakcie z tkanką, zapewniają zwiększony przepływ krwi w miejscu uszkodzenia niż wpływ na szybkim resorpcji siniaków. Jednak gąbki słodkowodne należy stosować ostrożnie, zwłaszcza we wrażliwych obszarach skóry, tak aby nie prowokować rozwój zapalenia skóry.

Ci ludzie, którzy wiedzą, jak szybko pozbyć się siniaków, zrozumieć, że przede wszystkim naczyń pomaga odzyskać witaminę K zawarte w kapuście, pokrzywy oraz witaminy C, rutyny zawartych w owocach cytrusowych. Dlatego warto jeść kapusta, cytryny, pomarańcze i ananasy. Kapusta nie tylko jeść, ale także sprawiają, okłady z liści. Jeśli masz siniaki na nogach , aby pozbyć się z nich szybciej na pewno pomogą okłady nie tylko kapustę, ale także nalewki zgnieciony czosnek w occie.

Opierając się na popularności środka krajowego jest jod. Jego 5% roztwór nakłada się na obszar uszkodzony mesh (korzystnie przez noc). Rano nie mam śladu obrazów, można zrobić dobry przykład jak szybko pozbyć się siniaków. Dobra pomoc i leki ziołowe – nalewki z nagietka, rzodkiewki i pietruszki i świeżych liści łopianu i matki-i-macocha. Dla resorpcji krwiaków świeże siniaki polecam olejek lawendowy, jeśli siniaki są stare, to lepiej jest użyć olejku rozmarynowego.

Dobry i szybki efekt daje maść „Arnica” i „Zbawiciel”. Możemy również polecić żele Troxevasin i Lioton. W leczeniu stłuczeń, należy pamiętać, że muszą przejść przez kilka etapów, charakteryzujących się różnymi kolorami: czerwony staje się fioletowy, potem niebieski, a niebiesko-zielone i na końcu słaby żółty odcień. Jeśli krwiak pokazuje inny kolor wzoru, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.