645 Shares 7914 views

Patronki św Seraphim: ikona, modlitwa, zdjęcie

Za wiarę w Chrystusa podczas straszliwego prześladowania zorganizowany przez złych cesarzy rzymskich, doznał wielu wierzących z różnych egzekucji i tortur. W tym trudnym dla chrześcijan za panowania cesarza Hadriana (117-138 AD). Żyło obywatela Antiochii, dziewica o imieniu Seraphim (lub inaczej – Serap).


Pierwsze na pytanie „Saint Seraphim – patrona, którzy” wiedzą, jak żyć tym, co święte i gloryfikować jego imię.

życie

Urodziła się w rodzinie chrześcijańskiej pod koniec I wieku w Antiochii. Po jego rodzice zmarli Seraphim sprzedał wszystkie swoje posiadłości i rozdaj ubogim, a zdecydował się poświęcić swoje życie Bogu – Jezusowi Chrystusowi. Wielu mężczyzn lubi to i chcieli się z nią ożenić, ale odmówiła. A potem wszyscy udali się do Włoch i sprzedał się w dobrowolnej niewoli.

We wsi, gdzie mieszka, o nazwie Windows, a rozliczane go w domu niejakiej Savina, pochodziła z zamożnej rodziny i szlachetnego, który stał się patronować jej okolice. Porządny dziewczyna Seraphim ich pracowitość i miłość zdobył serca Madame Savina i po jakimś czasie też, przyniósł ją do wiary chrześcijańskiej.

St. Seraphim: patron, Biografia

Taka aktywność w konfesjonale wiara w Chrystusa serafinów młodych chrześcijan są bardzo nie podoba się beryl prokuratora, a następnie wysłał oddział żołnierzy, więc zabrali ją do aresztu. Savin nie mogła trzymać się z dala i zdecydowanie przeciwny do tego, ale Seraphim, ufając w ich Boga, odważnie poszedł po żołnierzy, ale wcześniej prosiła swoją kochankę, aby modlić się żarliwie o nią. Ale błogosławiony Savina wciąż nie zostawił ją samą z bezbożnymi, i udał się z nią do prokuratora.

Widział Savin – specjalny szlachetny i wpływowy, przyszedł w zakłopotanie i zagubienie, a wkrótce pozwolić jej wrócić do domu z serafinów.

Ale trzy dni później hegemon zdecydował się sądem i polecił dostarczyć do niego błogosławiony Serafin. Potem podstępnie schwytany i postawiony przed sądem. Savina nie chciała wyjść, bo sprawa i wrócić do niej, ale teraz już nie miał okazji jej pomóc, ona płacze, krzyki i przekleństwa na złego hegemona, ale bez skutku, i musiała wrócić do domu.

Ofiarą Bogu

Serafin – Antioch święty panieńskie odmówił kultu i ofiary bogom pogańskim, ponieważ uważamy, że nie są bogowie i demony, bo była prawdziwym chrześcijaninem. Następnie hegemon Beryl oferowane przynieść jej taki sam poświęcić go Bogu Jezusa Chrystusa, ale ona powiedziała, że był ofiarą Pana – wiara w niego, kultu i modlitwy. Hegemon zapytał następnie, co jest ofiarą nim, a gdzie jest Kościół Chrystusowy, do którego modli? Serafin powiedział, że większa wiedza o Bogu w niebie jest tylko ofiarą z nich jest w dziewiczej czystości, do tego wyczynu z pomocą Pana i poprowadziła inne dziewczyny, i dodał, że w Piśmie Świętym czytamy: „You – świątynię Boga żywego”

Cud św Serafinów

Po przesłuchaniu Seraphim – Holy Virgin Roman – to zostało wydane w ręce złych i bezwstydnych egiptyanskih młodych mężczyzn, którzy chcieli zostać z nią całą noc. Zabrali ją do ciemnej świątyni. W tym czasie zaczął gorączkowo Seraphim modląc się do swego Pana. Przez jedną rano, kiedy młody człowiek chciał jej nadużywać, nagle zaczął hałas i trzęsienie ziemi, i upadli na ziemię wyczerpany. Serafini, widząc, że Pan chronione ją całą noc, modląc się łzami wdzięczności wobec Niego. Wcześnie rano przyszedł posłańców hegemona, a widząc, że święty virgin modli, a młodzi mężczyźni nie żyją i nie mogą ani stać, ani nic powiedzieć, po prostu jeździć szalone oczy. Na taki cud, aby zobaczyć wiele osób zebrało.

Hegemon sobie sprawę, że jego plan uwodzenia panien udało, Seraphim – Matki Boskiej i Oblubienicy Jezusa Chrystusa, i dlatego nie dają młodym ludziom wykonywać swoją brudną robotę. Powiedziała, że Boga – strażnikiem i opiekunem tego – zawsze z nią.

Następnie hegemon, widząc te wszystkie dziwne dla niego cuda i myśli, że jest czarodziejką, poprosił ją, by zadzwonić na swego Boga, aby upewnić się, że młodzi ludzie wrócili do swojego ciała siłę i że powiedziano im, co się stało w nocy z nimi, a nie oszustwo, jeśli to, że może zachować swoje dziewictwo?

modlitwa Salvage

Serafin powiedział, że magia nie potrafi, jedyne co mogła, to serce się modlić do Boga, który wysłał im swoją łaskę. Ale nie chciała iść im, bo wyglądałoby to niestosowne i chciał cud zwrócił wszystkie osoby przed i nikt nie myślał, że ona była czarodziejką. Serafin poprosił hegemona przynieść jej te wyczerpane, ciche i zrelaksowany młodych chłopców.

Hegemon następnie wysyłane do nich swoich ludzi, i zaczęła się modlić, a po wyrazach: „W imię Pana Jezusa Chrystus nakazał: stanąć na nogi!” – oni wstał i zaczął mówić. Wszyscy, którzy widzieli ten cud byli przerażeni. Jawy faceci mówili, że gdy chcieli, aby ich nieczystego, a potem nagle między dziewczyny i młodych mężczyzn przyszedł piękne światło świeci anielski młody człowiek po tej wizji zostali zaatakowani przez strach, ciemność, horror i całkowitego relaksu.

Męczeństwo tortur

Hegemon do niedawna nie mogła w to uwierzyć i poprosił serafinów dać mu tajemnicy voodoo, a potem znowu zaczął się zmusić ją do poświęcenia się do bogów pogańskich, ale ona odpowiedziała, że nienawidziła ich złą doktrynę i nie będzie uwielbienie diabły, a wola szatana nie wykona bo jest wierząca Christian.

Wtedy sędzia dał jej nową męki, kazał piekący jej ciało z ognistych pochodni, ale ci, którzy mieli dokonać tortury, padł na ziemię i pochodnie były zgaszone. Potem chciała pokonać ich kijami, ale nagle się silne trzęsienie ziemi. Od jednego z biegunów Sepka odbił się i poleciał bezpośrednio do prokuratora oka, a trzy dni później Beryl ślepy.

Po tym zdarzeniu, przybył do strasznego gniewu i nakazał mu serafinów nienawidzili, gardzili rozkazanie królewskie, a winni różnych przestępstw, by zabijali mieczem.

Następnie Serafin – święty męczennik Chrystusa – został ścięty. Po wykonaniu swojego ciała zabrał do swego pobożnego Savina, która z wielkim szacunkiem i czcią złożył pochówku. Jako Perła Wielkiej Wartości i wielkiego skarbu Położyła go w jego rodzinnej krypcie, vossylaya podczas laudatory modlitwa do Pana Jezusa Chrystusa. Po kilku latach będzie to miejsce pochówku krypty i najbardziej Sabina. Ich wspólny grób będzie urządzone i konsekrowany jako miejsce modlitwy.

Ikona „Seraphim”

Modlitwa świętego znajduje się poniżej. Dzień z jej pamięci cerkiewnej honoruje 29 lipca i 11 sierpnia old – według nowego kalendarza.

Relikwie św Serafinów Rzymu są teraz we Włoszech, w kościele św Savin, który został zbudowany na miejscu swojego domu na Awentynie. Kościół ten powstał w V wieku przez papieża Celestyna I (422-432 gg.), A później stał się kościół przy klasztorze. Ten święty mieszkał znany jest fakt, że jest pochowany św Dominika (1170-1221 gg.) – założyciel porządku klasztornego dominikanów.

Ikona św Serafinów przedstawia ją trzyma książkę i czasem razem ze świętym Savina.

Święty Męczennik Savina czczony również przez Kościół Rzymu i jest przedstawiany z koroną i gałęzi palmowych. Stała się patronką gospodyń domowych. Jest w domu wdowy Savina raz rozliczane święty Serafin, który poniósł śmierć męczeńską w dniu 29 lipca 119 g, a jego blagodatelnitse Savina tylko ścięty w czasie – sierpnia, 29 126 lat.

kanonizacja

St. Seraphim – patronką wszystkich ubogich i pokrzywdzonych. Została kanonizowana bizantyjskiego kościoła i stał czczony w kalendarzu Kościoła Prawosławnego.

Modlitwa św Serafinów zaczyna się od słów: „Umiłowani Oblubienicy Chrystusa, Serafinów …” (troparion Tone 8), „miłość Boga Serafimskoyu … umiłowałeś” (Kontakion, ton 2).

Ten sam święty Serafin modlił się słowami: „Panie Jezu Chryste, prawdziwym opiekunem i strażnikiem mojego dziewictwa, wzywam na pomoc!” Albo „Wszechmocny Pan Bóg! Ty uczynił niebiosa, ziemia i morze, i wszystko, co jest w nich …. "