516 Shares 1549 views

Prosty sposób, aby Butterfly-tie

Krawat – modny i aktualny akcesoria szafa współczesnego człowieka. Ten atrybut ubrań i popularny wśród pań: można go wnieść z powodu zespołu świeżych akcentów i przyciąć do tworzenia oryginalnych zestawów. Moda Krawaty sezon zawiera nowe, wyrafinowane palet kolorów. W lecie należy dać pierwszeństwo jaśniejszych odcieni w zimie – odcienie ciemniejszy odcień odpowiednie ubranie. Podczas gdy wiele projektanci powinni zdywersyfikować matowe odcienie jasne powiązania z poszanowaniem poczucie proporcji, tak aby nie stracić elegancję.

Obecny trend jest muszka. Ten człowiek, który chce wyglądać elegancko, konieczne jest, aby dowiedzieć się, jak wiązać krawat. Przy odrobinie praktyki – a sukces jest gwarantowany.

Opcjonalnie zakup drogiego krawat w sklepie. Można spróbować zrobić tego akcesorium własnymi rękami, wiedząc, jak uszyć Motyl krawat, z magazynów mody lub znalezienia wzory opisujące proces produkcyjny w Internecie.

Musimy pracować maszynę do szycia, igły, kawałek tkaniny, centymetr, guziki, nożyczki, nici, tkaniny lub wyciąć gumę.

operacja

Pierwszy etap – wybór tkanin. Najbardziej popularne naturalne i jedwab sztuczny i kaszmir, bawełna, wełna, lub ich mieszaninę z jedwabiu. Przy pomocy nowoczesnej technologii, aby stworzyć unikalne wzory tkackie i wybitnych. Można użyć piękny materiał pozostały ze starego materiału. Tkanina powinna być na tyle, że gotowy formularz motyl tie-held gruba. Wstępnie może być przeszkoleni, aby uzyskać wersję próbną normalnej tkance. Pomoże to lepiej zrozumieć, jak zrobić motyla krawat.

Drugi etap – obróbki. Aby dokonać prostej regularnej wielkości krawat, nie ma potrzeby stosowania specjalnego wzoru. Wystarczy wyciąć mierzącego 15 na 11 centymetrów, w tym uprawnień do szwów prostokąt tkaniny.

Trzeci etap – formacji. Fold tkaniny na pół wzdłuż krótszego boku seamy stroną do góry. Szyć trzy boki, wyjściu z ostatniego neproshitymi około 2,5 centymetra do krawędzi tkaniny. Przez otwór odkręcić krawat na zewnątrz twarzy. Starannie ręcznie uszyć nezastrochenny segment.

Czwarty etap – konsolidacja formularza. Ważne jest, aby nie tylko wiedzieć, jak zrobić motyla krawat, ale również być w stanie dać ładny kształt produktu. Aby to zrobić, znaleźć środek motyla, wycisnąć górną i dolną tak, że wynik był podobieństwo łuku. Niezawodnie i bezpiecznie szyć wątku. Zamknąć się bezpieczny z tego samego pierścienia szmatką.

Piąty etap – ustalające sprężyste. Szyć gumką w zakresie bliskość do centrum motyla, z jego złej stronie. Dzięki tej metodzie mocowania gumy krawat będą noszone na głowie. Można go zorganizować, nie zaszycia się w kręgu i przyszyć do jednego końca przycisk, az drugiej dokonywania schludny pętlę wątku. Może być stosowany zamiast wąskiego paska tkanki dziąseł, używane do szycia krawat.

By nauczyć się szyć Butterfly-tie, można zróżnicować akcesoriów szafa takich wiele kolorów i rodzajów tkanin, wybierając je z różnych ubrań. Aby wyglądać modnie i elegancko będzie o wiele łatwiejsze!