447 Shares 8632 views

Starożytna francuska wróżbiarka Josephine Beauharnais

Miłość do opowiadania Józefiny i jej fascynacja mistycyzmem i innymi światami zaczęła się od dzieciństwa, gdy wróżbiarstwo przewidziało jej wspaniałą przyszłość, w której Josephine stałaby się czymś więcej niż królową. To było po tym incydencie, że dziewczyna zaczęła się nękać z duchownych sesji, jak również wróżbiarstwo, które pasowały do smaku i sądu Bonaparte. Ulubiona zgoda Josephine Beauharnais została wymyślona przez nią i jest oparta na jednej z najstarszych soliterów. Często jej używała, aby dowiedzieć się jej przyszłych losów, a także zobaczyć przyszłość męża, który ciągle był na wojnie. Jaka kobieta to była, a jaka jest jej fortuna?


Zanim znajomy z Napoleonem, Józefina miała już smutne doświadczenie w związku małżeńskim za nią. Zaczęła się w wieku 16 lat, po czym urodziła 2 dzieci, ale małżeństwo się rozpadło. Wkrótce po tym byłym mężu Józefina została uznana za wroga ludu, a ona została skazana na śmierć jako bliski krewny. Józefina została uratowana jedynie przez polityczne wstrząsy, w wyniku których zniesiono egzekucję. Po nieskutecznym romansie z Wicehrabią Bogarne spotyka Napoleona i zostaje jego żoną. Wobec braku męża, Josephine zachowywała się bardziej niż nieprzyzwoite, co posłużyło jako okazja do ciągłych kłótni, a po 13 latach małżeństwa rozwiodały się. Josefina nigdy nie dał Napoleonowi dziedzica, ale dopóki ostatnie dni byłej pary nie związały się więzami przyjaźni.

Mapy, wykorzystujące słynną fortunę, przedstawiają Bogarne, obrazy z obrazami różnych symboli. Podobnie jak w oryginale, to wróżenie, w rzeczywistości jest pasjansem, ale bardzo niezwykłe. Najpierw za pomocą nożyczek należy wyciąć wszystkie karty na 2 równe części i wymieszać otrzymany talerz. Zgadywanie Josephine Bogarne rozpoczyna się od chwili, gdy rozwiniesz karty, zgodnie z zasadami: w 10 rzędach 8 kart. Twoim zadaniem jest odszukać połówki kart w osi, które się zbiegają, musisz obracać fragmenty, ale nie możesz ich zmieniać w miejscach. Na podstawie uzyskanych symboli i ich interpretacji możesz przewidzieć, co stanie się z Tobą w najbliższej przyszłości.

Możesz sobie zadać pytanie: "Czy to zgadza się ze mną?" Trzeba powiedzieć, że wróżbiarstwo Józefiny z Beauharnais może używać absolutnie wszystkiego, nie ma ograniczeń w tym wróżbiarstwie. Wynika to głównie z faktu, że kwestie będące przedmiotem zainteresowania ludzkości pozostają niezmienne od wieków, a pragnienie poznania przyszłości nadal popycha ludzi do najbardziej nieoczekiwanych i czasami głupich aktów. Zaletą, jaką ma wróżbiarstwo Josephine Beauharnais jest jego absolutne bezpieczeństwo. Kiedy zadasz pytanie na kartę, nie zajmujesz się żadnej konkretnej, nieziemskiej potęgi, więc zgadywanie nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji.

Głównym tajemnicą sukcesu jakiejkolwiek wróżby jest wiara w sukces i szczerość. Bądź szczery z samym sobą, a następnie zgadywanie Josephine do Beauharnais otworzy zasłonę Twojej przyszłości. Bardzo ważne jest, aby zadać właściwe pytanie. Sformuj to w sposób pojemny i prosty, wskazując konkretne informacje, które chcesz uzyskać w wyniku wróżbiarstwa. Nie możesz uwierzyć w drugi świat, ale po doświadczeniu mocy fortunę mówiąc Bogarne, na zawsze zmienisz swój pomysł na świat magii.