870 Shares 7151 views

brat żony do męża – kto to jest? Kto jest bratem żony do męża?

Dość często można usłyszeć pytanie: „żona mojego brata męża – kto to jest?” Chodzi o to, że teraz coraz więcej rodzin próbują urodzić tyle dzieci, ile to możliwe. I oczywiście, braćmi i siostrami – są najbliżsi ludzie, którzy przebywają po rodzicami w rodzinach. Zobaczmy więc, który jest bratem żony do męża, a jak zadzwonić innych członków rodziny.


Przez męża

Ale po pierwsze, porozmawiajmy o tym, jak do ciebie z żoną musiałby zadzwonić krewnych męża. Po tym, można pomyśleć o to pytanie dzisiaj: „żona mojego brata męża – kto to jest?”

Tak, dobrze, jeśli rodzina pana młodego trochę. Młoda żona nie musiała uderzać głową z licznymi nazwami ich przyszłej rodziny. Ale wciąż trzeba pamiętać, nazwiska, daty urodzenia i tak dalej.

Każdy wie, że mąż matka-teściowa spadnie, a jego ojciec – szwagier dla jego młodej żony. Są to fakty, które nie są w jakikolwiek wątpliwości jedna para. Jednakże, jeśli pan młody ma brata lub siostrę, trzeba mieć do zapamiętania dziwne i straszne słowa. siostra pana młodego będzie musiał bratowa narzeczoną. Brother – Devereaux. Ale żona brata męża – to synowa, czy córki. Są to skomplikowane relacje. Teraz omówmy następujący: brat żony do męża – kto to jest? Jednocześnie wykorzystać resztę krewnych żony.

żona

Kto jest kim przyszedł z żoną? Oczywiście dziewczyny matka – matka-teściowa do męża. Ile anegdoty o tym, co istnieje złapany Tiffany! Ojciec panny młodej – To jest test. W zasadzie te krewni są znane wszystkim. Ich nazwy są zawsze na rozprawie. Ale co z resztą rodziny?

Brat żony do męża – szwagier. Prawdopodobnie nie wszyscy sobie z tego sprawę. Po tym wszystkim, co do zasady, takie szczegóły nie muszą wiedzieć. Czasami jednak ludzie nadal są zainteresowani poprawnych nazw dalekich krewnych. Jak dwie krople czekolady żona zadzwoniła, a jej mąż – brother-. W zasadzie, w początkowym etapie życia razem ludzie wolą po prostu zadzwonić do krewnych według nazwy lub imienia i przydomkiem, w zależności od wieku. Jednak, gdy kwestia „brat żony do męża – który jest” pozostawił, to istnieją inne niejasności. Na przykład, kto jest w stosunku do siebie przez męża lub żonę. Spróbujmy zrozumieć tę delikatną sprawę.

trudno komunikacja

Rodzice z jego i jej stronach do siebie i wchodzą Swat Swat. Ojców – to teściami, matka – z Swat. Jeśli brat albo siostra ma małe dziecko, będzie to stanowić nowego członka tej samej rodziny, którzy mają ich krewnym, a mianowicie, siostrzeniec lub siostrzenica.

Rodzic pradziadek lub prababcia – to przodek. Być może teraz jest mało prawdopodobne, że ktoś ma takie krewnych. Niemniej jednak, nawet dla nich, nie są imiona. Ponadto, często można usłyszeć słowo „wielki” (bratanek / brat / teść, i tak dalej). Termin odnosi się do krewnych trzeciego i kolejnych pokoleń. Bardziej znanych nazwa – dwa usunięte (II). Kuma – matką chrzestną i chrzestnym – ojcem chrzestnym jednej ze stron. Są dziwne i czasami niezrozumiałe więzy rodzinne pojawiają się w każdej rodzinie. Prawdopodobnie teraz pytanie, dla żony męża brata – który jest taki, że nie spowodować zbyt wiele trudności.

wniosek

Więc teraz wiesz, kto jest kim i kto spadnie w swojej rodzinie. Jest to jednak nie najważniejsza trzeba wiedzieć młody. Warto pamiętać, że najważniejszym elementem, który musi być obecny wśród krewnych – jest niewypowiedziana więź, wyrażone w stosunku do siebie.

Jeśli nie wiesz, co nazywamy jego krewny, najlepiej jest po prostu użyć jego / jej imienia, jeśli masz małą różnicę wieku, lub imię i nazwisko rodowe, jeśli są z różnych pokoleń. To pokazuje swój szacunek dla starszych.