858 Shares 906 views

Jak wybrać pełnowymiarowe słuchawki? Top model: przegląd, ocena

Jeśli chodzi o słuchanie muzyki w jakości high-end, obecność odpowiedniej klasy odtwarzacza nie wystarcza. Miłośnicy prawdziwej muzyki trzeba Pełnowymiarowe słuchawki, które mogą zapewnić nie tylko dźwięk przestrzenny, a całkowicie wyłączyć dostęp do zewnętrznego hałasu świata. Głośniki te są zainteresowani nie tylko melomanów – miłośników dynamicznych gier komputerowych również dbać o siebie takich produktów.


Styl i jakość?

W mediach panuje przekonanie, że akustyka wybrać wysokiej klasy twardych melomanów, jak i producentów w dążeniu do atrakcyjności często zapominamy o użyteczności i jakości dźwięku. Trudno argumentować wszystkich klientów, którzy zdecydują się na samej klasy budżet Pełnowymiarowe słuchawki, nie pozwól dźwięk na zewnątrz. Dlatego w tym artykule czytelnicy są zapraszani do przeglądu tylko jakość akustyki, która jest w stanie dać przyjemność wygody użytkownika i dźwięku High-End.

Drugim kryterium, które zostaną podane do wiadomości potencjalnego kupującego, jest łatwość obsługi i niezawodność konstrukcji. Wszystkie produkty, które są wynikiem presji fizycznej uległa pogorszeniu (sądząc po opiniach właścicieli), rozważanych w przeglądzie nie będzie. Jeśli chodzi o styl i wygląd, warto zauważyć, że w rankingu głośników sporo interesujących ofert od różnych producentów, niezależnie od segmentu cenowego. W skrócie, jest to, co wybrać.

tanie rozwiązanie

Melomani będą ciężko wyłowić akustykę w klasie budżetowej (1000 rubli), ale gracze będą mogli znaleźć interesujące oferty. Większość pełnowymiarowe słuchawki w tym segmencie jest reprezentowany przez G-Cube. Znany producent wprowadził na rynek kilka modeli GHS-170R, które mają tylko różnicę zewnętrznego. Myli tylko oznaczenie na obudowie z tworzywa sztucznego, w którym stwierdza, że produkt ten został wykonany w Ameryce.

W odniesieniu do wszystkich słynnej marki A4Tech, to w klasie budżet zdobył tylko jeden produkt, na którym gracze zwrócić uwagę. Model SB-500U nie tylko wbudowaną kartę dźwiękową, ale także wyposażone w dodatkowy subwoofer, który jest w stanie odgrywać rolę subwoofera, symulując system 2.1. Niech do komputerów stacjonarnych takich akustyki i nie posiada, ale jego dźwięk jest wystarczająca dla wielu dynamicznych gier.

bogaty wybór

Klasa średnia jest trudno zrobić ranking Pełnowymiarowe słuchawki, ponieważ wielu producentów są w stanie zapewnić przyzwoity produkt w przedziale cenowym 1-2 tys rubli. Sądząc po opiniach sprzedawców, liderem sprzedaży można uznać akustyka Panasonic RP-HT161E. Japoński producent spełnił słuchawki w stylu klasycznym, pod warunkiem ich z dwa metry kabla mini-jack i ustawić głośniki szerokim zakresem (10 Hz-27 kHz).

Nie poszło produktów niezauważony Philips SHP2500. Still 6 metrów kabla od nich. Jakość dźwięku powstają kwestie co do użyteczności. To dezorientuje sztywną plastikową opaskę, która może być łatwo złamane, jeśli nie są prawidłowo obsługiwane. Marki A4Tech, Sven i Edifier pozwolił sobie wyobrazić, że rynek komfortowe i bardzo ciekawe głośniki, jednak sądząc po opiniach właścicieli, jakością odtwarzania ich słaby, szczególnie w zakresie niskich częstotliwości.

Ciekawą propozycją

W przystępnym przedziale cenowym tylko dwa produkty były w stanie przyciągnąć uwagę odbiorców, którzy poszukują pełnowymiarowe bezprzewodowych słuchawek. Stereo akustyka Rapoo Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy H1030 pozwala cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w promieniu dziesięciu metrów od źródła do zabawy. Jedno ładowanie akumulatora wystarcza na 6 godzin ciągłego dźwięku. Akustyka jest bardzo wysokiej jakości wbudowany mikrofon, który bez redukcji szumów wykazuje doskonałą pracę. Mylić dotyk przyciski sterujące i niewygodne łuk, który nie będzie pracować dla użytkowników z owalną strukturę twarzy.

Słuchawki Gemix BH-05 Bluetooth skierowane melomanów. Producent położył nacisk przede wszystkim na jakość dźwięku. W wielu sklepach, głośnik ten jest wykorzystywany przez sprzedających w celu wykazania skuteczności systemów Hi-Fi. Użytkownicy nie lubią plastikową opaskę – to niby słaby, więc obsługiwać ostrożnie słuchawki lepiej.

Trochę o zestawy słuchawkowe

Pełnowymiarowe słuchawki z mikrofonem bardzo popularny wśród graczy. Głównym zadaniem tych urządzeń – aby zapewnić użytkownikowi nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale również w celu ochrony przed hałasem zewnętrznym. Wielu mówców ze zintegrowanym mikrofonem numerze niż pickup i odrzucić uwagę kupujących. Dlatego wielu specjalistów zaleca, aby spojrzeć na słuchawki z odbiornikiem dźwięku oddzielnie pochodzi.

Tylko dwie marki nie są negatywne w przeglądach właścicieli: Philips SHM1900 i Plantronics audio 345. Dość dobrze znani producenci koncentrują się nie tylko na jakość dźwięku, ale także system dźwiękowy godny mikrofonu. Jak dla wygody, użytkownik ma możliwość wyboru, ponieważ przedstawiciele są głowa i Philips Plantronics jest przymocowana do tylnej części głowy.

równoległy świat

Drogie klasie trudno znaleźć przedstawicieli segmentu budżetowego, ponieważ rynek dla takich urządzeń nie jest szczególnie popularny wśród graczy. Powodem tego – wysoka cena (2-5 tysięcy rubli). Jednak pełnowymiarowe słuchawki są nadal zaleca wybrać go do tej kategorii, ponieważ ze światowych liderów w produkcji głośników umieścić swoje produkty właśnie w tym segmencie.

Doskonałą jakość dźwięku, komfort i wysoką wytrzymałość na korpus może oferują AKG K 518 urządzenia neon, TDK ST700 Sennheiser HD451 Marshall major, Koss SB49 i JBL Synchros E30. Każdy fan muzyki zgodzą się, że ta klasa zawiera poważne marki. Ale jest jeszcze inny ciekawy produkt, który był w stanie uciec do szczytu chwały, powstaje w zakładzie do produkcji części komputerowych. Nazwać – Kingston HyperX Chmura Core. Zewnętrzny mikrofon, który można odłączyć w ogóle, jakość dźwięku, komfort, trwałość i styl pozwalają nam nazywać te słuchawki są najlepsze kupuje w tym segmencie cenowym.

Gdy jakość nie jest wystarczająco

W segmencie drogi, gdy koszt głośnika głowy w przedziale 10-30 tysięcy rubli, pojęcie „jakość dźwięku” nie jest już uważane a priori, ponieważ jest on obecny. Wśród producentów walce o nabywcy istnieje bardzo poważne: jakość wykonania, łatwość obsługi, wyglądu, funkcjonalności i urządzeń – wszystkie mają na celu zwrócenie uwagi na swój produkt.

Zanim wybierzesz Pełnowymiarowe słuchawki, użytkownik musi określić typ połączenia. Po tym wszystkim, jako segment taniego, głośnik ból głowy przewodowe, bezprzewodowe i łączone. W kosztowny odcinek koncentruje się na wygody i kontroli – przycisk nie powinien drażnić, kabel musi być wystarczająco długi, a mikrofon, jeśli jest obecny w zestawie, po prostu musi być zdejmowana.

Gdy chcesz doskonałość

Słynna marka tajwański Asus wprowadził swoją wizję Strix słuchawki 7.1 Czarny modelu. Nazwa mówi sama za siebie: urządzenie wyposażone jest w system dźwięku przestrzennego 7.1. Oprócz wysokiej jakości głośnik i mikrofon dźwięku idealnej pracy, producent ma jeszcze zaskoczyć klientów. Słuchawki posiadają własny odbiornik, który wydał odrębną jednostkę i jest podłączony za pomocą kabla USB do komputera. To on dekoduje dźwięk stereo w dźwięk przestrzenny. Konfiguracja i zarządzanie nich nie ma odpowiednika wśród innych urządzeń w segmencie drogich.

Jest jeden pełnowymiarowe słuchawki, z których przegląd zasługują na uwagę kupujących. Nazwać je – Sennheiser HD 7 DJ. Są one przeznaczone do profesjonalnego użytku przez didżejów w klubach tanecznych. Oprócz wysokiej jakości dźwięku, głośnik ten pracuje w zakresie częstotliwości 8-30 Hz i 000 ma zwiększoną wytrzymałość.

Elitarna klasa jest wszędzie

Konwencjonalne pełnowymiarowe słuchawki studyjne mają stosunkowo wysokie koszty (ponad 50 000), odpowiednio, wiele krajowych detalistów uważa, że muszą one znajdować się w elitarnej klasie. W rzeczywistości jest to zwykłe wysokiej klasy urządzeń, które są przeznaczone dla muzyków, śpiewaków i innych czołowych. Na równi z wysokiej jakości odtwarzania nagranej muzyki, ważne kryterium dla nich jest łatwość obsługi. Ponieważ muzycy musieli spędzić wiele godzin w studiu, a dyskomfort oni oczywiście nie potrzebują słuchawek.

Liderem sprzedaży w tym segmencie są uważane za trzy produkty: Beats Pro Over-Ear Headphones, Sony MDR-7520 i Sennheiser HD 630VB. Istnieją przypadki, gdy ocena z najlepszych słuchawek ogrodzony upadku i Blue Microphones Mo-Fi, ale waga polukilogrammovy powoduje zamieszanie wśród wielu potencjalnych nabywców.

Konkludując

W rzeczywistości, pełnowymiarowe słuchawki na rynku krajowym, aby łatwo wybrać. Konieczne jest jedynie, aby określić wymóg: dawać pierwszeństwo ceny lub jakości. Po tym wszystkim, złoty środek w tym segmencie rynku nie istnieje. Tanie słuchawki jest całkiem możliwe, aby kupić w cenie 3-5 tysięcy rubli. Ale melomani, którzy chcą cieszyć się wysokiej klasy jakość i komfort słuchania, lepszym wyborem do przeprowadzenia droższego segmentu, gdzie koszt kilkudziesięciu tysięcy.