335 Shares 2589 views

Jak pozbyć się brodawek w domu?

Wiele osób cierpi z powodu wyglądu skóry tych nieprzyjemnych narośli. A jeśli nie wiesz, jak pozbyć się brodawek w domu, ten artykuł pomoże Ci rozwiązać ten problem. Istnieje kilka receptur tradycyjnej medycyny, które przyczyniają się do leczenia tej choroby skóry. Zanim pójdziesz do lekarza, można spróbować pozbyć się choroby Oznacza pod ręką.

Przeciwko płciowych mogą być leczone z soku z cebuli (cebula). Do leczenia czterech razy dziennie należy posmarować oparzone na skórze świeżego soku z cebuli. Po każdej procedurze należy odczekać, aż ciecz jest wchłaniana i suszy. Oczywiście, takie leczenie powinno być prowadzone przez długi czas, więc proszę o cierpliwość. Ale efekt powinien Cię zadowolić.

Brodawki również użyć skórki ziemniaka. W celu doprowadzenia do wzrostu na skórę, musi być co najmniej pięć razy dziennie smarować obszar dotknięty świeżego cięcia skórki. Ponadto, aby zwalczać brodawki mogą również korzystać czosnek. Jednak będzie szczypać, ale samo nagromadzenie szybko odpadają.

Jeśli pacjent został poinformowany , aby pozbyć się brodawek w domu, za pomocą octu, a następnie w tym artykule można przeczytać o właściwej metody leczenia. Kwas octowy jest uważany za bardzo skutecznym sposobem zmniejszenia gromadzeniu. Jednak metoda ta jest bolesna. Pipeta kapanie oznacza tylko jednej kropli bezpośrednio na brodawki. Procedura ta jest wystarczająca do przeprowadzenia jednego lub dwa razy dziennie w celu stworzenia się wkrótce zniknął.

Jak pozbyć się brodawek w domu, korzystając z owoców jarzębina, znany nawet nasze babcie. Z jagód gotowane papka, to paruje danego obszaru, nałożonym na niego ciężaru terapeutycznego. Dla wygody medycynie ludowej na kleju ze skórą może być ustalona na pół godziny. Zwykle dziesięć do dwunastu zabiegów wystarczy, aby zapomnieć o chorobie.

Jednym z najprostszych sposobów na pozbycie się brodawek jest zastosowanie konwencjonalnego jodu. To tylko cztery razy dziennie palą narastaniu. W ciągu trzech dni brodawka będzie powoli wysychają, a następnie całkowicie znikają.

I, być może, ktoś może mi powiedzieć, w jaki sposób pozbyć się brodawek w domu, za pomocą celandine. Najbardziej użyteczne Sok zawarty w jego korzenia. Sok pomarańczowy rośliny natychmiast plamy brodawek czarny. Po każdym gromadzeniu smarowania należy regularnie przycinać martwej skóry na nim przy pomocy nożyczek do paznokci. Tylko należy to zrobić bardzo ostrożnie!

, Co powoduje brodawki, jest głównym czynnikiem sprawczym wirusa brodawczaka. „Kup” tej choroby skóry na kilka sposobów:

– poprzez bezpośredni kontakt z tymi, którzy mają co najmniej jedną brodawkę;

– w przypadku korzystania z człowiekiem wspólnych elementów, takich jak naczynia i ręczniki;

– stosowane w manicure i pedicure RAW następnego narzędzia;

– podczas kontaktu seksualnego z osobą zakażoną brodawki;

– noszenie zbyt ciasnych butów też często prowokuje pojawienie się brodawek na stopach.