697 Shares 7107 views

Jako „megafon”, aby poprosić rozmówcę oddzwonić?

Nawet regularnie monitorując saldo na numer telefonu komórkowego, możesz być w sytuacjach, gdy trzeba zadzwonić suma nie ma na koncie. Sytuacja w życiu są różne i nie zawsze możliwe do odtworzenia równowagi na czasie. Oczywiście, dzięki wielu przenośnych zadania płatności rachunków zarabiania pieniędzy jest znacznie łatwiejsze. Ale co, jeśli trzeba pilnie skontaktować się z osobą, a dom wyłączył internet, na zacisku detaliczny zepsuł i do biura i ATM aby uzyskać co najmniej pół godziny? Jako „megafonem” zwrócić się do właściwej osoby oddzwonić? Możliwość takich sytuacjach dostarczyły prawie wszystkich operatorów telefonii komórkowej, w tym spółki „Megafon”.


Jako „megafonem” poprosić drugą osobę oddzwonić?

Service, które zostaną omówione dalej, bardziej znany jako „żebrak” lub „bomzhik”. Dzięki niemu, możesz powiadomić drugą stronę, którą chcesz się z nimi skontaktować. Jak w „MegaFon” poprosić rozmówcę oddzwonić jeśli fundusze na koncie nie wystarczy, aby nawiązać połączenie? Aby to zrobić, trzeba tylko wpisać w telefonie specjalną kombinację symboli i dodać do niej numer żądanej osoby. Następnie abonent otrzyma wiadomość tekstową zawierającą wniosek o wezwanie. Oczywiście, nikt nie może dokonać osoba oddzwoni, ale aby poinformować go o swojej chęci skontaktowania się go w podobny sposób.

Jak poprosić o oddzwonienie do „MegaFon”?

Aby wysłać prośbę o zaproszenie należy wykręcić telefonowi następnego USSD-żądanie: * 144 * numer telefonu, na który chcesz komunikować #. Należy zauważyć, że numery powinny być realizowane bez udziału „8” lub „7”. Zwracam się z prośbą, aby wysłać przykładowe "Call Me" żądanie: * 144 * # 9010010011. Usługa ta jest bezpłatna. Wyślij wniosek może być dowolnego abonenta operatora telefonii komórkowej. Jednak dzień ma limit 10 stanowisk. Oznacza to, że przy próbie wysłania jedenasty czas USSD-żądanie operator poinformuje Cię, że limit został osiągnięty. Również skorzystać z usługi «Mów mi” można w roamingu na takich samych warunkach. Ale nie zapominaj, że połączenia przychodzące, kiedy jesteś poza swoim miejscem zamieszkania są rozliczane (ale jeśli konto nie, zadzwoń do abonenta będzie nadal nie być w stanie).

Inne usługi na „zero”

Jako „megafonem” poprosić o oddzwonienie jeśli już wyczerpany limit wysyłania odpowiednich żądań? Wystarczy spróbować wywołać abonenta, jeżeli masz konto kwotę potrzebną do połączenia, a następnie odczekać kilka sygnałów i powiesić do góry (w tym przypadku numer będzie znany człowiekowi, potem może oddzwonić). W sytuacji, gdy bilans jest blisko „zero”, można również wybrać żądany numer. W odpowiedzi słyszymy, że pieniądze na koncie nie wystarczy, aby połączyć, a abonent zostanie wysłana wiadomość SMS, które starają się go nazwać.

wniosek

W tym artykule, rozmawialiśmy o tym, jak „megafon”, aby poprosić o oddzwonienie w sytuacji, gdy nie ma żadnych środków pieniężnych w bilansie za połączenie. Mamy nadzieję, że te wskazówki będą przydatne i pomogą w trudnych sytuacjach.