755 Shares 7988 views

HTC (słuchawki): opis, rodzaje, cechy i opinii właścicieli

HTC marka produkuje doskonałe słuchawki, które jest małe, proste, wygodne i kompaktowe urządzenie. Chociaż zakres firma jest mała, to nadal oferuje doskonałe wykładziny i gagów. Niektóre z nich nie są kompatybilne z innymi markami telefonów, ale są one uniwersalne dla HTC Desire. Słuchawki firmy na pracę urządzenia w porządku, a każdy z dostępnych modeli.


Krótko o firmie

Opisane marka jest od dawna uważana za wiodącą na rynku krajowym. Wcześniej firma wyprodukowała tylko jeden smartfon, teraz wykonane nawet słuchawki, a które omówiono w artykule. W 2012 roku marka jest własnością więcej niż 50% udziałów w uderzeniach. Te ostatnie ze względu na jego bezprecedensowego sukcesu stała się synonimem pięknym dźwiękiem. Nawet jeśli HTC nie przedstawiła nawet podpowiedzi na co nigdy jej telefony i smartfony będą produkowane z powiązanego zestawu słuchawkowego. Wielu kupujących i eksperci uważają, że w ten sposób firma „pokazał” że DAC i oprogramowania urządzeń zdolnych ujawniając dobry potencjał dla droższych i wysokiej jakości słuchawki niż kompletna.

Chociaż teraz z firmą Beats przyniósł żadnej współpracy z byłego związku został wyrzucony doświadczenia. Dźwięk w HTC smartfonów stało się znacznie lepiej, ma więcej kolorów. Należy zauważyć, że jest lepszy niż iPhone, a „Sony”. Słuchawek Beats * HTC popyt.

HTC wkładki

Zanim wybierzesz model słuchawek, trzeba zdecydować, jaka forma czynnik potrzebują. Wstawki cieszą się dobrą popularnością, krytyka na nich, praktycznie żaden. Przez siebie, są one dość specyficzne. Jednak to nie dba o zarządzaniu HTC. Słuchawki tego typu nie są wystarczająco dźwiękoszczelne, a to sugeruje, że takie urządzenia umożliwiają wyjście dźwięku jest gorsza niż gag. Jednak wiele urządzeń próżniowych nie nadają się ze względu na jakichkolwiek powodów, więc ta opcja jest całkiem znośny.

Słuchawki HTC RC E160

Ta opcja jest przeznaczona dla tych, którzy chcą dostać się do normalnego zestawu słuchawkowego za małe pieniądze. Urządzenie to jest proste i niedrogie, a prawie jedna z najlepszych urządzeń w tej kategorii cenowej.

HTC Zestaw słuchawkowy – słuchawki z dobrym dźwiękiem. On jest na tyle łagodny dla pieniędzy, które kosztują, nabywca staje się bardzo warto grać. „Światło” gatunki są dobrze akceptowane przez słuchawki. Mówimy o klasycznej i jazzu, muzyki elektronicznej. Tolerowane bas jest łatwo odtwarzane bez zniekształceń, co nie jest utworów skalnych. Realizacja dźwięku wykonane tak dobrze, jak to jest możliwe do uzyskania z wkładek. kubki do uszu wykonane są z gumy piankowej. Dyskomfort podczas długotrwałego noszenia nie występuje. Mikrofon ma statyczny lokalizację, która nie koliduje z rozmowy przez telefon.

Średnia cena: 500 rubli.

Recenzje RC E160

Powyższe modele RC E160 Słuchawki są dostarczane wraz z telefonem HTC Mozart. Korzyści wynikające nabywców są następujące:

  • jakość dźwięku jest wystarczająca, a obietnice producenta;
  • objętość nośnika, który jest nie uszkodzić uszy;
  • wbudowany mikrofon.

Jednakże, urządzenie posiada również wady. Słuchawki czasem zaciąć, a tam jest ból, szybko załamać. Niewykonalne w tym Słuchawki słuchawki – to bardzo powszechny problem. Po pierwsze, drut pęka, jest odpowiedzialny za pracę z mikrofonem, a potem łamie z wtyczką.

Korki próżniowe z HTC

Firma była w stanie dzięki zastosowaniu ulepszonego typu konstrukcji stworzyć dość jakość słuchawek próżni. Zwłaszcza jeśli porównamy je z wkładkami. Izolacja akustyczna i dźwięk są na dobrym poziomie.

Ze względu na konstrukcję dostaw fale pochodzi bezpośrednio w głąb ucha, a co za tym idzie, bas i głośność dźwięku jest głęboki i klarowny. Jeżeli dana osoba lubi dobrą sztukę, HTC gag – słuchawki jest bardzo odpowiednia.

Słuchawki HTC RC E190

Te słuchawki są tanie spółka. Mogą one być również kupić jeśli te zostały uwzględnione, uszkodzone lub utracone. Słuchawki RC E190 są wygodne i komfortowe urządzenie, które doskonale leży w uszach i wygląda całkiem dobrze. Izolacja akustyczna na najwyższym poziomie. Słuchawki są w porządku, jak działa. Wielu powie, że urządzenie to spełnia wszystkie oczekiwania klientów, HTC. Słuchawki mają mały „remote”, który pozwala na zmianę dźwięku i przewracać kompozycję. Absolutnie dowolny styl grał dobrze. Przez pewien czas noszenia długich słuchawek to nie wpływa na status małżowiny. Nie powodują dyskomfort i ból.

Średnia cena – 400 rubli.

Recenzje RC E190

Dane drutu słuchawkowe gruba, więc klienci przypisują to do plusów. Nie był zdezorientowany. Jest to zestaw nausznych. Dźwięk jest mocny i wysokiej jakości.

Uwolnienia minusów, który rozkłada urządzenie po upływie sześciu miesięcy lub rok. Często bruzdowanie wystąpić w złączach przewodów, co powoduje „śmierć” jednej z słuchawek. Przełącznik nie działa prawidłowo i trochę „powolny”.

Urządzenie HTC RC E240

Opisuje model często dostarczana jest wraz ze smartfonów One od HTC. Gniazdo słuchawkowe jest standardowa, a tym samym – 3,5 mm. Jest uniwersalnym dla wszystkich telefonów tej firmy. Dźwięk z nich jest dobry, nie powoduje negatywnych emocji. Poziom jakości słuchawek wyższy niż poprzedni opisane, ale kosztują więcej.

Urządzenie RC E240 ma piękny design, który jest zdominowany przez minimalizmu. Noś je na tyle wygodne, ale dźwięk będzie wrażeniem nie tylko fani, ale także profesjonalnych muzyków. Każdy, kto jest koneserem torów z głębokim basem, będzie niezwykle wstrząśnięty. Ta gładka i czysta gra osiągnąć w tym przedziale cenowym jest trudne. odcienie dźwiękowe pozwalają usłyszeć wszystkie szczegóły każdej z kompozycji, bez względu na to, jak skomplikowane i bogate są.

Średnia cena – 650 rubli.

HTC Słuchawki bezprzewodowe

Niestety, bezprzewodowe słuchawki z HTC nie. W tym przypadku, jeśli chcesz telefon do tajwańskiego producenta do zakupu takiego urządzenia, można zwrócić uwagę na instrumentach uniwersalnych. Do tej pory, HTC nie planuje stworzenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego.

Problemy z połamanymi słuchawkach

Jeśli nie działa słuchawki HTC, to nie są tylko trzy rozwiązania tego problemu. Przyjrzyjmy się im.

  • Należy przypisać do centrum serwisowego. Często jeden zestaw słuchawkowy nie działa w przypadku, gdyby nie było broken-Inf. W zależności od sposobu, w którym to się stało, szanse na „rehabilitację” podnoszone lub opuszczane odpowiednio. W centrum serwisowego, jeśli wada jest wykluczona, może naprawić słuchawki. Jednak ta metoda działa tylko 5 z 10 przypadków.
  • Spróbuj zrozumieć, że ze słuchawkami w domu. Teraz łatwo jest znaleźć informacje na temat niezależnej decyzji o tym problemie. Ponownie, jeśli nie było złamane drut, wciąż mają szansę go naprawić przez uciekania się do użycia taśmy izolacyjnej i innych przedmiotów.
  • Kupić nowe urządzenie. Wadliwy zestaw słuchawkowy – częstym problemem modeli low-endowych urządzeń. Niektóre instrumenty są podzielone tylko na tydzień, podczas gdy inni są w stanie pracować dłużej niż rok. To wszystko zależy od nastawienia do słuchawki, jakość wykonania i materiałów. Często użytkownicy po prostu kupić nowy zestaw słuchawkowy.

odkrycia

Słuchawki na HTC mikrofonem – Słuchawki, które zachwyci każdego kupującego. Oprócz jakości dźwięku i wykonania, urządzenie charakteryzuje się przyjemnym ceny. Dzięki tej opinii, można zdecydować, jakie słuchawki HTC coraz lepiej spełniać wymagania potencjalnych nabywców.