594 Shares 3579 views

Reklama telewizyjna piwa. Funkcje.

Spośród wszystkich typów Reklama telewizyjna ma największy potencjalny wpływ na widowni, więc ona niedawno największe preferencje. Funkcje reklamy telewizyjnej ze względu na fakt, że pozwala na pracę obrazów nie tylko wizualne, ale również angażują się z dźwiękiem, co dodatkowo zwiększa percepcję jasności. Tłumaczy to fakt, że reklama niektórych towarów w telewizji jest zakazane lub surowo ograniczone. Na przykład reklama telewizyjna napojów alkoholowych jest zasadniczo zabronione, a reklama piwa jest znacznie ograniczona w czasie i pod względem treści. Jakich cech robi reklamy piwa?

Filmy, piwo reklama, mogą być pokazane w telewizji dopiero po 22:00 i przed 7:00 rano czasu lokalnego, a podczas gdy reszta z nich, aby być w powietrzu nie powinno być. Nie powinno to być w programach telewizyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży publiczności, kanałów edukacyjnych, a także kanałów, pozycjonuje się jako dedykowane dla zdrowia i środowiska. W każdej takiej rolki jest wymagane umieszczenie ostrzeżenia szkód piwa, posiadający nie mniej niż siedem procent ramce czasu trwa przez okres co najmniej pięciu sekund.

Przynajmniej ograniczona do reklamy piwa w kontekście planu. Oczywiście, to nie powinny być kierowane do osób małoletnich. to również nie wymagają gasi pragnienie, a także stowarzyszonego ogólnej poprawy samopoczucia w nastroju lub z konsumpcji piwa, jak to zostało rozszerzone niedawno. Reklamy piwa nie można bezpośrednio powiązać spożycie piwa z osiągnięcia sukcesu w swojej karierze, studia, sport, z uznania publicznego lub osobistych osiągnięć. Również w reklamie piwa zabrania się korzystania z oświadczenia o jego bezpieczeństwo, a nawet więcej na temat korzyści zdrowotnych, a odpowiedzi z wrogością do powstrzymania się od korzystania z piwem. Innym ograniczeniem dotyczy wykorzystania zdjęć: wszelkie wizerunki ludzi i zwierząt w reklamie piwa jest zabronione.

Jak wcześniej reklamy piwa są często umieszczone napój jak najlepszych środków do zwalczania pragnienie, aw reklamach stale spełnione ładny i blisko do wielu działań bohaterów, w tym animowane, wprowadzenie tych ograniczeń znacząco wpływa na ekspresję reklamy, ponieważ nie pozwala widzowi narysować bezpośredni związek z bliskim obrazem życia lub ze względu na fakt, że rolki stają się bardziej abstrakcyjne. Jednak reklamy piwa w telewizji jest obecny w nie mniej, a nawet większej objętości.

Jakie są środki stosowane obecnie dla reklamy piwa był bardziej przekonujący? W zasadzie metody są takie same. Jak dla sympatyczny przedstawiciel grupy docelowej obrazu, to nie idź nigdzie, po prostu nie jest wizualizowane, a za kulisami. Przekazać odpowiedni nastrój oraz stanowiska twórców reklamy filmowego bohatera próby ze względu na rodzaj słownictwa, intonację, środowiska, dobrze wybranej ścieżki dźwiękowej, a to wystarczy dla nowych filmów nie zostaną utracone w starym wypowiedzi. Wielu widzów nawet nie zauważyć duże zmiany, które zostały poddane reklamę piwa – znajome postacie reklamy pozostał na swoim miejscu, z samych dźwięków, maniery i zwyczaje, ale po prostu nie pokazać na zdjęciu, ale ilu widzów ogląda uważnie reklamuje? Najczęściej nie ma, więc pamięć jest tylko niezapomniany slogan i ogólny nastrój, więc dane mogą być nazywane środków ograniczających nieskuteczne. Muszę powiedzieć, że odnotowano na poziomie państwa i jest obecnie omawiany zakaz reklamy piwa w ogóle.