711 Shares 6574 views

Szczęśliwy kartka urodzinowa: dziecko jest najważniejszym celem

Idąc na imprezę urodzinową dla dzieci, zawsze chcą wymyślić jakiś oryginalny prezent. Jest dorosły, można zadowolić, domyślając się, że chce zrobić prezent drodze umowy lub w gotówce. Kolejna rzecz – dziecko czeka na magiczne, niezwykłe i ekscytujące życzenia urodzinowe.


Pocztówki: banalne lub oryginał

Wcześniej związany z pisemne życzenia był bardziej niespokojny i ważne niż w dzisiejszym świecie. zostały one wysłane na długich dystansach, ale żywił pewien magnetyzm, które przeszedł długą drogę od nadawcy do odbiorcy. Dzisiaj, w erze cyfrowej technologii stworzyło nowe tradycje, a zarazem możliwości czasowych. Kartka urodzinowa dziecko – przypadek, gdy jest to możliwe, aby dać wagę do takiego prostego prezent.

Jak ozdobić że wymyślić

Ciekawym rozwiązaniem dla dziecka będzie karta muzyczna. Wszystkiego najlepszego, można odebrać piosenkę dla dzieci i odpowiednio wydać kartę. Ponadto, Karta może stanowić niespodziankę. Na przykład, aby przygotować małą kieszeń wewnątrz, i inwestować pamiątkę. Staraj się zapamiętać, lub dowiedzieć się od rodziców, niż są teraz zainteresowani dziecka, które kocha. Życzenia dla dziecka mogą być różne, w zależności od wieku. Treść może być proste, ale. Ulubionym zabronione cukierki lub czekoladę, igrushechki paper doll z ubrania proszę dziewczyna, części domowej roboty samolotu – chłopiec. Ta kartka urodzinowa dziecko będzie o wiele bardziej przyjemne niż proste fantazyjny koperty z pieniędzmi, że lepiej oddać starszy. Można zostawić miejsce na kreatywność dzieciak coś pośrodku malowania na pocztówce lub dokleil. Podczas uroczystych gier można zrobić z młodszych gości. Oczywiście, zbiorowy proces twórczy będzie musiał ich upodobań.

Dobre słowo bohater okazji

Idealnym uzupełnieniem mogą stać się ciepłe i szczere życzenia wierszem. Na przykład, dla dziewczynek pasują następujące słowa:

życzyć:

Dziewczyna, dziecko, my, jako obraz,
Mój ulubiony, kruche, jak źdźbło trawy.
Oczy jak diamenty świecą tak jasno,
Puszysty kotek nazywają cię.
Tutaj roku został oblatany przez i stajesz się dorosły,
Nie piękniejszego na świecie ty i słodsze!
Niech świeci słońce cię wszędzie,
Wierzyć w bajki, dobra i, oczywiście, to cud!
Życzymy dziecka urzeczywistnienia pragnień,
Udane i zacząć światła.

Pocztówka z okazji urodzin chłopca

życzyć:

Z całego serca, kochanie, my wam pogratulować,

szybko rosną ku uciesze mojej matki!

Living długi, szczęśliwy chcesz,

Być kochanym i najbardziej posłuszny.

Być tak zdrowe, niezmiernie szczęśliwy,

Tak smutno nie wiem, nigdy nie bądź leniwy.

Będąc synem opiekuńczy, miły i ładny.

Do mama i tata byłby dumny!

Rada:

Bardzo imponujący obraz będzie wyglądać bardzo urodzin. Kartka z okazji urodzin dziecka, urządzone z własnymi zdjęciami, niewątpliwie spowoduje wszystkie emocje. Zapytaj wcześniej rodzicom zabawną i najbardziej udane zdjęcie i spróbuj zrobić kolaż ręczne wycinanie i wklejanie bity chcesz w określonej kolejności. Można użyć specjalnego edytora zdjęć i stworzyć kolaż cyfrowego. Zaskocz swoich dzieci i raduyte ciekawe pomysły!