370 Shares 9192 views

Najbardziej niebezpieczne przejażdżki świata. Rozrywka dla pełnoletnich

Ludzie mają różne walki ze stresem. Ale nie każdy wie, że dobrym pomocnikiem w tym przypadku może być przerażające przejażdżki. Różnią się one od tradycyjnych urządzeń zainstalowanych w parkach wielu miastach niewiarygodną prędkością naszego kraju, spadając z dużej wysokości, kompleksowych rozwiązań technicznych.

Badacze doszli do wniosku, że wraz z ekstremalnych sportów, najbardziej niebezpieczne przejażdżki na świecie są najbardziej skuteczne w rozwiązywaniu złożonych problemów psychologicznych. Być może z tego powodu, wielu dorosłych jak magnes przyciąga znanych parków rozrywki, gdzie mogą dostać zastrzyk adrenaliny, które pomagają stać się bardziej energiczny, mocniejsze, odporne na wszystkie bolączki życia.

Wyrafinowane nowoczesne projektantów i projektantów, ogromna inwestycja w pozwoleniu na budowę stale tworzyć liczne kompleksy rozrywkowe na całym świecie. Z niektórymi z nich zaprezentujemy wam dzisiaj.

"Giant Canyon" (USA, Colorado)

Najbardziej niebezpieczne przejażdżki na świecie, zaczynamy przedstawienie z tej olśniewającej konstrukcji. Jest to, na pierwszy rzut oka, zwykle huśtawka dla 4 osób. Jednak oni obracają się z prędkością ponad osiemdziesięciu kilometrów na godzinę nad przepaścią, na głębokości ponad 400 metrów. Sesja trwa tylko jedną minutę, ale zapewniam cię, że jest odbierany w krótkim czasie masz wystarczająco dużo wrażeń na całe życie.

Jeśli chcesz odwiedzić atrakcją „Giant Canyon”, trzeba najpierw podpisać dokument, który ostrzegł przed możliwymi konsekwencjami – urazy, a może śmierć. Organizatorzy całkowicie usunięty z wszelkiej odpowiedzialności za wszelkie incydenty.

"Formula Rossa", Zjednoczone Emiraty Arabskie (Abu Dhabi)

Jest to najszybsza zjeżdżalnia zbudowany z amerykańskiej technologii. Jego wysokość wynosi 52 metrów. Atrakcją znajduje się w Abu Dhabi. Najbardziej niebezpieczne przejażdżki świata często charakteryzują się bardzo dużą prędkością. Na przykład, to wzgórze wózek przyspiesza do „prędkości kosmicznej” – 240 km / h – mniej niż 5 sekund. To jest moc nawet każdego samochodu sportowego.

Ta atrakcja jest replika światowej sławy torze Monza. Reshivshiesya odwiedzić Formula Rossa może sprawdzić się w karkołomnych gradientów. „Kierowcy” są zobowiązani do noszenia specjalnych okularów, które chronią przed kurzem i małe plamki oczach. Podróż będzie trwała półtorej minuty.

„Latający Holender” (Kazachstan)

Nie myśl, że najbardziej niebezpieczne przejażdżki na świecie znajdują się tylko na Zachodzie. Aby zapewnić tyłu, przejdź do Oskemen. Katapulta – świeci z kolorowymi światłami ogromnego budynku (wysokość około 40 metrów).

Szafa do kilku sekund pędy, a następnie szybko w dół muchy ponownie skierowane do góry. Takie rozrywki dla dorosłych dla miłośników ekstremalnej turystyki.

Furius Baco (Hiszpania)

Nie wszystkie zabawy, nawet bardzo odważni ludzie mogą odwiedzić dla dorosłych. Furius Baco w niewiarygodnym tempie rozwija. Od samego startu wózek podnosi prędkość do 135 km / hw 2,9 sekundy. Przyspieszenia w tym przypadku wynosi 10,7 m / s, co jest znacznie wyższe niż przyspieszenie grawitacyjne, które wynosi 9,8 m / s.

Uczucia i reakcje przyciągania turystów ciągle się zmienia – od krzyków rozdzierające serce, aby wypełnić ciszę w przewidywaniu rychłej śmierci. Dodaje emocje nietypowe wzornictwo wypoczynkową. Znajdują się one po obu stronach szyny głównej, więc podróżujący dosłownie wiszą w powietrzu, nie czując pod stopami wsparcia. 850 ścieżka miernik jest zakończona, gdy wózek prowadzone przez kilka centymetrów od wody.

Colossus (UK)

Ta przejażdżka jest nazywany najbardziej skręcone roller coaster w świecie. Jej długość jest większa niż kilometr, a prędkość wózka 60 km / h. W opinii wszystkich, którzy mieli okazję ścigać się na tym torze, odległość ta jest wystarczająco zakłócić głos z krzykiem.

Wieża terroru II (Australia)

Wszyscy, którzy odważą się odwiedzić tej atrakcji, szybko wznieść się na wysokość stu piętnastu metrów. Goście mówią, że po nagłym zatrzymaniu na szczycie wielu pasażerów znikają niemal wszystko wydawało. Wtedy van nagle załamuje się z dużą prędkością. Droga powrotna trwa zaledwie 6,9 sekundy. A to nie wszystko – wózek znowu strzela w górę, a dopiero potem spada gości.

„Nad dachu świata”

Tytuł ten łączy w sobie trzy atrakcje, które znajdują się na szczycie wieży hotelu-kasynie, który znany jest w świecie pod nazwą „Stratosphere Las Vegas”. Ogromny budynek osiągnie wysokość 350 metrów, ale jest to druga najwyższa wieża widokowa na półkuli zachodniej. Jest drugim po "CN Tower" (Toronto). Rozważmy atrakcje znajdujące się w bardziej szczegółowo tutaj.

Trailer X Krzyk (Las Vegas)

Najbardziej niebezpieczne przejażdżki na świecie – jest to zwykle bardzo wysoka konstrukcja. Na przykład, unikalny karawana jest uważana za jedną z najwyższych na świecie huśtawka. Atrakcją został otwarty w 2005 roku. Krótka szyna i wózek szybko zakręty z dużą prędkością wpada na krawędzi dachu. Po tym, hamulce przyczepy bardzo ostro, zatrzymując się daleko poza stałym podłożu. To jest naprawdę jeden z najbardziej niebezpiecznych rozbawieniem, jednak i teraz chcąc jeździć tutaj nie zmalała.

obłęd

Karuzela „Madness” wziął jego pierwszych gości w 2005 roku. Dziś jest najwyższa na świecie. Jednym z najbardziej nowoczesnym kompleksie rozrywki „Stratosphere”. Twórcy twierdzą, że projekt ten jest zwykle karuzela, jeśli można nazwać to obiekt położony na trehsotmetrovoy otchłani, dwadzieścia metrów od krawędzi dachu.

Karuzela obraca się wystarczająco szybko. Warto zauważyć, że w czasie jego ruchu, wszyscy pasażerowie są zakryte. Ludzi siedzi na karuzeli na otwartych miejsc, nie w zamkniętych kabinach, więc dreszcz tego obrotu z dużą prędkością ponad straszliwej otchłani dysku z czymś do porównania.

big shot

Jest to jeden z najstarszych kompleks rozrywki. Katapulta „Big Shot” został otwarty w 1996 roku. Ale nawet dziś jest uważany za najwyższy na świecie: to podnosi odważnych do wysokości 329 metrów, a następnie przy prędkości przekraczającej 70 km / h, przyspieszenie do 4g wyrzuca je z dużej wysokości w stanie nieważkości.

Wielu wierzy katapultować big shot najlepszą platformę widokową w Stanach Zjednoczonych. To po prostu nie wszystko, spada przy tej prędkości, można cieszyć się wspaniałe krajobrazy za oknem.

Intimidator 305 (Virginia, USA)

Ale ta atrakcja jest jednym z najnowszych osiągnięć amerykańskich projektantów. Został otwarty w 2014 roku. Na torze o długości ponad półtora kilometrów od inżynierów zbudował wiele zawrotnej zakrętach. Na specjalnych wyciągów, ze względu na dobrze dobranych parametrach, udało nam się stworzyć iluzję, że koniec przyczepy drogowego koniecznie zsuwa szyn.

Takabisha (Japonia)

Ostatnio w Japonii, niesamowitą atrakcją Takabisha został zbudowany, który różni się od podobnych konstrukcji największy kąt opadania. Z tego powodu jest on wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

Śledzić kolejek górskich, o długości jednego kilometra, w stanie łaskotać nerwy najbardziej zdesperowani śmiałków, którzy wolą siedem pętli i ekstremalne sportowcy mogą sprawdzić się na zboczu o kącie 121 stopni w upadku. W połowie drogi z 43-metrową ciężarówką zepsuje, przyspieszając sto kilometrów na godzinę. Wraz z dużą prędkością przez kilka sekund, pasażerowie doświadczać poczucie pełnego nieważkości.

Kingda Ka (USA)

Atrakcją został otwarty w 2005 roku. Do dnia dzisiejszego zachował tytuł najszybciej na świecie, którego właścicielem w czasie budowy. Oryginalny projekt ma wysokość ponad 140 metrów. W ciągu zaledwie 4 sekund wózek zyskuje prędkość 200 km / h.

Są one pod kątem prostym wzrośnie do wysokości 139 metrów, a następnie wypisując zawiłe pętle, nurkuje w dół, a następnie wysokość. Na tym roller coaster z systemem hydraulicznym uruchomić co godzinę zbadać sobie około 1400 osób. Atrakcją Administration zaleca, aby nie jeść przed podróżą.

Wybór klasy biznes w samolocie
824 shares 4835 views
342 shares 7168 views
277 shares 2512 views
Idąc Balabanovo Moskwę
487 shares 1276 views