277 Shares 4479 views

Korzyści domu z dzieciństwa: jak zrobić cukierki w domu

Te lizaki na drewnianych patyczków w formie złote kurki, czerwonych figur Kremla i innych, dużych i małych jest dobrze zapamiętany przez tych, których dzieciństwo miał na pierwszych dziesięcioleciach po raz postsowieckim i radzieckiego. Nawet teraz, na bazarach, w tętniącym życiem centrum miasta i plaży w kurortach można znaleźć sprzedawców te błyszczące karmelu.

lizaki domu

Uzasadnione pytanie: „Jak zrobić cukierki w domu?” W rzeczywistości są one domowej roboty, ponieważ te towary w obrocie „z rąk” Cyganami i babcia-emeryt. Ich słodycze były często „przesadzone”, czyli pusty w środku, aby zapisać produktów, których delikatność wykonane. I czy mogą zrobić – a więc można. Najważniejsze jest to, żeby znaleźć kilka dobrych receptur, jak zrobić cukierki w domu! I, oczywiście, działa „zapasów”. Jeśli uda Ci się zdobyć odpowiednich form – powodzenia, dokładnie na swojej stronie. Jeśli nie – korzystać z tych, które trzeba wlać lodu, pojemniki z pudełka cukierków, małe foremki. Nadaje się również do drukowania na papierze zwykłym, wstępnie tylko olej. A jednak – drewniane kije. Zamiast tego, będą dobre wykałaczki, podzielony na część kije na lodów, lizaków lodowych, lub którykolwiek improwizowana. Teraz powiedz pierwszy przepis, jak zrobić cukierki w domu. Dziesięciu pastylek małych trzeba cukier – 8 łyżki wody – na przykład 4, ocet 6% – 3 łyżki barwnik (do żywności) lub bez niego. Barwnik rozcieńcza się kilka kropli wody. On też ma trochę inna język repaint podczas uczty na gotowym produkcie! Wzdłuż drogi – użyteczne porady, jak zrobić cukierki w domu smaczniejsze. Zamiast zająć trochę ciemny barwnik żadnego zacięcia (syrop z nim), lub jagód, sok owocowy. Z sokiem cukierków będzie więcej i pomocny. Pula cienkościenne jest wypełniona cukrem, dodano wodę – po prostu obejmować cukrowe więcej. Jeśli PONOSI sok, a następnie natychmiast wlać go. Garnek postawić bezpośrednio na dużym ogniu zagotować syrop. Zdarza się bardzo szybko. można zapobiec, że nie jest spalony. Gdy dodaje się ocet powierzchni pianki lub cukier zaczyna krystalizować. Następny przepis, jak zrobić cukierki, doradza chcesz cukierka z pęcherzyków powietrza wewnątrz – kontynuować mieszanie. Po prostu chcesz usunąć – pozostawiają wiele cukierków przez następne 5-7 minut bez jakiejkolwiek interwencji. A ogień do minimum. Po 7 minutach zanurzyć szalkę w jednym kijem, typ na nim trochę, „brew”, przytrzymaj kilka sekund, aby sprawdzić – zamroził go? Jeśli tak – szalkę usunięte przed ciepłem, mieszać syrop i wypełnienia form. Niech karmel lekko twardnieje, a następnie włóż laski. Gdy cukierki całkowicie chłodne i twardnieje, mogą być płukane pod bieżącą wodą, aby dać błyszczący połysk. Lub posypać nasionami kokosowe, cukier, mak. Oto jak zrobić candy „koguta” i wiele innych – w zależności od dostępności form!

Lizaki z sokiem

Można gotować słodycze, wykorzystując tylko dwa produkty – cukier i sok. W tym przypadku, artykuły są zabierane ze stosunku 1: 2. Tj łyżeczka soku – 2 cukier. Sok 2 łyżek – 4 cukier itp Idealnie nadaje się do tych celów owoców cytrusowych – cytryny, pomarańcze (sok świeży), granaty, wiśnie, porzeczki. I jednocześnie działać jako barwniki i jako środki zapachowe. można zrobić cukierki dwu- a nawet trzy barwy na zasadzie galaretki.

Udane eksperymenty ty!