251 Shares 6660 views

Lek „Selank”: Opinie lekarzy, instrukcje użytkowania

Stres – jest integralną częścią naszego życia. Niektóre są szybko i całkowicie dla nas, podczas gdy inni zamieniają się w poważnych zaburzeń psychicznych lub nerwicowych. Wyeliminowanie takich objawów pomoże lek „Selank”. Opinie mówią, że krople są skuteczne w dążeniu do walki z lękiem, ale do konsolidacji wyników lek powinien być używane oczywiście.

Kompozycję leku i forma

Jest on wytwarzany w postaci kropli do nosa preparat „Selank”. Opis lek stwierdza, że w 1 ml roztworu o stężeniu 0,15% zawierała 1,5 mg składnika aktywnego, dioctan treonylo-lizylo-prolilo-arginylo-prolilo-glicyna-prolina.

Krople są pakowane w butelki z kroplomierzem dogodnej objętości 3 ml. Fiolka jest zapakowany w karton, w którym, oprócz leków, jest instrukcja obsługi. Rozwiązanie to jest ciecz o nie kolor i zapach. Fiolka zawiera sześćdziesiąt kropli.

Lek był przechowywany w temperaturze t ° C, 10 ≤ To nie musi być zamrożone. Narzędzie powinno być przechowywane w miejscu i dzieci chłodnym i ciemnym. Okres ważności – dwa lata od daty produkcji.

Nie stosować po upływie daty ważności. Wydany w aptekach wyłącznie na receptę. Znajduje się on w ciągu pięciuset rubli.

Efekty farmakologiczne

Lek „Selank” – co to jest? Przede wszystkim jest to syntetyczny peptyd substytut tafttsina. Neyrospetsifichno działa na układ nerwowy i wiąże się ze specyficznymi receptorami, które znajdują się na błonach komórek nerwowych.

To dotyczy wymiany emotiogenic monoamin w mózgu, układu i wykazujący zwiększoną aktywność mózgu, tyrozyny i tryptofanu enzymów hydroksylazy. Serotonergiczne przyłączony do struktury, w wyniku czego szybkość serotoniny w mózgu w warunkach redukujących. Normalizuje funkcji wzbudzenia i hamowania. Zwiększa stabilność neutronu w głowie, i przygotowuje ludzką psychikę do ciężkich ładunków.

Lek ma działanie niepokój, działanie przeciwlękowe. Krople do nosa mają właściwości gipnosedativny i zwiotczających mięśnie. Przy stosowaniu leku jest pozytywny wpływ zarówno na mnemoników i nakognitivnogo charakteru. Środki stymuluje pamięć, poprawia wydajność, działanie, likwiduje stres, zmęczenie, napięcie i zwiększa zdolność do uczenia się. To zwiększa motywacyjnych procesów i postrzeganie wartości. Posiada właściwości Wegetotropona. Zwiększa aktywność wegetatywnego podczas stresu emocjonalnego. Optymalizuje rezerw adaptacyjnych ludzkiego organizmu, normalizuje sen. To pomaga przenieść lotu i zmiany klimatu, strefy czasowe. Usuwa objawy podnarkoznye.

Przy stosowaniu „Selank” ubocznych i nie powodują efektów toksycznych, nawet przy wielokrotnym zwiększeniu dawki. Lek nie jest znany lokalnej irytujące, embriotoksycznym, alergików, teratogenne jakości. Nie wykazuje właściwości mutagennych. Krople nie powodują uzależnienia i uzależnienia, ale pomaga przetrwać syndrom „odwołanie”, które jest spowodowane przez inne leki.

Lek okulistyczny daje dobre rezultaty w leczeniu jaskry i nerwu wzrokowego atrofii.

Lek „Selank” w pediatrii jest zaangażowany w leczeniu minimalnej dysfunkcji mózgu. Jest on stosowany u dzieci z zaburzeniami uwagi i nadpobudliwość. Oraz zwiększyć aktywność psychomotoryczną dziecka.

Farmakokinetyka

„Selank” (opinie mówią, że lek jest bardzo skuteczny w stresie i nadmiernym lękiem) ma bezwzględną biodostępność w 92.98%. Po upływie 30 sekund po wprowadzeniu do kanału nosowego kropli substancja czynna przenika przez krew i wchłaniane przez błonę śluzową nosa. Pięć minut później, stężenie substancji czynnej zaczyna spadać.

Metabolity z takiego podawania leku nie może być wykryty. „Selank” za chwilę pojawia się w tkance mózgowej i jak szybko rozprowadzane po całym organizmie. Osiada w postaci niezmienionej w sercu, nerkach i wątrobie.

Pochłonięta nosa do 70%, a następnie tę część leku występuje na wszystkich narządów i tkanek. Lek przenika przez krew-mózg i barierę łożyskową. Po wstrzyknięciu do krwiotwórczego środowisko degraduje. Wyświetla układu moczowo-płciowego.

Lek „Selank”: świadectwo

Lek jest wskazany do zaburzeń intelektualnej mnestic. Podstawą do spożycia wzrasta adaptacyjne cechy, jak również środki zapobiegawcze zmęczenia, kiedy człowiek jest zmuszony do pracy w intensywnym rytmie kilku godzin. Stosować leku w urazach mózgu oraz operacji mózgu po doznaniu. Polecam spada w postanesthesia i astenonevroticheskih zaburzeń lękowych i zaburzeń lękowych-asteniczny symptomatologii, a także neurastenii i trudności w przystosowaniu się do społeczeństwa.

W okulistyce wskazuje na to zanik widzenia, zapalenie nerwu, jaskra.

Dzieci w medycynie dziecięcej przepisane w małych dawkach z dysfunkcją mózgu, gdy nie ma opieki, a tam jest nadpobudliwość.

Przeciwwskazania

Lek „Selank” (opinie mówią, że lek szybko i skutecznie leczy depresję) ma pewne przeciwwskazania. Są to nadwrażliwość substancji w skład kropli do nosa, zaburzenia psychotyczne z lęku.

Zakaz służy chorób ciąży, karmienie piersią i endokrynne.

Lek „Selank”: instrukcje użytkowania

Krople są podawane donosowo tylko i na przemian do każdego otworu nosowego. Pacjenci proszeni są o usiąść i delikatnie odchyl głowę do tyłu. Po zakropleniu leku palca krótko przytrzymać przewody nosowe. Znacznie zmniejszyć skuteczność środków selekcji, prąd z nosa.

Jedno podanie leku powinna być trzy lub kroplami 300 mg składnika aktywnego. Lek podaje się do obu nosowego. Jeśli z jakiegoś powodu dawkowanie musi być zwiększona, należy to zrobić po piętnastu minutach po początkowym wprowadzeniu. Zalecane normy jedno- kroplami 3-12 lub 300-900 mg substancji czynnej. Maksymalna dawka dobowa nie powinna przekraczać 900-2700 mcg. Jeśli trzeba wprowadzić wiele kropli, odbiór jest podzielony na trzy razy. Kurs wynosi 14 dni. To może być powtórzone po 1-3 tygodniach.

Efekty uboczne i przedawkowanie

Preparat „Selank” (0,15%) w trakcie długotrwałego użytkowania mogą powodować działania uboczne. Ta zmiana smaków, reakcja alergiczna, nadwrażliwość na składniki.

Interakcje z innymi lekami

Mów tylko o pozytywnym skutkiem, że lek „Selank” opinii. To nie ma wpływu na skuteczność innych leków, które hamowania czynności ośrodkowego układu nerwowego. Jak krople do nosa nie wchodzić w interakcje z innymi lekami.

Przestrogi

„Selank” brakuje właściwości gipnosedativny i zwiotczających mięśnie. Wpływ leku u zdrowych ludzi, którzy stosowali ją podniecenie, niepokój, nadmierne zmęczenie pogłębianie po kilku minutach. Okres ten może trwać od 5 do 20 minut.

Jeżeli stan alarmowy trwa przez dłuższy czas, czas trwania leczenia wynosi od jednego miesiąca do jednego roku, a wynik jest widoczny na trzeci dzień.

Dzięki wprowadzeniu leku do pożądanego udziału w sposobach na nerw węchowy idzie prosto do mózgu, gdzie prawo to pożądany efekt w zaledwie kilka sekund. Więc można szybko wpływa na układ nerwowy mózgu, gdzie lek wchodzi najkrótszą drogę. Po zakończeniu wkropleniu leku komunikuje się z błoną śluzową jamy nosa i do krwi płynącej do komórek nerwowych mózgu. Przez tych nerw węchowy jest bezpośrednia interakcja mózg z błony śluzowej nosa.

Ta forma podawania pozwala na wprowadzenie maksymalnej ilości substancji czynnej w organizmie i zatrzymać proces wzbudzenia zmniejszyć poziom serotoniny w mózgu. Gdy to nie szkodzi żołądka, wątroby i jelit.

Leczenie kropli „Selank” może być w połączeniu z lekami przeciwdepresyjnymi, witaminy, magnez i B6. To tylko zwiększyć efekt, ale nie zwiększa częstości występowania działań niepożądanych.

Krople do nosa może być połączona z spożycia alkoholu. W tym przypadku, lek zmniejsza toksyczność etanolu i innych przykrych konsekwencji dla mózgu.

Zastosowanie zdrowych ludzi jest możliwe z depresja, zmęczenie, lęk i stres. Traktuje narkotyków nerwobóle o różnej postaci i uogólnione zaburzenie lękowe.

Lek nie jest stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią ze względu na brak badań klinicznych w tym czasie.

Krople mogą również akceptować ludzi, niezależnie od zawodu i rodzaju działalności. Gdy leczenie nie jest osłabienie koncentracji i koordynacji ruchów, co jest szczególnie ważne, aby wiedzieć kierowców pojazdów i osób, których zawód jest związany z wysoką koncentracją uwagi i szybkości ruchu.

analogi

Twierdzą oni, że szybko usuwa niepokój i strach przed narkotykami „Selank” opinii. Zdjęcie z wizerunkiem butelki jest poniżej.

W tej chwili nie ma żadnych analogi strukturalne dla „Selank”, który może mieć podobną substancję czynną.

Jeżeli lek z jakiegoś powodu nie przyszedł, a następnie specjalista pomoże zastąpić go na leki, właściwości, które nie przyniosą do niego.

Opinie lekarzy

Eksperci są bardzo pozytywną opinię o leku „Selank”. Recenzje lekarze mówią, że to jest dobre neurastenii czyści, przywraca sen, zmniejsza niepokój i usuwa depresję. Jest przepisywany w leczeniu chorób zestaw znaków neurotyczny i kiedy jest „cancel” syndrom po użyciu zasobów bardziej poważne, takie jak „Fenazepam”. Uznają to dość potężne narzędzie. Dobry wynik, biorąc pod uwagę spadki leczenia.

Lekarze pamiętać, że lek nie uzależnia. Działa niemal natychmiast i nie pozostawia za sobą negatywnych zjawisk. Doradzić po zakupie przechowywać w lodówce.

Ale nie wszyscy eksperci chwalili lek. Niektórzy nie mają zaufania do kropli do nosa i twierdzą, że mogą poradzić sobie tylko z łagodną chorobą. I nazywają to lekarstwo na prawie placebo. Mówi się, że poważne badania kliniczne zostały przeprowadzone na lek „Selank” odpowiedzi od lekarzy.

Opinia pacjentów na leki

Recenzje „Selanc” mają tylko pozytywne i neutralne. Oznacza to, że ludzie, którzy pomogli leku, byli zadowoleni z wyniku. Krople do nosa szybko usuwa niepokój i roztargnienie, znormalizowany snu, zwiększenie efektywności, wyeliminować psychiczny. Ludzie po użyciu nich chciał się uśmiechać i cieszyć się życiem. Oni nie zgasić szefa, krewnych i przyjaciół. Łatwo usunąć depresję, która trwała więcej niż jeden tydzień, pomógł uporać się z lęku i strachu leku „Selank”.

Recenzje dla dzieci powiedzieć, że jest to najbardziej pozytywny wpływ na pamięć, inteligencja dzieci. Po otrzymaniu krople dzieci stały się łatwiej zasnąć i spać silniejszy, bardziej otwarci na nowe informacje.

Neutralne opinie mówią, że urządzenie nie działa, jest kosztowne i ma stosunkowo małą butelkę, który trwa zaledwie kilka wniosków.

„Selank” – nowa generacja uspokajający. Pomaga radzić sobie z trudnościami życiowymi i leczeniu wielu chorób. Dzięki swojemu działaniu, wiele osób było w stanie cieszyć się życiem i nie poddawać się rozpaczy, bólu i lęku.