111 Shares 8281 views

Maski aktorów pokazać „- komików z Odessy

Transfer "Maska Show" emitowany w latach 1992-2006, odpowiednio. Była popularna zarówno na Ukrainie iw Rosji. Wiele współczesnych zagadnień przyjemności przeglądając z „Maska Show”. Skład aktorów zawsze byli zainteresowani widzowie i fani programu.


Kilka słów o transferze

W 1984 roku, pochodzący z Odessy George Deliev stworzył grupę, która łączy kilka popularnych gatunków – pantomima, choreografia, niepowtarzalne sztuczki i elementy dramatu. Kilka lat Clown Teatr zwiedziliśmy miast ZSRR, gromadząc pełne domów. I przeniesienie „maska Show” został wprowadzony dopiero w 1992 r. Aktorzy, zdjęcia, które do niedawna można było zobaczyć tylko na plakatach, cały kraj mógłby wykazać swoje talenty. Widownia podzielona na dwa obozy – tych, którzy zadowoleni z show, i tych, którzy znaleźli to zbyt wulgarny. Ale transmisja fanów nadal okazało się bardziej.

Maska „Show”, aktorzy i role: Mężczyźni

Obecna generacja przyjemności jest przegląd zagadnień komiksu mini-serii. Wielu z nich chce, aby dowiedzieć się więcej o aktorzy odgrywają główne role i wspierających. Jesteśmy gotowi, aby zaspokoić ich ciekawość. Zatem, aktorzy „Maski wyświetlić”

George Deliev

Nazywa się założycielem projektu. Program, z powodzeniem łączył kierowanie i pracy aktorskiej. W scenie jest niemal zawsze odgrywał ważną rolę, za którą nie jak niektórzy z aktorów „maski Show”.

Boris Barsky

Jego głównym zadaniem – wąsaty sonneteer. Próbował też na obrazie siwy weteran II wojny światowej. Borisa Barskogo jeszcze rozpoznany na ulicy przez swoją niezwykłą wąsami.

Aleksey Agopyan

Nakręcony w transmisji od 1992 do 1995 roku nie jest pamiętany konkretnej roli. Partie obywatele zwykłych. W 1997 roku aktor przeniósł się do innego projektu komiksu – „Pun”.

Władimir Komarow

Pracował w „Masce” od 1985 do 2002 roku grał zbirów i bandziory ukraińskich chłopców z kosmyk. Zostawiła pokaz i stworzył grupę muzyczną. Niestety, nie udało mu się osiągnąć sukces w nowej dziedzinie.

Michael Wołoszyn

W „Maska” grał Uzbecy, japoński i inne „non-słowiańskiego” narodowości.

Vadim Poplavsky

Utalentowany aktor, są uderzające w ich mimikę. Jednak jego kariera była w „Masce” był krótkotrwały. W 1993 Vadim zginął w wypadku samochodowym.

Jurij Jurij Stytskovsky

Nakręcony w transmisji od 1992 do 1995. Gra jest prosta rosyjscy chłopi. W 1996 roku założył humorystyczny projekt „Pun” i zdobyć jakieś „masek” aktorów.

Igor Małachow

On poobijany roli tępego wojskowych i bandytów. obrazy stworzone przez nich zawsze były żywe i niezapomniane.

Sergey Gladkov

Utalentowany projektant dźwięku i aktor. Prawdziwy fan muzyki. Brał udział w show od 1992 do 1995 roku grał zwykłych obywateli (alkoholików, intelektualistów, żonaci mężczyźni). Jest to jeden z „pun” założycieli projektu.

Vadim Nabokov

Zagrał w „Masce” od 1992 do 1995 roku grał różne role – od alkoholowy do profesora. Przeniósł się do projektu „pun” w 1997 roku.

To nie wszystkie podmioty są „Maski pokazać”. Z biegiem lat, udział w projekcie oraz innych komików. Wśród nich znajdują się Valentina Opaleva Yuri Skovorodnikov, Jegor blask Oleg Emtseva i innych.

Żeńska część zespołu

Przeniesienie nie byłoby takiej zabawy i ciekawe, bez udziału przedstawicieli płci pięknej. Wprowadzenie do aktorek stworzonych w „Maska” wielkich postaci kobiecych.

Natalia Buzko

Grała nimfy i wyrafinowane, a wampira i bitchiness pani. Dane zewnętrzne i wspaniały naturalny artyzm pozwoliło jej stworzyć różne obrazy.

Jan Delieva

Córka założyciela grupy komicznej „Maski pokazać” – George Delieva. W scenie zagrała dziewczynę żon. Do tej pory, Ian jest dyplomowanym psychologiem. Dziewczyna tańczy flamenco i stepowanie, pracując w teatrze „Kabaret Buffon.”

Evelyn Bledans

Ta długonoga Brunet nie trzeba przedstawiać. Dziś ona jest prawdziwą gwiazdą show-biznesu. Strzał w „maska” w latach 1992-2004. Przed publicznością, pojawiła się jako różne postacie – Sexy pielęgniarka i uroczy advokatessy.

Tatyana Ivanova

Był członkiem „maska Show” od 1992 do 1995 roku, gra tylko kobiety. W 1996 roku, wraz z mężem Vadim Nabokov przeniósł się do projektu „pun”.

Posłowie

Ten artykuł zawiera listę wszystkich aktorów były „Maska show”, który przyczynił się do rozwoju i tworzenia transmisji. Oni są zapamiętywane i kochany przez publiczność. I sami chcielibyśmy życzyć im powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach.