709 Shares 3900 views

Zupa grzybowa ze śmietaną puree

zupa grzybowa … Jego miłość, chyba każdy z nas, prawda? Przepis na to danie przyszedł do nas z samej Szwecji. To właśnie w tym kraju zupa grzybowa ze śmietaną danie jest numerem jeden w jego popularności i wymyślone przez. Ta zupa w Szwecji, jak frytki i hamburgery w Ameryce, to jest danie, które odzwierciedla obywatelstwa. Zasłynął zupę grzybową ze śmietaną puree poprzez sieć restauracji „Ikea”.


Pożądane jest, aby używać do smażenia masło – przynajmniej w Szwecji używać jego imienia. Jeśli zastosujemy się do klasycznej receptury i tradycje. Jednak to nie ma znaczenia: Niektóre zastąpić masło z oliwą z oliwek. Bez znaczenia jest wpływ na ogólny smak zupy puree.

Aby przygotować zupę grzybową ze śmietaną, wymagany jest następujący zestaw produktów: Grzyby (jakiekolwiek) – 450 g, cebula – 1 szt (duże cebule), wody – 500 ml sosu sojowego – 3 łyżki masła, pietruszka, śmietana – 300 g soli i pieprzem.

Zupa grzybowa ze śmietaną przygotowanie zaskakująco prosta. Najpierw trzeba wybrać pięć najpiękniejsze grzyby i ustawić je na bok. Dlaczego – powiedzieć później. Te grzyby, które nie są zawarte w piątki drobno pokrojone. Cebula wyciąć zbyt płytkie, pierścień – to nie jest opcja. Smażone pieczarki i cebulę na maśle na złoty odcień.

Następnie wlać zawartość naczynia do rondla, dodać wodę. Wlać sos sojowy, śmietanę. Gotować powstałej mieszaniny przez 15 minut, energicznie mieszając. Tu okazało zupę grzybową. Jednak musimy zrobić zupę grzybową ze śmietaną. Aby to zrobić, wlać do zupy do blendera i szlifować wagi puree. Następnie dodać sól i pieprz do smaku.

Te grzyby, które przełożone (5 sztuk), pokroić w plastry. Muszą się smażyć w oleju (najlepiej masła zbyt). Te gotowe pieczarki dodać do naszego zupa grzybowa ze śmietaną. Można udekorować danie Pietruszka, jeśli chcesz.

Nawiasem mówiąc, niektóre dodać do kminku. Jednak ten typ prepravy dość specyficzny, dlatego przeznaczony jest dla amatorów. Jeśli nie masz nic przeciwko kminku można dodać. To daje nowy dotyk do gustu zupa grzybowa.

Można przygotować to danie bez śmietany. Wtedy będzie zupa grzybowa ze śmietaną, bardziej znanego nam opcja. Typowo, w tym przypadku stosuje się grzyby, takie jak grzyby lub białego.

Przepis jest w następujący sposób: 600 g grzybów, 1 marchew, 1 cebula, pietruszka, rosołu, 2 łyżki mąki, 2 filiżanki gorącego mleka. Small caps, zwłaszcza wybrane spośród całkowitej masy grzyb, smażyć na maśle. Będą one służyć do dalszego ozdobą naszych potraw. Gotowe grzyby zmielić w blenderze, umieścić w garnku, istnieje lkladem mlivochnoe masła – 1 łyżka, marchew pokroić wzdłuż, a obie burty statku do patelni. Niecięte cebulę, dodać do zupy całkowicie. Podobnie jest z korzenia pietruszki. Otrzymaną mieszaninę przykryć pokrywą. Danie dusić na ogniu przez około 25 minut. Następnie skręcając z kastrbli cebuli i marchwi.

Fry 2 łyżek oleju i 2 łyżek mąki, aż mieszanina ta jasnobrązowy. Następnie rozcieńczenie otrzymanego mleka konsystencji lub bulionu. Zagotować. Dodać posiekane grzyby tam. Ubrany z kwaśną śmietaną, udekorować kapelusze. To danie podawane z grzankami.

Nawiasem mówiąc, zupa grzybowa – to nie jedyna opcja naczynia puree. Są inni. Na przykład, zupa z buraków. To danie z buraków przygotowuje się do nie więcej niż 15 minut. I to nie jest gorsza grzybowym puree z oryginalnym smaku. Jednakże, doszła do nas z kuchni szwedzkiej. Gotować trzeba buraki, masło, cebulę i bulion warzywny. Mielenia wszystkich składników w mikserze, mieszać go razem gotować przez około 10 minut w pożywce, sól, dodać kwaśną śmietanę. Wszystkie – danie jest gotowe!