181 Shares 4048 views

Royal Royal Jelly: zastosowanie i właściwości

Royal galaretka, której użycie można znaleźć w medycynie ludowej, jest jednym z najpiękniejszych produktów na naszej planecie. Pszczoła-łono żywienie przez całe życie. Daje to okazję nie tylko do życia 40 razy dłużej niż przeciętne pszczoły robotnicze, ale także do umieszczania takiej ilości jaj dziennie, że ich łączna masa przekroczy własną. Kiedy macica zakłada jajko, w którym powinna rozwijać się nowa "królowa", umieszcza się w specjalnej komórce, gdzie larwa jest otoczona grubą białą masą pszczół – to jest galaretka królewska . Zastosowanie tego najbardziej cudownego produktu pszczelarskiego można znaleźć na wiele sposobów. Ma ogromną ilość substancji biologicznie czynnych o unikalnych właściwościach. W społeczeństwie mleko z czasów starożytnych miało imię "mleko królewskie", ponieważ ze względu na trudności z jego wydobyciem, mogły być używane tylko przez bardzo zamożnych ludzi.


Miód z mlekiem królewskim – właściwości

Ta użyteczna substancja ma wiele właściwości. Przede wszystkim ma silny efekt przeciwwirusowy i jest jednym z niewielu produktów, które pomagają w walce z wirusami grypy i zapaleniem jamy ustnej. Ponadto mleko ma właściwości bakteriostatyczne i antybakteryjne. Ma korzystny wpływ na układ nerwowy, poprawia wydajność prawie wszystkich narządów wewnętrznych, proces hematopoezy i wiele innych.

Jelly Jelly – zastosowanie w medycynie

Ten wspaniały produkt stosowany jest w kosmetologii i medycynie. Nauka wie o składzie tylko o 95%, a niektórzy eksperci uważają, że w pozostałych 5% jest ukryty sekret zdrowia absolutnego i długowieczności. To źródło młodości dla komórek i skóry sugeruje się, aby były stosowane nie tylko zewnętrznie, ale również wewnętrznie jako doustne i przy pomocy zastrzyków. Zazwyczaj najświeższy produkt jest używany do tworzenia leków, niezależnie od sposobu jego używania. Adsorbowana mleko pszczele mleka ma unikalną zdolność wydalania radionuklidów z ludzkiego ciała. Jest uważany za produkt, który może być użyty jako środek bakteriobójczy i przeciwzapalny, który nie wymaga dodatkowej sterylizacji przed kontaktem z otwartą raną, zapaleniem lub wrzodem. Ponadto przyczynia się do znacznego wzrostu liczby erytrocytów i hemoglobiny we krwi.

Jelly Jelly – zastosowanie w kosmetologii

Mleko służy do tworzenia ogromnej ilości odmładzających kosmetyków. Jest szeroko stosowany do odmładzania skóry i zapobiegania jej starzeniu się. Powodem tego jest jego unikalny wpływ na organizm, który stabilizuje równowagę hormonalną w całym ciele i normalizuje pracę komórek. Aby zachować młodość i świeżość skóry, doświadczeni kosmetolodzy doradzają przy picie pół miliarda dziennie przez pół godziny przed śniadaniem. Zaleca się, aby nie połknąć go natychmiast, ale trzymać go przez kilka minut w ustach i pić ciepłą gotowaną wodę.