137 Shares 6683 views

Najlepszy program do aktualizacji sterowników. Program do automatycznej aktualizacji sterowników

Każdy producent uwalnia aktualizacje oprogramowania, nie są wyjątkiem, a kierowca. Są one niezbędne dla stabilnego funkcjonowania samego komputera, a mianowicie systemu operacyjnego. Muszą stale aktualizować, bo przestarzałe sterowniki mogą przestać funkcjonować lub pokazać błąd w tym procesie. Nawet jeśli komputer działa stabilnie, to sprawdzić w nowej wersji będzie na miejscu.


Tak, jak zaktualizować sterownik? Najbardziej wiarygodne i jakościowa metoda – przejdź do strony producenta i pobrać instrukcję. Jednak to rozwiązanie jest jednym z najwolniejszych. Darmowy program do aktualizacji sterowników będzie najlepszym przyjacielem leniwy i nie chce, aby przejść do innej strony w poszukiwaniu nowej wersji to czy tamto.

Jak działa program? Ich zasada działania jest skanowanie numerów identyfikacyjnych każdego kierowcy i znalezienie go w swojej bazie danych. Jeśli nowa wersja – narzędzie zastępuje. Na liście programów, istnieje wielu producentów, dzięki czemu mogą one znaleźć nawet najrzadszy oprogramowania. Dlatego też, dzięki specjalnej aktualizacji oprogramowania sterownika w komputerze nie będzie to proces powolny.

Rozwiązanie DriverPack

Program ma płatną wersję, niż już jest przyciągnięcie użytkowników. Bezpośrednie powołanie użytkowych – aktualizacji sterowników, które działają w systemie operacyjnym „windose”. Rozwój zakończył się w 2008 roku. Główny inżynier był autorem rosyjski A. Kuzyakov. Dla wielu DriverPack – najlepszy program do aktualizacji sterowników. Wynika to z faktu, że jest w stanie wykonać aktualizację bez połączenia z Internetem. Dzięki własnej bazie danych, która przechowuje wszystkie dostępne nowe wersje sterowników, jest stabilny, a awarie występują bardzo rzadko.

Oprócz wyszukiwania i zastępowania dostępnych programów „DrayverPek” jest w stanie spojrzeć na wysokiej jakości kodeków i oferować je do użytkownika. Jest to dość przydatna funkcja.

Ten program aktualizacji sterownika (w języku rosyjskim jest również dostępna) znajduje się w sieci open source. Z tego powodu są często tak zwane klony, które nie różnią się od oryginału. Jedyna różnica – mają kilka nowych opcji.

kierowca Booster

Program ten ma wiele wad, jednak jego bezpośredni cel radzi sobie doskonale. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji, automatyczne wyszukiwanie potrzebnych aktualizacji. Gdy lista jest całkowicie uformowane, narzędzie pokazuje stan sterownika. Ponadto przyznanie Sterownik przepis wyjaśni jak zainstalować nowszą wersję pomaga przyspieszyć i zwiększyć wydajność komputera.

Niestety, ten program jest dla aktualizacji sterownika w systemie Windows w nowszych aktualizacji (od 3.1), bez pytania użytkownika, ustanawia zestaw narzędzi. Należą do nich aplikacji, takich jak przeglądarek internetowych, jak również kilka wirusów. Ostatnio praktycznie nie zagrażają system, ale uszkodzić płytę. interfejs kierowca zachęca użytkowników do zakupu płatnej wersji. Jeżeli szczegółowe omówienie tego programu, możemy powiedzieć, że jest wykonany w taki sposób, że dana osoba nabywa licencję. To kosztuje 10 $.

Doktor urządzenie

Najlepszy darmowy program do aktualizacji sterowników – Lekarz urządzeń. Niestety, nie ma wersji rosyjskiej, ale interfejs jest nadal bardzo jasne. Ta aplikacja może łatwo dodać do listy wysokiej jakości narzędzi, które wykonują swoją pracę na „hurra”. Jednak niektóre punkty nadal wymagają uwagi od deweloperów.

Co nie może zorganizować ten program? Tym, że po napisane wyszukiwarki niezałatany kierowcę, oferuje linki pobrać ręcznie. Jest to niewygodne. Co więcej – aplikacja nie cofnąć do pierwotnego stanu komputera. W każdym przypadku, aby uniknąć niestabilność „poniekąd” (wszystko może), aby to zrobić musiałby utworzyć punkt i poprzedni stan komputera przywrócić. Należy zauważyć, że urządzenie jest stabilne w ogóle „windose” z XP do 10.

driver Detective

Driver Detective – wygodny (choć płatne) i najlepszy program do aktualizacji sterowników. Dodatek radzi sobie z jego zadań. Zaletą pełnej wersji jest możliwość automatycznego pobierania aktualizacji.

W szczególności będzie to przydatne po reinstalacji „windose”. Sama aplikacja określa wersję systemu operacyjnego, jego pojemności. Kierowca optymalizuje i zwiększa swój komputer, instalując nowe sterowniki. Wszystko, co jest wymagane od użytkownika – kliknąć na przycisk „Instaluj”. Reszta będzie do zastosowania u ludzi.

W opinii ludzi, możemy powiedzieć, że w nowszych wersjach systemu Windows, niestety, czasami program przestaje działać. Może dlatego, że jest nadal w fazie rozwoju.

3DP Chip

W rankingu „Najlepszy program do aktualizacji sterowników” Ta aplikacja nie jest ostatnim. Może być stosowany w pełni zaufać. W przeciwieństwie do wielu innych narzędzi, nie „rozbił się” do pamięci, ale tylko powierzchownie ustawiony. Aby zainstalować sterowniki nie potrzebuje dużo zasobów – tylko połączenie z Internetem. 3DP skupi się na wideo i karty dźwiękowej. Po tym wszystkim, że są jednym z najważniejszych elementów systemu operacyjnego.

Podczas instalacji może „przysięgam” antywirusowe, uznając zastosowanie jako wirusa obiektu. Ale nie dają mu dużą wagę. „Obrońcy Windose” czasami błędnie dekodować kodu aplikacji, dzięki czemu jest to fałszywy alarm. Czego obawiać, ponieważ 3DP przetestowany przez wielu użytkowników.

driver Reviver

A ostatni jest najlepszy program do aktualizacji sterowników – Driver Reviver. Zapewni ona stałą skanowanie, aby zapewnić użytkownikowi aplikacji świeżych i systemem.

Czasami istnieją pewne błędy, dzięki czemu komputer jest zainfekowany pobrane sterownik. To oprogramowanie jest w stanie wykryć i usunąć, jeśli jest to pożądane przez użytkownika. Interfejs jest intuicyjny, problemy operacyjne nie powstać.

Niezawodność kierowca udowodnione przez wiele wiodących firm na świecie, które również polecam. Duża ilość czasu można spędzić w poszukiwaniu konkretnego kierowcy, na przykład skaner lub drukarkę. Program będzie w stanie znaleźć go w ciągu kilku minut i od razu pobrać na komputer.