554 Shares 7847 views

Odprawy celne w Domodiedowo. Koszt odprawy celnej

odprawa celna – to procedura, która napotyka żadnych handlowców. Jest to dość skomplikowane i może powodować wiele problemów, jeśli nie szukać profesjonalnej pomocy. Po tym wszystkim, każdy terminal jest w związku z tym inny, Domodiedowo – nie jest wyjątek. „GruzLetit.rf” Spółka świadczy usługi na odprawy celnej ładunków przechodzących przez terminali lotniska.


TSW Domodiedowo

Ładunków wprowadzania Domodedovo, skierowanej do jednej z dwóch tymczasowego magazynowania (WTS):

  • "Domodiedowo Cargo". To jest główny magazyn lotnisko, który jest używany domyślnie. Wszelkie eksport lub import towarów przekraczających granicę, to idzie tutaj. odprawa celna nie obejmować sporządzenie umowy pomiędzy władzami lotniska i handlowców. „Domodiedowo ciężarowy” ma prawo do odmowy przyjęcia ładunku, ponieważ ma status otwartej składu celnego.
  • Domodiedowo składu celnego. Zawiera bagaż podręczny należącej zarówno do osób fizycznych i prawnych tam.

„GruzLetit.rf” – szybko i niezawodnie

Usługi w zakresie odprawy celnej Spółka „GruzLetit.rf” oferuje więcej niż 10 lat. jednostka własna położony w bezpośredniej bliskości Domodiedowo, aby zoptymalizować proces. To skraca czas dostawy i rozliczenia, bezpośrednią organizację procedur celnych.

Dla tych, którzy wolą nie tracić czasu na podróż, pod warunkiem, że zdalne świadczenie usług: wszystkie dokumenty mogą być składane w formie elektronicznej. Odprawy celne w Domodiedowo w tym przypadku jest znacznie uproszczona. Z pomocą dostawy agregator powietrza możliwe jest skonstruowanie optymalnego systemu logistycznego dla każdej przesyłki.

Procedura rejestracji

odprawa celna może być podzielony na dwa etapy logicznych:

  • Wstępny. Przeprowadziła dokładną analizę transakcji handlu zagranicznego z punktu widzenia przepisów. Studiował wymogów unii celnej dla określonego zakresu, sprawdzić dokumentację techniczną, faktury są sprawdzane. Na tym etapie konieczne jest, aby wybrać kod TN VED TS i obliczenia należności celnych. Proces ten polega na usługi techniczne, prawne i finansowe.
  • Głównym. odprawa celna jest niemożliwe bez przygotowania deklaracji towarów i jej późniejszej formalizacji. Zgłoszenie musi zawierać wszystkie dodatki przewidziane przez prawo, oryginał faktury. Na tym etapie firma jest interes klienta na organy celne i, w razie potrzeby, zorganizować wstępną inspekcję ładunków

Ile kosztują usługi?

Koszt odprawy celnej zależy od wielu czynników. To ma znaczenie i liczbę kodów TN VED pojazdu, które będą stosowane, oraz rodzaj umowy, a zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju kontroli.

Minimalny koszt odprawy celnej Domodiedowo FEA zarówno import i eksport pod warunkiem bezpośredniego kontraktu wynosi 13 500 r. Jeśli inny rodzaj umowy, kwota wzrośnie o 2 000 zostaną wykorzystane. W tym przypadku, możliwość regulowania wartości celnej towarów.

Zastosowanie od 1 do 4 kodów HS TC nie ma wpływu na cenę usług. Każdy dodatkowy kod 3 zwiększa koszty odprawy celnej przy 500 s. I fitosanitarne i weterynaryjne kontrola będzie kosztować 2000 str. Innym 1 000. Trzeba zapłacić za korzystanie z podpisu elektronicznego przedstawiciela celnego deklarując ładunek.

„GruzLetit.rf” Firma świadczy usługi w stałym tempie i nie uciekać się do ukrytych opłat i prowizji.