791 Shares 2539 views

Kawior z kawioru jako imitacja czerwonego kawioru

Jedną z najbardziej dostępnych i pysznych ryb jest śledź. Wielu ludzi wolę używać tej ryby w postaci solonej. Co może być bardziej smaczne gotowane ziemniaki smażone masłem i zielenią, w połączeniu z pachnącym śledziem? Kawior z śledzia jest również tradycyjnie solony. Istnieje wiele sposobów na zwykłe traktowanie zwykłych śledzi jaj i ryb.


Oczyść śledź z kości – to łatwe

Najbardziej nieprzyjemną chwilą gotowania śledzia w obsłudze stołu jest jego czyszczenie z kości. Człowiek, który nie wie, może zamienić rybę w mash, starając się pozbyć się wszystkiego, co w nim jest niepotrzebne. Jak wyczyścić śledź z kości, tak aby zachował swój kształt? Oczywiście, pozbycie się najmniejszych i najlepszych kości jest po prostu niemożliwe, ale jeśli ryba jest posypana sokiem z cytryny lub słabym roztworem octu, kości zmiękną i nie będą w ogóle odczuwalne.

Pozbywamy się podstawowych kości. Najpierw musisz wziąć ostry cienki nóż, deskę do krojenia lub papierową serwetkę. Umieścimy śledzie na desce, pozbywamy się ogona i głowy. Aby wyczyścić wnętrza, trzeba wyciąć płetwy, nóż, aby otworzyć brzuch – bardzo ostrożnie, aby nie uszkodzić kawioru. Seler z śledzia jest przydatny do przygotowania następnego dania.

Wycofując się z wnętrza, wypłukać tuszę zimną wodą, wsunąć serwetkę do nadmiaru szkła wodnego. Od górnej płetwy na plecach jest nacięcie, używając tego, starannie dzielimy śledzie na pół wzdłuż pleców, przymocowujemy skórę, usuwamy. Kiedy ryba jest podzielona na dwie, można wziąć kości. Chwyć grzbiet, końce ogona powoli podciągnij. Kości zaczną się wycofywać bez uszkodzenia filetów. Oczyść drugą część ryb. Pozostały pozostały kości trzymające ręcznie. Pozostaje przycinać ryby, a jeśli to konieczne, napełnij je i podaj na stole.

Mrożony kawior z śledzia

Na kawiarniowej kanapce stołowej nigdy się nie zapobiec. Jakie przepisy kulinarne dla ich przygotowania nie istnieją! Najpopularniejsze są kanapki z czerwonym kawiorem. Ale to jest bardzo drogie. Przygotowując pasztet z tej receptury, zdziwisz gości z nowością. Czerwony kawior z śledzia na smak jest praktycznie niezniszczalny z prawdziwego czerwonego kawioru.

Aby przygotować ten przysmak potrzebujesz filetu jednego solonego śledzia, masła – około stu gramów, pary roztopionego sera ("Przyjaźń", "Orbit" lub innych według własnego uznania, po prostu nie zmiękczonych), trzy średnie marchewki. Jak wyczyścić śledź z kości jest powiedziane na początku artykułu. Marchewka gotuje i ostudzi. Poprzez szlifierkę mięsa przewiń wszystkie składniki (przewijając olej, naprzemiennie z innymi produktami). Nie należy używać mieszarki, ponieważ konsystencja będzie zbyt płynna. Sól nie jest tego warta, twarogi i śledzie zawierają wystarczającą ilość soli, można smakować. Wymieszaj, postaw na stół. W razie potrzeby dodaj zieleninę – koperek i pietruszkę.

Gotowanie kawioru z soli kawioru

Gdy ryba jest spożyta, solanka jest wylana z niej. Ale doświadczeni gospodyni domowi wiedzą, że jest to tak pozornie niepotrzebny produkt. Wielu ludzi kupuje kawior do rozprzestrzeniania się na chleb (kawior z pollock z przyprawami, masło lub pomidorem) w sklepie. Jest taki słoik kawioru nie tania. Zrobimy dokładnie ten sam dom, nie wydając pieniędzy na zakup i bez wylania solanki (marynaty) z śledzia. Ten namazka nazywany jest "semolina roe".

Weź jedną szklankę solanki, pół szklanki oleju roślinnego (bez zapachu), szklankę wody, dwie trzecie szklanką semoliny, dwiema łyżkami pomidora lub ketchupem pomidorowym (bez przypraw i bez slajdów), małym cebulą, parą jajkami na twardo, zielenią do smaku Możesz i bez niego). Wszystkie płynne składniki wylano na patelnię, doprowadzono do wrzenia, dodano pastę, dobrze wymieszano. Zwolnij ogień, powoli wlewaj do robaka, mieszając.

Kiedy mango jest wystarczająco obrzmiałe, usuń z płyty i ostygnie. Bulion i jajko posiekane, dodaj do otrzymanego kawioru. Cebula w tej recepturze jest opcjonalna, wystarczy na zielono.

Kawior z śledzia z dodatkiem mangi

Kolejną pyszną recepturą z dostępnych ryb jest kawior z śledzia. W celu przygotowania tego naczynia potrzebujesz lekkiego solonego śledzia (dwa kawałki), szklankę soku pomidorowego, szklankę oleju roślinnego, kieliszki mangi i cebuli marynowanych. Sok z gotowaniem na gorąco, gotuj w tym płynnym mango. Śledzie i cebuli korby przez mielnik mięsa, zmieszane z mangą. Liczba składników jest obliczana dla dużej firmy. Aby przygotować taki kawior do domowego stołu, konieczne jest zmniejszenie składników potrójnie. Zamiast śledzia, możesz użyć kawioru z niego.