693 Shares 2734 views

Leczenie zespołu niespokojnych nóg: co robić

Reszta jest integralną częścią współczesnego życia. Zmęczony wyczerpującym dniu pracy, człowiek może się doczekać chwili, kiedy będzie mógł się położyć na poduszce, i zanurzyć się w szybkim snu. Ale czasami zdarza się, że człowiek budzi się ze snu, co zaczyna kopać, a często ręce, aby wykonywanie ruchów, a robi to nieświadomie, to znaczy, że cały proces przebiega coś innego. Wraz z samych ruchów zaobserwowano pojawienie się różnych wrażeń w mięśniach. Co one wyglądać, nie wszyscy pacjenci mogą być wyrazić słowami. Niektóre wzmianki pieczenie, mrowienie, uczucie ciężkości, skurcze, podczas gdy inne odnoszą się ostry ból okresowy lub długoterminowej. To zaburzenie snu, naukowcy dał nazwę jak zespół niespokojnych nóg (RLS).

Należy zauważyć, że RLS występuje zarówno w ciągu dnia lub nocy snu, w czasie, gdy ludzie po prostu położył się na sofie na odpoczynek. Oczywiście, to zaburzenie nie można nazwać przyjemne, ponieważ zakłóca odpoczynku i nabrać sił przed nowym dniu roboczym. Osoby cierpiące z najcięższych form RLS, sen jest zwykle bardzo małe, 4-5 godzin. Oczywiste jest, że w końcu mają złamane widok posiadaniu zmęczenie i niechęć do zrobienia czegokolwiek.

Dlaczego tam jest zespół niespokojnych nóg? Naukowcy od dawna szukają odpowiedzi na to pytanie, a tak daleko pochodzić wyłącznie z faktu, że głównym powodem może być traktowane jako naruszenie równowagi chemicznej w mózgu. Ale to jeszcze nie był w stanie udowodnić.

Według statystyk, RLS występuje najczęściej u kobiet niż u mężczyzn. Wiek nie gra żadnej roli. Zespół niespokojnych nóg u dzieci jest również nie należą do rzadkości, a jest to zaburzenie najczęściej oznacza „Growing Pains”. Naukowcy, zwracając szczególną uwagę na RLS dzieci, doszedł do wniosku, że jest on bezpośrednio związany z nadpobudliwością i deficytem uwagi. Ale znowu, to tylko przypuszczenie, nie mając pod potwierdzenia eksperymentalnego.

Zespół niespokojnych nóg u kobiet w ciąży przyciąga również szczególną uwagę, bo jeśli zwykli ludzie wciąż można jeszcze jakoś wytrzymać i przetrwać, podczas ciąży, RLS jest wielkim zagrożeniem dla przenoszenia dziecka. A kobieta w ciąży nie jest wystarczająco dużo snu, nie czując zmęczenia szybciej. Nawiasem mówiąc, naukowcy byli w stanie udowodnić bezpośrednie warunki łącza takie jak ciąża, oraz szereg innych państw. Na przykład, takie jak niedobór żelaza w organizmie, leki przeciwdepresyjne i uspokajające antyhistaminowe itd.

Jaka powinna być leczenie zespołu niespokojnych nóg? Warto zauważyć, że to zależy od wielu czynników, a do zbudowania właściwego sposobu działania, to najlepiej szukać pomocy u lekarza uśpienia. Wiele osób dobrze dogadują się z tym zaburzeniem, a nie uciekać się do przyjmowania leków, a zwłaszcza zaniedbania wizytę u lekarza. Zespół niespokojnych nóg leczenie w tym przypadku jest, aby wykonać kilka prostych zasad:

· Jeśli snu utrudniają ruch, trzeba stać przez jakiś czas chodzić po pokoju. Zatem kończyny otrzymują niezbędną obciążenia i pójdzie spać.

· Fajne lub odwrotnie, gorąca kąpiel przed snem może zrobić dla Twoich stóp. Trzeba tylko uważać, aby naprawdę pomaga: zimna lub ciepła.

· Panuje przekonanie, że RLS występuje, gdy noc jest spożywane fast-food. W tym przypadku najlepiej jest zrobić ostatni posiłek na długo przed wyładowanie spać.

· Stres i depresja – nie najlepszymi przyjaciółmi spokojny sen. Najlepiej jest nie do kierowania się w takich warunkach, a następnie istnieje szansa, aby spędzić następnej nocy bez zespołu niespokojnych nóg.

W rzeczywistości, wszystkie z różnymi walki z zaburzeniami snu. Ale potem znowu, jest to najbardziej wskazane, aby zharmonizować leczenia zespołu niespokojnych nóg z lekarzem snu. może on powołać jakieś badanie snu, poprosić pacjenta, aby prowadzić dziennik i nagrać go w tych momentach, gdy zaczynają pojawiać się niekontrolowane ruchy kończyn. Na podstawie danych, mogą być przypisane do takich leków jak środek uspokajający, narkotyczne leki przeciwbólowe , a niektóre leki przeciwdrgawkowe. Aby przyspieszyć leczenie zespole niespokojnych nóg powinny być często chodzą na świeżym powietrzu, zrobić masaż stóp, wziąć gorącą kąpiel, pracujących na rowerze stacjonarnym i wziąć kompleks witamin.