654 Shares 4898 views

Wzór Cardigan – jak uszyć modne rzeczy przez kilka godzin

Rozpinane różne style są zawsze obecne w kolekcjach mody czołowych światowych marek odzieżowych. Na przykład, dzisiaj jest bardziej popularny niż krótki obcisły sweterek z przyciskami i długich modeli bez łączników. Szyć dość proste, nawet jeśli jesteś początkujący szwaczka. W niektórych przypadkach nie trzeba nawet wzór sweter. Typ doświadczenia i spróbować zrobić model bardziej skomplikowane.

Wybór materiału

Sbstvennuyu unikalny model kardigan może być jak związać lub uszyć. Szycia wygodne i piękne rzeczy nie pasują do żadnej tkanki. Najlepsze do tego celu, zdecydować się na tkaninie jak tweed. Ten elastyczny miękki materiał o ulgi i przyjemnym wyglądzie tekstury. Produkty wykonane z tweedu jest bardzo wygodne w noszeniu, nie potrzebują żelaza, zawsze wyglądać stylowo i schludne.

Innym dobrym materiałem do szycia sweter z ich rąk – moher, większość kompozycji jest naturalnym angora. Poprzez ten moher tak delikatne, puszyste, miękkie i przytulne. Rzeczy z nim, pomimo wielkości, wygląd przewiewne i eleganckie.

Wygląda świetnie rozpinane w kaszmir, co nie jest zaskakujące, ponieważ jest to jeden z najdroższych na świecie materiałów wykonanych z wełny. Cashmere ma jedwabiste, miękkie, ciągliwe i dobrą strukturę holdingową kształt. Jedyną wadą kardigan kaszmir można uznać wysokie koszty związane z tkanką.

Wygląda świetnie cardigan dzianiny – mieszane tkaniny, która pozostaje na szczycie popularności przez wiele lat ze względu na dostępność właściwości konsumpcyjne, obiektów, cenach i braku łatwego opieki. Zidentyfikować negatywne dzianiny można nazwać to zdolność do szybkiego i podświetlić żadnych kawałków skazą. Dzianina rzeczy wymagają starannego dopasowania.

Wełna jest również dobrym wyborem dla Cardigan. Należy jednak pamiętać, że włosy są nie tylko naturalne, ale również bardzo ciepły materiał. Dlatego kardigan z dzianiny z naturalnej wełny, najlepiej nosić w najzimniejszej porze roku.

Boucle – inny rodzaj tkanin mieszanych, w których włókna naturalne i syntetyczne wplecione w oryginalnym wytłoczoną fakturą, dlatego każdy ciuch wygląda dość nieporęczne. Należy to uwzględnić przy wyborze modelu sweter.

kardigan z wąskimi rękawami objętość

W tym modelu trzeba będzie prostokąt tkaniny dzianiny długość 1 m, a szerokość 1,5 m. Jeśli chcesz spędzić minimum czasu, jest to idealne kardigan wzór prostu elementarny. Wystarczy usunąć jeden miernik – popręg z rękami tuż powyżej łokcia, gdzie produkt rozpocznie rękaw. Jego ręka będzie musiał przekazać je bez wysiłku. Przez szerokość mankietu rękawów na życzenie może być zawężony.

Teraz trzeba wzór sweter bezpośrednio na tkaninie. Rozłóż je i wyciąć 1×1 metrów kwadratowych – jest sama w sobie kardigan, reszta trafi do tulei tkaniny. Tkaniny składają się w połowie wewnątrz, wzdłuż obu krawędzi linii szlaku przed osiągnięciem zagięcie liczby centymetrów, co jest równe połowie zmierzonych obwód ręce.

Odciąć dwa ramiona długości prostokąta 50 cm i o szerokości, mierzonej od obwodu rąk. Dodanie każdego z prostokątów na połowę, to jest konieczne, żeby ściegu rur przewodowych, po czym otrzymane ściegu lewo tulei w otworach rdzenia. Teraz można hem dolną krawędzią tulei uchwytu i sweter.

sweterek kimono

W miesiącach letnich, czy na wakacjach doskonałym rozwiązaniem będzie elegancki i lekki sweter wykonany z naturalnych tkanin. Bardzo dobrze będzie wyglądać pościel z haftem.

Podstawą cięcia – spalony kimono. Niezbędne pomiary są tylko dwa: obwód i wysokość klatki piersiowej. Wzór sweter jest wbudowany bezpośrednio na tkaninę, która jest złożona z czterech warstw, a te części płata, ze względu na dodatki szew. Cięcie produkt, wszystkie części trzeba uszyć prostą maszynę ściegu, przetwarzane na owerlokowych krawędzi.

Jednocześnie dodać kolor i pomagają sobie krawędzie, na przykład zespół z frędzlami.

Kardigan On-Line

Do tego modne rzeczy trzeba 2 metry z miękkiej dzianiny. Przecinanie złożyć na pół wzdłuż, to przekłada wzór sweter – półki, plecy i szelki. Wszystkie elementy są uzyskane w dwóch egzemplarzach.

Je wyciąć, pozostawiając miejsca na zasiłki i przystąpić do sieciowania. Aby rozpocząć, należy dodać do siebie tylną część i zrobić środkowy szew. Półki dołączyć do tylnej powierzchni do siebie, że jest wewnątrz, jednak Stitch szwy ramion, a następnie krawędzie boczne.

Pasek szczegóły przywiązują do siebie i Stich twarz skróty. Stykowe taśmy do sweter powierzchnię krawędziową na twarz i ściegiem wzdłuż całej długości.

Ostatni etap – zakładka krawędzi dna i obrzeża, sweter hem i sekcji tulei.

Kardigan z tippet

Cardigan – jest to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby współczesnego człowieka, ponieważ można odebrać różnych rozpinane na każdą okazję, na obraz i pory roku. Nawet w lecie ciepło z lekkim podmuchu wiatr sweter może rzucać się w kostiumie kąpielowym i pójść na spacer wzdłuż promenady.

Budowanie garderoby może być ich własne ręce, nawet jeśli nie wiesz jak uszyć sweter, i nie wiem jak bazgrać na maszynie do pisania lub dzianiny. Niezwykłą rzeczą na kilka minut można dostać się od zwykle ukradł duży rozmiar.

Aby to zrobić, trzeba opanować tylko dwa ruchy:

1 – Żyłki złożyć na pół wzdłuż długości.

2 – szczelnie zamocować w luźne góry pod małym kątem i rozwinąć węzła. Palatyn nabył dwie szerokie pachy. Jeśli trzymać w dłoniach, węzeł będzie w rejonie pleców.

Pobierz bezpłatne oryginalny sweter, że w każdej chwili na żądanie vnovmozhet stać palatyn.

Porady: Jak zrobić sweter?

  • Wzór podejmowania i wykonywania pomiarów, należy dodać na kilka centymetrów do sweter nie było w pobliżu. Zgodnie z nim będzie musiał nosić i inne ubrania.
  • Jeśli uszyć model dzianiny, łykowe szczegóły szew „zygzak” – tak tkanina może osiągnąć.
  • Jeśli wybrałeś koszulkę z dużym lepkiego zszywane ręku wielki igły.
  • Przed szyć, prać i prasować tkaninę, dzięki czemu można uniknąć skurczu gotowego produktu.