436 Shares 5411 views

Jak przygotować brzuszki w domu?

Kto z nas nie próbował tych krakersy fabrycznych, wykonanych ze szczątków Un zakupionych chleba i posypane obficie zwykle różne szkodliwe smaki, tam są wszystkie rodzaje glutaminianu, barwniki i inne bzdury. Tak, oczywiście, że są smaczne, a ich dzieci z przyjemnością spożywać w dużych ilościach i bez dorosłych nie zatrzyma swoje dziecko przed zakupem kolejnego worka ze złośliwymi krakersy.


Aby zachować zdrowie swoich dzieci, ale nie ranić „umysł trudnej dziecka” przez odmowę, zrobić sobie w domu awarii.

Domowe grzanki są równie smaczne, a czasem nawet smaczniejsze niż kupione w sklepie, ale można mieć pewność, że wszystkie składniki tego dania jest absolutnie nieszkodliwy (sam je tam, a ty nie chcesz, aby złe dziecko).

Twoje dzieci będą zadowoleni z tego zaskoczenia, a obiecuję ci, w następnym stoisku dla paczki krakersów nie będą uruchamiane. Krakersy wykonane z produktów naturalnych, gdzie zdrowsze i smaczniejsze, a ponadto, że również zaoszczędzić pieniądze. Chleb można kupić w każdym razie, a jeśli pozostaje, to sam Bóg nakazał, aby przekształcić je w pyszne, szybkie i łatwe danie.

Więc, powiem Ci kilka opcji, jak można gotować krakersy w domu. W rzeczywistości, te opcje ogromna ilość wystarczy, aby eksperymentować samemu, a następnie będziesz mieć przepis na ciastka.

Jak robić brzuszki.

Do przygotowania sucharów, można podjąć zarówno na sucho jak i pozostałą część chleba i specjalnie, by kupować zboże do tego celu.

Wszystko zależy od Twojego gustu czarny lub biały chleb, to nie jest wielka sprawa, bo są jednakowo przygotowane.

Wziąć chleb, pokroić w kostkę, plastry mogą być długie, w wiązkach sprzedanych, posypać je z przyprawami, startym czosnkiem, solą, posypać niewielką ilość słonecznika (możliwe oliwek) oleju i umieścić w kuchence mikrofalowej na tryb grillu przez około dwadzieścia minut. Jeśli wolisz, kuchenki, które można umieścić w piekarniku i upewnić się, że nie są one spalone, co jakiś czas mieszając i obracając je. Gdy awarii wyschnie i lekko rumiane, mogą być usunięte i wykonane grzanki w domu gotowe do spożycia.

Jeśli lubisz krakersy z różnymi dodatkami, to jest możliwe, zanim umieścić je w posypać piekarnik z tartym serem, wtedy dostaniesz krakersy z serem, krakersy, a nie „o smaku sera”, jak zwykle, na opakowaniu z bułką tartą fabrycznych.

Jeśli chcesz, więc nie ma zbyt wiele suszone, a następnie po prostu trzeba czekać aż grzanki rumiane na górze i je wyciągnąć. Wtedy będą chrupiące na wierzchu, a wewnątrz myagonkie.

Można również dokonać słodkie krakersy. Zapewne każdy pamięta smak dzieciństwa, krakersy z bułeczki rodzynek. To było bardzo smaczne. Tak, a teraz można znaleźć ciastka, zapakowane fabrycznie. Ale jeśli jesteś w domowych bułeczek, które nikt nie chce trzeci dzień nie jest wierny tej drodze – chrupie je gotować w domu. To nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, tylko kromkę chleba, bułki, każda inna nieświeże w swoim domu do pieczenia, pokroić i ułożyć na blasze. Następnie umieścić w piecu, a także śledzić, gdy pojawiają się one na różowym-brązowy skorupy. można dostać. Całe mieszkanie jest wypełnione aromatem cookies masła i bułki, które leżały nietknięte przez nikogo, są odchylone raz lub dwa razy.

Krakersy mogą być również wykorzystywane do przygotowania niektórych potraw, takich jak są one dodawane do zup, niektórych sałatek, gorących sałatek. Ale najlepsze solone krakersy „przejść” na piwo. W naszej kulturze to bardzo zakorzeniony zwyczaj pić piwo z grzankami. A jeśli tak pragną domu niedaleko telewizora picia piwa i krakersy, to lepiej zrobić je samodzielnie, i cieszyć się tym wszystkim, siedząc w domu.