652 Shares 2480 views

Najlepsze strategie na Androidzie: 10 najlepszych

Dziś coraz popularniejsze są gry na komórkach. Deweloperzy są bardziej opłacalni, aby robić kilka gier na smartfonie i uzyskiwać dochody niż wydawać ogromne pieniądze na duże projekty. Z reguły publikacje są tanie i mało wymagające do "sprzętu" urządzenia użytkownika. Szczególnie interesujące gracze pokazują strategie, w których można zabić czas i poważnie złamać głowę. Artykuł przedstawia najlepsze strategie dotyczące "Androida", dostępne do pobrania z Play Market.


10. Anomalia Warzone Earth HD

Gra należy do gatunku "Obrona wieży", tylko nie trzeba bronić, ale atakować. Działka Anomaly Warzone Earth HD przynosi graczowi daleką przyszłość. Na ludzkość zaatakowana przez cudzoziemców. To jest przeciwko nim, że musimy walczyć. Przy wyborze gracza otrzymuje się ogromną liczbę jednostek i sprzętu. Piękna grafika i łatwe zarządzanie doprowadziły grę do najlepszych strategii "Android".

9. "Obrona zabawek 2: żołnierze zabawki"

Gra w gatunku Tower Defense. Musisz pogrążyć się w bitwach II Wojny Światowej. Działania zależą od rozwoju działki. Istnieje kilka trybów gry, ponad 200 pracowanych zadań, które sprawią, że myślisz ciężko. Miliony pobrań i setki tysięcy pozytywnych opinii czynią jasno, że Toy Defence 2 nie jest na próżno włączona do najlepszych strategii "Androida".

8. Robaki 2010

Słynna gra, która pojawiła się na wielu platformach. Gra przeciąga długie godziny. Możesz grać sam lub ze znajomymi. Wiele map i możliwości przejazdu dokładnie nie pozostawi obojętnym graczom. Ponadto Worms 2010 otrzymał piękną grafikę i łatwe zarządzanie.

7. Władca Pierścieni: Obrona Środkowego Ziemi

W najlepszych strategiach na temat "Android" był zobowiązany do gry na słynnej franczyzy. Zostało to przeniesione, ale wzięło to wszystkie cechy oryginalne. Każda jednostka jest doskonale rysowana, a wszystkie akcje towarzyszą przyjemnej animacji. Istnieje kilka trybów gry, wiele map, które przenoszą się do miejsc rozpoznanych z filmu. Fani trylogii będą z pewnością zadowoleni.

6. "Townspeople"

Doskonała gra, która po prostu nie mogła pomóc wejść na szczyt najlepszych strategii "Android". Musisz zbudować miasto swoich marzeń i zacząć od małej wioski. Gra przenosi na długie godziny atmosferę, przyjemny obraz i akompaniament audio. W tej chwili "Gorozhans" pobrali ponad 10 milionów razy.

5. Gwiazda frontowa: Zderzenie HD

Fascynująca strategia w czasie rzeczywistym, gdzie kierownictwo gracza otrzymuje się armii. Musisz budować budynki, wzmocnić bazę i bronić się przed atakami przeciwników. Istnieje możliwość gry w trzech rasach, które różnią się znacznie od siebie. Wspaniała grafikę 3D i szczegółowa animacja nie będą Ci dokładnie znudzić.

4. Legacy Wojny Wojny

Kochany przez wielu Stickman ponownie wraca do ekranów telefonów komórkowych i dostaje się do dzisiejszych 10 najlepszych strategii "Android". Do Państwa dyspozycji oddano kilku mężów, którzy muszą bronić swojego terytorium i dokonywać nalotów na wroga. W miarę przechodzenia nowe jednostki są otwarte, które są nawet silniejsze. Gra otrzymała wysoką jakość animacji i proste zarządzanie, a także wiele dodatkowych zadań.

3. Majestat

Taktyczna strategia "Android", w której konieczne jest wypełnienie obowiązków władcy państwa. Gra jest uruchamiana nawet na urządzeniach ze słabym "sprzętem". Jest 10 znaków, każdy z jego umiejętnościami, bronią i zbroją. W przeciwników dostanie szczegółowo opracowane potwory kilku typów. Zadania w grze są dużo, więc nie musisz się nudzić.

2. Cywilizacja Sid Meiera: Rewolucja 2

Zmodyfikowana wersja z jeszcze większymi możliwościami. Kibice gry na komputerze osobistym będą oczywiście zadowoleni z portu, ponieważ teraz można uchwycić stan przeciwnika w smartfonie. Gracz ma do wyboru kilka władców, z których każdy posiada cechy wyróżniające. Rozwijaj naukę, budować miasta, tworzyć jednostki bojowe i zdobywać kraje wrogie, aby stać się najsłynniejszym liderem.

1. Wojna europejska

Gra daje możliwość nurkowania w bitwach XVIII i XIX wieku. Aby pokonać przeciwnika będzie musiał spróbować żadnej z taktyk. Gra jest naprawdę skomplikowana i wymaga wytrzymałości, która przyciąga miliony graczy na całym świecie. Animacja walk, piękna grafika i proste zarządzanie sprawiają, że wojna europejska jest prawdziwym odkryciem dla fanów strategii.