206 Shares 9957 views

Aktor Aleksander Newski – biografia twórcza. Rola Aleksandra Nevskogo

Znany sportowiec, pisarz i aktor filmowy dokumentalny Aleksandra Newskiego urodził się 17 lipca 1971 w Moskwie. Otrzymał wyższe wykształcenie w Państwowej Akademii Zarządzania, ukończył w 1994 roku. Specjalność „Zarządzanie w przemyśle ciężkim.” Biografia aktora Aleksandra Nevskogo rozpoczęła się, gdy był poważnie zainteresowany w sporcie. Sportowy Sasha rozpoczęła się 15 lat, a pierwszeństwo dano boks i kickboxing. Brał udział w konkursach klubu Moskwa sztuk walki, warsztaty, Jean-Claude Van Damme i Chuck Norris. Kilka lat później włączony do kulturystyki, sport osiągnął znaczny sukces, stając się posiadaczem tytułu „Miss World 95”.


Aktor-writer

Aleksandra Newskiego – aktor, reżyser i producent, jest biegły w języku rosyjskim literackiego, który pozwala mu pisać skrypty i artykuły na temat kulturystyce oraz innych sportach wytrzymałościowych, a także wydarzenia w świecie sportu. W 1993 roku Newski napisał scenariusz, w którym dokumentalny film telewizyjny „Celem – Wszechświat” został zastrzelony, był także producentem taśmy. W 1994 roku liczba pozycji na eksperta w rozwoju fizycznego i edukacji młodych ludzi w Ministerstwie Edukacji Federacji Rosyjskiej. W 1995 roku aktor Aleksander Newski postanowił zaangażować się w działalność naukową i zapisał się do szkoły absolwent Akademii, która niedawno studiował na Wydziale Zarządzania.

prasa

Teza została wybrana Aleksandra nieco niespodziewany – „zarządzanie personelem agencji reklamowych.” naukowa Aleksandr Newskiego i niezaangażowanych, zamiast pracy magisterskiej zaczął pisać prace na temat zdrowego stylu życia oraz promowanie rozwoju fizycznego. Jego artykuły zostały opublikowane w „Moskowskij Komsomolec”, „Wiadomości”, „Sowiecki Sport”, „Wieczór Moskwa”, „Sport-Express”, „Komsomolskaja Prawda”, „Argumenty i Fakty” i „Niezawisimaja Gazieta”, z czego ponad 150 publikacji. Od kilku lat Aleksandra Newskiego, aktor, który ma zdjęć w bazach danych wszystkich kanałów telewizyjnych, udział w audycjach telewizyjnych sportów masowych, takich jak: „Człowiek i Prawo”, „jabłko Adama”, „Temat”, „Niedawno”. Niektóre programy z aktorem przybrał formę przestrodze radę, a nie wszyscy widzowie lubił tonu dydaktyczny Newski, entuzjastyczny pomysły. Stopniowo jednak wszedł do głównego nurtu poufny dialog z publicznością i zaczął nadawać w sposób „pytań i odpowiedzi”, gdy ktoś na widowni zadaje pytanie, a pan jest odpowiedzialny.

Duma Państwowa

W 1996 roku Aleksander Newski był zaangażowany w tworzenie pierwszego rosyjskiego magazynu o sztukach walki i kulturystyki, grając rolę koordynatora. Magazyn został stworzony, ale jego uwolnienie było opóźnione od czasu do czasu z powodu braku materiału, jak również 24 strony po prostu nie miał nic do wypełnienia. I stopniowo zmieniła edycji motywu, a następnie jego status. W 1997 roku Newski został szefem nowo utworzonego Komitetu ds Sportu pod Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej z wielkiej nazwą „Młodzież Zgromadzenia Parlamentarnego.” Jednocześnie Alexander był zaangażowany w tworzenie serii programów w tygodniku zwanych „Mięśnie dla zdrowia”, który na antenie telewizji kablowej Moskwie. Ten projekt został opracowany wspólnie z zagranicznych dziennikarzy Igorem Fesunenko.

Gościem honorowym

W 1998 roku Newski udział w programie „Shark politpera” i „Party Zone” w TV-6. uczestniczy również w programie „Good Morning” i „Under 16 lat”, który ukazał się na kanale ORT. W tym samym roku został zaproszony jako gość honorowy na Międzynarodowym Festiwalu „Arnold Schwarzenegger weekend fitness”, która odbyła się w Columbus w Stanach Zjednoczonych. W następnym roku, Newski stworzył serię lekcji w kulturystyce dla telewizji, które nadawane różne programy na kanale ORT. Jednocześnie, Alexander wystąpił w filmie Eldar Riazanow za „Still Waters”, gdzie grał rolę ochroniarza.

Z Rosji do USA

We wrześniu 1999 roku Aleksander Newski opuścił Rosję i przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. W mieście Los Angeles, on prowadzi kampanię przeciwko stosowaniu sterydów anabolicznych i środek dopingujący, aktywnie promuje naturalne kulturystyce. Dwa miesiące później, Newski to polecenie sądowe kulturystyki Natural Olympia World Cup. Następnie Alexander wygrywa nagrodę Honor Międzynarodowe Stowarzyszenie Inba naturalnej kulturystyki, przyznanej mu za rozwój metod czystej naturalnej stymulacji struktur mięśniowych.

Na nowym miejscu

Z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, Aleksander Newski zaczął uczyć się angielskiego, rejestrując się w University of California. Równolegle zaczął doskonalić swoje umiejętności aktorskie w Instytucie Sztuki Teatralnej Lee Strasberga. Opiera się na perspektywie długoterminowej I podpisali umowę o współpracy z agencją Jerry Zaytmana. Stwórz własną stronę angielskiego w Internecie pod nazwą ANTISTEROID.COM. Zdjęcie aktora Aleksandra Nevskogo na miejscu w kolejności chronologicznej. W różnych okresach, prasa amerykańska zwrócić uwagę na Newskiego, artykuły o nim napisano w „ulicy Zebra”, „Daily Druin”, „Los Andgeles Times”.

Role w Hollywood

W 2001 roku aktor Aleksander Newski starać o rolę w hollywoodzkim filmie „bezsporny” Walter Hill. Obraz nie przedstawia żadnej wartości, film nie jest nawet we wszystkich katalogach, ale Newski świadomie zaangażowany w Rosji na reklamę, był w stanie przedstawić swój udział w nieudanym projekcie filmowym debiucie starzejącego wzgórzu jako dość znaczące. Obracanie w społeczeństwie hollywoodzkiej gwiazdy Newski próbowali zorganizować coś przyjaznej rozmowy z każdym ze swoich nowych znajomych, a następnie przenieść ten materiał być opublikowane w rosyjskich gazetach. W większości przypadków udało mu się, że rozmawiał z Kirk Douglas, Schwarzenegger, Stivom Martinom, Jean-Claude Van Damme, Mikki Rurkom.

Shirli Mak Lane

Raz nawet udało się porozmawiać z przedstawicielem płci żeńskiej połowie Hollywood – Shirli Mak Lane. Wszyscy mówią Aleksandra Nevskogo zostały opublikowane w „Argumenty i Fakty”, „Komsomolskaja Prawda”, a nawet w „Red Star”. Jednakże wywiady z Mac Lane okazało się trudne, kulturysta ze wszystkimi jego erudycji wciąż jest kulturystą. Starał się znaleźć sposób kontaktować się z Shirley, który jest prawdziwą kobietą i kobietą. Chciała porozmawiać o kosmetykach i Newski zawsze zwrócił rozmowę w kierunku zdrowego stylu życia. W końcu udało mu się przekonać aktorkę Shirli Mak Lane robić ćwiczenia rano, i napisał o tym w jednym z rosyjskich gazet.

książki

Rok później aktor Aleksander Newski wystąpił w drugim hollywoodzkiego filmu, który był nazywany „Red Serpent”, w reżyserii Dzhino Tanasesku. Zagra Newski były Maykl pare i Oleg Taktarow. Amerykańskie czasopisma „MuscleMag” i „międzynarodowe” opublikował artykuł o Newskiego i jego udział w filmach hollywoodzkich. Wszystkie role Aleksandra Nevskogo zresztą omawiane w prasie. On również stara się pisać jak najwięcej z niego z powodu kilkuset artykułów oraz czterech książek: „Ćwiczenia dla kobiet – obszary problemowe”, „Jak zostać Schwarzenegger w Rosji”, „Rocking krzesło dla dzieci”, „Kickboxer”. Wszystkie cztery utwory zostały napisane w latach 1997 i 2000.