726 Shares 6440 views

Swietłana Bezrodnaya: biografia i twórczość

Dzisiaj mówimy o tym, kto ten Swietłana Bezrodnaya. Biografia, życie osobiste i wyposażony w kreatywny sposób ta osoba zostanie opisany później. Mówimy o radzieckiego i rosyjskiego skrzypka i dyrygenta. Jest dyrektorem artystycznym Państwowej Izby „Vivaldi-orkiestrę”.


Swietłana otrzymał tytuł Artysty Ludowej Rosji. Nazwisko panieńskie skrzypek – Levin.

biografia

Tak, nasz dzisiejszy bohater – Swietłana Bezrodnaya. Biografia będzie ona uznana w tym rozdziale.

Urodziłem się w 1934 roku kobieta, 12 lutego. Stało się to na terytorium „Barvikha” sanatorium. Ojciec przyszłego skrzypka był człowiekiem, który był osobistym lekarzem Stalina i traktował członków kierownictwa partii ZSRR. Nazwano go Boris Solomonovich Levin. Jego matka była śpiewaczką Irina Shepshelevich-Lobovsky.

Swietłana Bezrodnaya uczestniczył w Centralnej Szkole Muzycznej, studiował w Konserwatorium Moskiewskim w klasie D. M. Tsyganova i A. I. Yampolskogo. Po ukończeniu konserwatorium stała się solistką „koncert w Moskwie.” Od ponad dwudziestu lat, nasza bohaterka była nauczycielką w Centralnej Szkole Muzycznej. Ona jest twórcą metodologii autora gry w takim instrumencie muzycznym jak skrzypce. Wielu uczniów z jej klasy były w stanie stać się zwycięzcą największych międzynarodowych konkursach.

W założyciela Centralnej Szkole Muzycznej Swietłana wykonał zespół skrzypcowy stworzony przez studentów własnej klasie. Zespół koncertował za granicą iw kraju. W 1989 roku stał się twórcą kameralnej „Vivaldi-orkiestrę”. Wraz z nim pracowała, a jako solista. Nasza bohaterka współpracował z różnymi muzykami, w tym Dennis Mazhukov, M. Iashvili, Feigin, V. Tretjakowa, N. Pietrowa, Igora Ojstracha, Yu Milkis, Yuri Bashmet. Orkiestra została aktywnego zwiedzania. Repertuar obejmuje ponad tysiąc sztuk. Wśród nich są klasyczne, jazz, a nawet pop.

stanowisko publiczne

Swietłana Bezrodnaya w marcu 2014 roku Rosja podpisała apel kultury w celu wspierania polityki obecnego prezydenta. Putin na Krymie i na Ukrainie. D. A. Miedwiediew zauważył, że genialny talent w połączeniu z miłością do muzyki pomogła nasza bohaterka osiągnąć szczyt w umiejętności muzycznych. Podkreślił, że realizacja słynnego „Vivaldi-orkiestrę” jest zawsze towarzyszyły oklaski i sukcesu. D. A. Miedwiediew powiedział też, że zróżnicowany repertuar tego zespołu – kameralne i symfoniczne dzieła, dzieła kompozytorów współczesnych i klasyków – sprawia, że prawdziwi koneserzy prawdziwy podziw.

Rodzina i nagrody

Mówiliśmy już o pracy twórczej, która zajmuje się Swietłana Bezrodnaya. Prywatne życie naszej bohaterki zostaną opisane w dalszej części. Pierwszy mąż był Igor Bezrodnyi – Artysta Ludowej i skrzypek. O nim porozmawiamy trochę więcej poniżej. Nazwa syn Swietłana Bezrodnaya jest Sergey. Jest pianistą, a także solistą zespołu o nazwie „Moscow Virtuosi”.

Drugi mąż, skrzypek stał VT Spivakov. Jest dyrygentem „Moskwa wirtuozi”.

Już po raz trzeci nasza bohaterka jest żonaty Rostislav Black – „Kultury radziecki” międzynarodowy dziennikarz, korespondent gazety pod tytułem

Teraz pomówmy o nagrody Swietłana Bezrodnaya. Ona została uznana przez Artist Ludowej Rosji. Ten tytuł został przyznany jej w 1996 roku

Pierwszy mąż Svetlany Bezrodnoy

Swietłana Bezrodnaya, jak wspomniano powyżej, jest żonaty kilkakrotnie. Trzeba też mówić o jej pierwszego męża, którego nazwę nosi. Bezrodnyy Igor Semonovich był radziecki skrzypek, dyrygent, nauczyciel, solista Filharmonii Moskiewskiej, prof MGK P. I. Chaykovskogo, zdobywca pierwszej nagrody w Międzynarodowym Konkursie „Praska Wiosna” i Bach. Dodatkowo przyznano mu tytuł Artysty Ludowej RFSRR. Jest także laureatem nagrody stalinowskiej. Born This twórczy 7 maja 1930 w Tyflisie. Igor Bezrodnyi pochodzi z rodziny nauczycieli-skrzypcowych. Gry na takim instrumencie muzycznym jak skrzypce Svetlana przyszłego męża rozpoczął studia od dzieciństwa. Studiował w Szkole Muzycznej przy Konserwatorium Moskiewskim. Następny był MGK P. I. Chaykovskogo i absolwent z jej klasy w A. I. Yampolskogo.

Więc powiedział ci, którzy to Svetlana Bezrodnaya i krótko opowiedział o swoim pierwszym mężem.