232 Shares 4536 views

Jak narysować Mikimausa piękne?

Mikki Maus – najpopularniejsze postacie Disneya, odwołuje się do wielu rodzajów i pogodnym usposobieniu. Dzieci często chcą go przedstawiać, ale nie wszystko się uda. W takich przypadkach, oni zwracają się do swoich rodziców, a pojawia się pytanie: „Jak narysować Mikimausa” Dla tych przydatnych umiejętności nabyte w szkole. Nauczmy się rysować multgeroya, który stoi pół toczone z wyciągniętą ręką w ręku.


Zastanów się, jak narysować Mikimausa, krok po kroku. Weź kartkę i w przybliżeniu określić na sam wydziela przyszły charakter.

Jak narysować Mikimausa

Pierwszym etapem w górnej części płyty zwrócić okręgu – głowicę. Wewnątrz kręgu rysujemy dwie linie, jedna pionowa i inne – poziomo. Linie te powinny być lekko zakrzywione, aby dać większą część przyszłego szefa. I pionowa linia powinna odbyć się bliżej prawej stronie okręgu.

Następnie, od głowy w dół pozostawia zakrzywioną linię. To jest podstawą Mickey Mouse. W dolnej części kręgosłupa narysować okrąg mniejszy – dolną część tułowia. Powinien on być nieco mniejsze koło, które wyciągnął na głowie. Teraz „sukienka” zakrzywiona linia kręgosłupa w ramach dwóch linii po bokach. Tak więc, głowa i ciało są gotowe.

Istnieje kilka opcji, w jaki sposób wyciągnąć Mikimausa, niektóre trudniejsze, niektóre łatwiejsze. Będziemy korzystać z uproszczonej wersji, więc w trzecim etapie po obu stronach ciała narysować linię – uchwyt z dolnej części tułowia i narysować dwie linie w dół – przyszłą nogę Mickey Mouse. Ściśle następujące proporcje postaci, więc nie ma się długie nogi lub ręce. Linie te również zarys konturów, nadając im objętości. W rękach kółeczka pririsovyvat palm. Palce na rękach Myszki Miki są zamknięte i skierowaną w dół. Na lewą nogę pririsovyvat kręgu – to ładne buty, po prawej – owalny. Okazuje się, że Mikki Maus stoi pół toczone, jak to było.

W czwartym etapie przystępujemy do najważniejszej części, mianowicie do głowy. Nie będzie musiał siedzieć dłużej. Nie zapominajmy, że głowica jest wklęsłe linie podzielone na cztery części. Narysować okrąg (EAR) w górnej części pionowej linii. Drugi przedstawiają lewym uchem, w pobliżu linii poziomej. Na skrzyżowaniu linii rysujemy lewe oko, prawo jest blisko prawej krawędzi okręgu. Wewnątrz każdego oka narysować dno małych owali, malować je czarny ołówek. Na oczy przedstawiają brwi. Od dolnej trzeciej pionowej linii zwrócić owalny – Miki myszy nosa profilu. nosa linia połączona do linii ustach. Na czubku nosa pririsovyvat mały owalny. Teraz wyciągnąć twarze obwodów. Te dwa półkola nad oczami, które są połączone z okrągłymi policzkami.

Ostatnim etapem

Cóż, zorientowali się, jak rysować Mikimausa, pozostaje tylko dodać kilka elementów. Jest to konieczne, aby usunąć wszystkie linie pomocnicze i przedstawiać szorty. Są lewo pririsovat długie cienkie ogona.

Uszy i pomalować wierzch głowy czarny ołówek. Ramion, nóg i tułowia powinny być czarne, białe są szorty, buty i rękawice.

wniosek

Teraz Twoje dziecko wie jak wyciągnąć Mikimausa ołówek i, jeśli to konieczne, można nauczyć je swoim znajomym. Te umiejętności rozwijać u dzieci poczucie zaufania do własnych umiejętności, a także zwiększyć swoją wiarygodność wśród rówieśników.