133 Shares 2796 views

Jak szybko i sprawnie umyć trawę

Często nasze dzieci, zwłaszcza w ciepłe dni, grając na ulicy, trawa plam ubrania. Jednakże, jako dorośli, będziemy odpoczywać na łonie natury, sprawia, że nie rzadziej. W związku z tym istnieje potrzeba skutecznego działania przeciwko trawy plamy na ubraniach.

Tak, jak zmyć trawę?

Należy zauważyć, że dość często zauważył na tkaninach zielone linie po pobycie na piknik, wiele z nich stara się eliminować je za pomocą standardowych środków. Jednakże, biorąc pod uwagę kwestię jak myć trawę, musimy najpierw zwrócić uwagę na sprawdzonych metod, ponieważ nie wszystkie detergenty są w stanie poradzić sobie z zielonymi plamami.

Jest możliwe, że chcesz rozwiązać problem w sposób kardynalnej, czyli po prostu wyrzucić coś do kosza, będąc przekonany, że usuwanie plam z trawy na swojej ulubionej koszulce nie uda. Ale szybko to nie powinno być, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nawet nie miał pojęcia o tym, jak zmyć trawy.

Rozpuszcza się 100 g ciepłej wody ½ łyżka „amoniak” i dokładnie wymieszać kompozycji. Wet konwencjonalny gaza w roztworze i delikatnie zacząć oczyścić swoje miejsce na trawie. Następnie uzbrojony mydłem ponownie traktować obszary problemowe i pozwalają tkaninę do 1-1,5 godziny. Po tym, umieścić ubrania w bębnie pralki do prania, można również zrobić to ręcznie.

Jak prać trawę z inną? Trzeba będzie ocet. Niewielka ilość substancji musi być wylano do słoika i poddanie ich zwykłej szczotki, obszarów problemowych. Tkanina powinna być pozostawiona na 1 godzinę do całkowicie nasączone octu. W końcowym etapie jest prać.

Jednak wiele osób pyta się pytanie, jak prać trawę z innymi środkami. Wymagać to będzie skład z zawartością soli. Rozcieńczyć 1 łyżkę substancji w 100 ml gorącej wody i dokładnie umieszczać go aż do całkowitego rozpuszczenia. Otrzymany roztwór traktuje się plam, a następnie przemyć.

Niektóre doświadczona gospodyni zaleca się stosowanie innej metody usuwania zielone plamy. Co można zmyć trawie, ich zdaniem? Wystarczy, aby wziąć obiekt trójwymiarowy, ciągnąć go z tkaniny trawy plamy, wlać go na górze wrzącej wody i natychmiast umyć ubrania.

Awaryjna usuwania plam z ubrań trawa jest, oczywiście, suchy.

Obecnie istnieje cały arsenał dostępnych metod, które są w stanie usunąć plamę szmatką trawie, podczas gdy do czynienia z tym problemem może być z powodzeniem iw domu. Można również kupić w sklepach chemicznych domowego Specjalne narzędzia do usuwania plam z ubrań – mają dość wysoką sprawność. W tym przypadku należy zachować ostrożność, aby dopasować odplamiacz lub bielenia tkanin i nie zepsuć jego strukturę. Jednak rozwiązanie tego problemu codziennego, ważne jest, aby pamiętać, że im szybciej zaczniesz działać, tym bardziej prawdopodobne, aby uporać się z miejsca.