187 Shares 7689 views

SteelSeries (słuchawki): doradztwo w wyborze, przeglądu najlepszych i modeli opinie

Słuchawki SteelSeries serii są wykonane specjalnie dla graczy. Niektóre z nich wyposażone są w mikrofony. Wrażliwości różnych urządzeniach. Z reguły, opaska wykonane z kubków ochronnych.

Kolumny stosowane są w postaci okrągłych oraz owalnych. słuchawki projektowe w tej serii jest po prostu wspaniały. Należy jednak mieć na uwadze, że modele są różne klocki jakość uszu.

Jak wybrać model komputera?

W przypadku gier jest to bardziej wskazane, aby wybrać model z mikrofonem. Należy również dać pierwszeństwo do słuchawek o średniej czułości. Współczynnik oporu nie powinna być mniejsza niż 30 omów. Długość przewodu wynosi zwykle około trzech metrów. W tym przypadku trzeba zwrócić uwagę na jakość korka. W przypadku niektórych modeli, jest on stosowany bez kołpaka ochronnego i często są skręcone. kubki ucha są stosowane w głośnikach o różnych grubościach.

Na całkowite zanurzenie w muzyce powinny preferować urządzeń z rzemieni. Są one dość drogie, jednak blokować hałasy sprawnie. Jeśli spojrzeć wszechstronnego i niedrogiego modelu, nauszniki muszą być z małej grubości. Aby nie boli uszy, producenci stosują specjalną piankę. To kosztuje średnio dobrych słuchawkach około 8000. rubli.

Przegląd modeli 5H

SteelSeries (słuchawki) 5H wytwarzane z wtyczką do 3,5 mm. Skręcona jest to dość rzadkie, że kabel jest na całych trzech metrów. Także na pozytywnych klientów bocznych docenią dynamikę. W tym przypadku filiżanka wykonane są płaskie. wkładki uszne mogą być oczyszczone, jeżeli jest to pożądane, niezależnie od siebie. Design jest po prostu wspaniały. Aby słuchać muzyki modelu jest odpowiednia. Warto do tej pory około 7400 rubli.

Opis Model 10H

SteelSeries (słuchawki) 10H są proste, na rynku są tanie. Wśród korzyści należy wymienić bezpośrednio na zwartość. Głośniki montowane są poduszki z pianki z ucha. W tym przypadku, podkładki gumowe na nich nie są przewidziane.

Jeśli wierzyć opinie klientów, kubki ucha sprzątane są dość łatwo. Ważne jest również, aby pamiętać, że absolutnie nie wywrzeć nacisk na uszy. Pałąk wykorzystuje małą długość. Podszewka wykonana jest bardzo miękka. W razie potrzeby, dynamika można odwrócić. Powinno to być model na rynku za około 7000. Rub.

Recenzje Navi

Słuchawki SteelSeries Navi wykonane są z podwójną podszewką na pałąk. W tym przypadku, głośniki są instalowane z wysoką czułością, jednak radzą sobie dobrze z basami. Kabel warunkiem jest długi, nigdy nie boli. Według właścicieli, problemy z wtyczką występują rzadko. Jeśli mówimy o wadach, powinniśmy wspomnieć o drobnych nauszniki. Czasami złamać lub usunięte. Ważne jest również, aby pamiętać, że nie można tolerować wilgoć. Słuchawki te są około 7500 rubli.

Jakie są różnice w Pełnowymiarowe słuchawki V2?

SteelSeries (słuchawki) V2 Full-Size nadają się nie tylko miłośnicy muzyki, ale również konkurencyjne graczy. są one dość drogie. Wynika to głównie ze względu na ramiączkach Skórzane nauszniki. W tym przypadku dynamika są chronione przez specjalne kubki. Według klientów, można je łatwo wyjąć i wyczyścić.

Czułość głośników wynosi aż o 80 dB. Pałąk wykorzystuje formę klasyczną. Podszewka to jest z pianki. W tym przypadku, średnica wynosi 52 mm głośniki. Kup słuchawki SteelSeries V2 może być tak niskie, jak 8300 rubli.

Full-Size V3

To proste i wygodne słuchawki. Kupujący ich miłość do niskiej wagi i wytrzymałości konstrukcyjnej. Głośniki w urządzeniach mogą być włączone, ale nie dużo. Pałąk jest regulowany w tym przypadku. Kabel jest wyposażony w 2,4 metra. Dla przeciętnego użytkownika to wystarczy. Słuchać muzyki na słuchawkach bardzo wygodne. nauszniki w niektórych przypadkach mogą zostać skasowane. Jednak jest to najbardziej prawdopodobne, gdy robi się mokro.

Ważne jest również, aby pamiętać, że głośniki powinny być czyszczone bardzo ostrożnie. Ich powierzchnia jest bardzo wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Korek jest używany jako standardowe na poziomie 3,5 mm, z jego problemy są rzadkie. Jeśli to konieczne, kabel jest zawsze łatwo rozwikłać. Słuchawki sprzedawane w różnych kolorach, wybierz model zawsze jest łatwe. są one w sklepach około 8300 rubli.

Model Opis Full-Size V5

SteelSeries (słuchawki) Full-Size V5 produkowane z ruchomymi głośniki. W tym przypadku, kubek jest wykonany z tworzywa sztucznego. Pałąk ustawić grubości 3,5 mm. Nauszniki są stosowane bezpośrednio okrągły kształt. Według właścicieli, pęknięcie może wystąpić w niektórych bardzo rzadkie.

W razie potrzeby można je zawsze wytrzeć i oczyścić się. Współczynnik oporu w słuchawkach – 23 omów. parametr częstotliwości nie jest większa niż 190 MHz. Kupić je w sklepie może być tak niskie, jak 9 th. Rub.

Recenzje VR10

Te słuchawki dla komputerów osobistych są często wykorzystywane konkurencyjnych graczy. kubki do uszu wykonane są w całości z pianki, mają okrągły kształt. Słuchać muzyki bardzo wygodne. Inne dźwięki przez głośniki na taśmie są całkowicie zablokowane. Regulacja pałąk zapewnia pisania. Czapki na głośniki wykonane są z tworzywa sztucznego. Wilgotność, te słuchawki są prawie boi. Na głowie ma tylko 3,5 N. Ciśnienie jest średnią Kup Gaming Słuchawki SteelSeries VR10 mogą być tak niskie, jak 6500 rubli.

Jakie są różnice w VR12 słuchawek?

SteelSeries (słuchawki z mikrofonem) sprzedawane są w przystępnej cenie, są bardzo wygodne. Jednak niektórzy uważają, że wykorzystali słabe dynamiki. W tym przypadku częstotliwość graniczna wynosi 155 MHz. Bezpośrednio opór wynosi około 22 omów.

Miseczki w tym modelu jest wykonana z zabezpieczeniem, więc nie boją się wilgoci. Słuchawki są sprzedawane w różnych kolorach, górna warstwa jest prawie nigdy wyczyszczone. Pałąk pod warunkiem nie jest bardzo szeroki, więc czasami możemy ingerować. Czułość tego modelu jest równa 77 dB. Sprzedał go na rynku w cenie 8200 rubli.

VR13

Te słuchawki są wykonane z klocków skóra ucha. W tym przypadku, głośniki można obracać w dowolnym kierunku, rzadko załamać. Opaska umieszczono znaczną grubość wykładziny jest wykonane z pianki. Filiżanka tego modelu są zainstalowane na cienką podszewką. W związku z tym hałasie nie można usłyszeć w słuchawkach.

Częstotliwość graniczna urządzeniu wynosi nie mniej niż 135 MHz. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że model ten nie nadaje się do konsol konsoli. Bass czułem się źle. Czy słuchawki na rynku około 9100 rubli.

Opis modelu Siberia

Słuchawki SteelSeries Siberia jak zwykłych graczy, jak i profesjonalnych graczy konkurencyjnych. Przede wszystkim należy stwierdzić, że model ma klocki z pianki o wysokiej gęstości. Jeśli jest to pożądane, mogą one być niezależnie wyjmowany i czyszczony. Model ten boi się wody, lecz okładzina ochronna w tym planie bardzo pomaga.

Jeśli weźmiemy pod uwagę charakterystykę, czułość wynosi 80 dB. Ograniczenie częstotliwości ze słuchawek nie przekracza 310 MHz. Jeśli to konieczne, model może być podłączony do „X-Box” konsoli lub innych konsolach. Słuchawki SteelSeries Siberia kosztował około 9400 rubli.