811 Shares 8886 views

„Nokia 5228”: cechy i funkcje

Nokia zaczęła aktywnie konkurować z dużymi firmami, które rozwijają się telefony komórkowe i inne gadżety. Jest to aspekt redukcji kosztów na telefonach dotykowych, ponieważ stary platforma S60 jest już zaczynają zostawiać w przeszłości. Nokia nie stoi w miejscu, ale wręcz przeciwnie, rozwija swoje najnowsze osiągnięcia, a podstawowym rozwiązaniem pod względem urządzenia czujnika stał się model Nokia 5800. W rzeczywistości niewielu zdaje sobie sprawę z faktu, że ten model był pierwsza maszyna tego typu, który jest uważany za wersję Junior "5230". Należy zauważyć, że istnieje również opcja „5235”, który jest bardziej ukierunkowane na melomanów. Telefon „Nokia 5228” (charakterystyczne modelu zachwyca wielu użytkowników) – urządzenie, które otrzymał doskonałą wizualną, a ponadto, że ma szereg innych pozytywnych aspektów, które mamy dzisiaj i porozmawiamy.


Nieobecność odbiornika

Wersja komunikatora „Nokia 5228” otrzymał tylko jeden głośnik od poprzedniej generacji, i został starannie zaprojektowany i obudowa. W tym modelu nie ma rysika. Jednak zmiany były niewielkie, niemniej jednak firma zdecydowała się porzucić rozwój trzeciej generacji, to nie jest wymagane, ponieważ ten ostatni model jest w stanie zaskoczyć każdego użytkownika.

widok

O specyfikacji „Nokia 5228” powiedzieć, że urządzenie nie posiada Wi-Fi dostęp. Wygląda to bardzo nieatrakcyjne, ponieważ obecnie wielu użytkowników są używane do łączenia się z siecią bezprzewodową, a ten trend się rozwija. Jednak telefon może być przypisana do kategorii multimedialnej, ale przede wszystkim nadaje się do częstych połączeń. Na „Nokia 5228” cecha, opinii, a nawet seria testów wskazują, że telefon ma wiele wad, ale jeśli zacznę rozważyć pozytywne strony, to możemy stwierdzić, że urządzenie jest interesujące dla wielu użytkowników, a korzyści z niej jest wiele. Najważniejsze – aby je znaleźć.

"Nokia 5228": Dane konstrukcyjne

Zwracając ich uwagę na produkty konkurencji, możemy powiedzieć z pewnością, że ten model telefonu przed dużą liczbą gadżetów są nie tylko ze względu na niewielką cenę, ale także na jakość wykonania, funkcjonalność i wygląd. W rzeczywistości, firma Nokia osiągnąć smartfony tanich nie wykonane absolutnie żadnej pracy. Oczywiście, producent po raz kolejny wykonał trudną sztuczkę, ale raczej stworzył projekt z zupełnie nowego indeksu i sprzedaje swoich partnerów wciąż w niskiej cenie, więc popularność marki pozostaje na wysokim poziomie. Odwracając jego uwagę na konstrukcję, możemy powiedzieć, że nowy model jest wierną kopią swojego poprzednika – „5230”. A w naszym przypadku, materiał ciało było z tworzyw sztucznych, ale zespół był bardzo dobry. Jeśli zacznie ściskać telefon w dłoni, a następnie można usłyszeć skrzypienie mały, ale trwa nadal w granicach rozsądku. Jeśli porównamy Nokia 5800 z naszym celem, to możemy stwierdzić, że wszystkie wewnętrzne mocowania zostały całkowicie zmienione, a teraz organizm może być przypisana do typu monolitycznego, a żadna z części nie ma możliwości rozluźnienia. Gdy to przywiązanie jest prawidłowo zainstalowana.

wymiary

Wymiary komórkowy – 111 x 51,7 x 15,5 mm, a masa wynosi tylko 150 g. W rzeczywistości, wymiary są identyczne jak jego poprzednik – „5800”. Jeśli mówimy o „Nokia 5228”, cechy urządzenia są nieznacznie różni się od modelu „5800”. W tym wizualnie urządzeń mobilnych jest prawie niemożliwe do odróżnienia.

„Nokia 5228”: charakterystyka, instrukcja i wyjście

Obecnie na rynku Nokia 5228 Model występuje w trzech różnych kolorach, lub raczej, każdy użytkownik może wybrać czarny telefonów inteligentnych, biały z niebieskim lub srebrnym świetle. Po prawej stronie urządzenia można zauważyć powiązanym kluczem, który jest przeznaczony do regulacji głośności, a także poniżej suwaka znajduje się odpowiedzialny za zablokować klawiaturę i ekran swojego urządzenia. Wskaźniki urządzenia może wskazywać, że urządzenie jest bardzo wysokiej jakości, zwłaszcza jeśli zwrócić uwagę na cenę, a następnie być w stanie zobaczyć na własne oczy w tym.

Instrukcje zawarte jest pełny, a zatem po zakupie tego urządzenia powinno być żadnych trudności z jego użytkowaniem. Poradnik jest również w języku rosyjskim.

W „Nokia 5228” cechy są następujące: operacyjny Symbian, 3,2-calowy, rozdzielczość ekranu – 360 x 640, gęstość obrazu – 229 pikseli, wyświetlacz auto obrót, 2-megapikselowy aparat, wsparcie PictBridge, trzykrotny zoom cyfrowy format nagrywania filmów MPEG4 (30 klatek / s), radio, odtwarzacz audio, dyktafon, aplikacje i gry Java. Jakie inne informacje będą przydatne dla konsumenta? Model słuchawkowe jack – 3,5 mm Standardowe połączenie – GSM, łącze internetowe (EDGE, GPRS, WAP), interfejsy – Bluetooth, USB, synchronizacja z komputerem PC, procesor ARM11, wbudowana pamięć (70 MB).