144 Shares 7032 views

Książę kostium z dostępnych materiałów

Przygotowanie do Nowego Roku, nie będziemy tylko wybrać swoje prezenty dla dzieci, ale również przygotowują się do ich oryginalnego stroju karnawałowego. Dla tych, którzy zdecydowali się tworzyć własne kostium książe Nasz materiał.

cechy strój

Ten kostium będzie idealny do występów na matinees. Jego zaletą jest to, że jest ona odpowiednia dla chłopców w każdym wieku. Wariacje może być kilka. Od kombinezonu wiele wspólnego z innymi stroje, niektóre jego części można użyć do innych ról.

Jaki będzie książę kostium dla chłopców

Masz na myśli powinien natychmiast tworzą obraz przyszłości strój, którego szczegóły będą:

  • krótkie spodnie;
  • przestronny biała koszula;
  • kamizelka;
  • skarpetki;
  • płaszcz;
  • wieńczącego (typy).

Jako uzupełnienie do niego będzie dobrze wyglądać z ich ręce wykonane piękny miecz. Ale o tym poniżej.

Tkanina koniecznie należy wybrać jasne. Najlepsza opcja – aksamitu lub satyna. Niebieski, zielony lub złoty materiał nadaje się do wytwarzania majtki i płaszcz. Jeśli chcesz kupić czerwonego sukna, to lepiej zrezygnować z tego pomysłu. Ponieważ ten kolor jest bardziej odpowiedni do twarzy Royals.

Pierwsze kroki

Na tym etapie, być przygotowane do zrobienia koszulki szycie, kamizelki i bryuchek. O braku wzorca nie martw się: można użyć koszulkę żadnego dziecka. Najważniejsze nie mylić wielkości. Po przeniesieniu kawałków papieru na tkaninie wyciąć (nie zapomnij zostawić zasiłki dla stawów). Po szyte kurtkę, trzeba zaangażować dno przetwarzania, pach i szyi.

W celu uproszczenia i przyspieszenia prac nad kostium dokonywania Mały Książę Można użyć dowolnego białą koszulę. Jego długość nie ma znaczenia rękawy. Ważne jest, aby była ona przestronna. Do dekoracji koszulki zrobione białą koronką. Pożądane jest, aby było szczelne. Jest szyte na dole rękawów. Po odciąć odpowiednią ilość niej będą szyte na maszynie do szycia.

Następny kawałek – spodnie

Ponownie przyjść na ratunek dowolnym dogodnym rzeczy od ubrań dziecięcych. Można skorzystać z gotowych wzorów, zaczerpniętych z Internetu lub czasopisma poprzez zwiększenie lub zmniejszenie go do pożądanej wielkości. Praca w stroju karnawałowego dla chłopca, musisz być uważny i ostrożny. Top w pogotowiu powinni podwinąć pants dwa centymetry i ściegu. Nie bądź leniwy i wstawić elastyczna. Następnie, podczas występu dziecko nie musi się martwić, że spodnie spadną z niego. Ozdobić nogę na dole jest dobre koronki. Objętość i eleganckie spodnie wyglądają na dnie którego załączając do żucia.

Co księciem bez płaszcza?

Tak, Prince kostium wkrótce będzie gotowy. Dać mu szlachetności i romans lepiej jest wziąć gdy peleryny szycia tkaniny aksamitne dopasować sukienkę. Potrzebne materiały: Tkanina wielkości 1×2 metrów i narzędzia do szycia. Wspaniała dekoracja wynikającą płaszcza staje królewski znak. może być haftowane lub szyte na gotowym w razie potrzeby.

Korona mi koronę!

Naszym celem – aby księciem przystojny kostium. Więc trzeba resztki koronki (pamiętaj, że musi być szczelne), dostępny na biżuterię w domu, różne koraliki, farby akrylowe (srebro lub złoto) do wytwarzania koron. obsady również żelatynę i twardego kartonu.

Odmierzyć wymaganą długość koronki, wyciąć i uszyć końce. W rezultacie należy pierścień. Aby nadać dane niezbędne sztywność stosować roztwór żelatyny. Wytwarza się go w następujący sposób: 1,5 łyżeczki żelatyna rozwiedziony ciepłą wodą i pozostawiono do spęcznienia. Czas – 40 minut. Wtedy koronka znajduje się w roztworze przez pół godziny.

Po te manipulacje podjąć twarde tektury do produkcji półfabrykatów (do którego będziemy rozciągać koronki). Po wykonaniu tych czynności, kładziemy koronkę do wyschnięcia w kuchence mikrofalowej. Szacowany czas – 30 sekund. Od czasu do czasu będzie musiał być zanurzone w roztworze żelatyny. Aby to zrobić trzeba, tak długo, jak korona uzyskuje sztywność.

Należy mieć na uwadze, że świnie mogą być usunięte tylko całkowicie wysuszony produkt. Po prostu trzeba ją ozdobić, tym bardziej, że farba mieliśmy przygotowane z wyprzedzeniem. Przylega do korony małych części (kulki, kryształki, biżuteria) potrzebują pistoletu do kleju.

Nawiasem mówiąc, jeśli się jako nakrycie głowy trwa, będzie ona przydatna dla innych strojów karnawałowych dla chłopców.

Uzupełniać uroczysty toga białe skarpetki, buty i miecz. Ponadto, ten ostatni jest niezbędna cecha stroju. Do jego produkcji można użyć okna listew lub listew drewnianych. Młodsze dzieci lepiej jest zrobić kartonowe miecz.

Więc zaopatrzyć się w drewnianych listew, plastikową pokrywą i farby. Długość drewna mieczy powinna być mniejsza niż jeden metr.

Rozebrać swoją lepszą papierem ściernym, a następnie pomalowane. Po wysuszeniu, miecz można ozdobić. Przede wszystkim upewnij się uchwyt. W tym celu, pokrywa jest dziura, a potem włożył miecz. Farby i pozwolić wysuszyć część. Wreszcie, deszcz lub jasny blichtr służyć jako miły dekoracji miecza.

Zobacz, jak za pomocą dostępnych materiałów pod ręką i nie posiadających specjalistycznej wiedzy i umiejętności, można dokonać kostium noworoczne dla księcia dziecięcej. Jeśli Twoja wyobraźnia podpowie jakieś inne dodatkowe elementy, konfekcja strój będzie z tego skorzystać. I pozwolić dzieciom stać się najlepszym uśmiech wdzięczności za ich wysiłki.