886 Shares 1058 views

Jak zrobić dziewczynkę do uruchomienia po ciebie, czy nauka języka oraz zwrócenie uwagi

Ostatnio słyszałem rozmowę między dwoma tineyzhderov. Kolega pyta: „Jak sprawić dziewczynę do uruchomienia po ciebie? Ja po prostu nie robi, że to nawet nie patrzeć w moim kierunku. " I mam trochę czasu, aby pomyśleć o tym, jak zły nastolatków i niektórzy dorośli, którzy mówią językiem. Systemem sportowców na stadionie, dzieci biegają na podwórku, pies biegnie za swoim panem. Jeśli chcesz tego ostatniego, po czym, oprócz chęci przyciągnięcia uwagi przyjaciół do siebie jako „męskie”, inne zmysły nie czujesz. Ale samorealizacja kosztem dbałości o dziewczynie jakoś niemęski. Czy uruchomić dla dziewczyny samego? Państwo, które są tak podobne do psa? Może lepiej po prostu dbać o niego. Moja córka usłyszał te argumenty, był oburzony: „Jeśli facet jest zainteresowany jak zrobić dziewczynkę do uruchomienia po ciebie, po prostu decyduje się dbać o niego, czy nie. Właśnie dzisiaj, więc nie powiem. " Ja wiem, że dzisiaj wiele z nich stara się zatuszować prawdziwe uczucia chamstwa, obojętność, pogarda. Na pytanie „co robić, dziewczyna prowadził” i chcę odpowiedzieć, doprowadzić ją do stadionu. Ale zdając sobie sprawę, że wielu młodych ludzi waha się interesować, ale staram się dać kilka wskazówek, w jaki sposób przyciągnąć uwagę dziewcząt. Lub, w języku nastolatków, „jak zrobić dziewczynkę do uruchomienia po ciebie.”

Pierwsza rada. Zacznij od siebie

Przede wszystkim spojrzeć w lustro. Nieładzie shirt, umyte włosy, dżinsy barwione. Chciałbyś spotkać się z dziewczyną? Cytowanie się w górę, a dopiero potem budować odpowiedni kierunek działania.

Wskazówka druga. nie poddawaj się

Spróbuj nauczyć się zrozumieć podtekst. Po tym wszystkim, dziewczyna wypowiedziane „nie” może mieć co najmniej pięć wartości. Mówi, że jest zajęty dzisiaj. Uśmiech, ukłon i odpowiedział: „Cóż, oboje wiemy, że Twoja firma. – tylko wymówka” Nawet uzyskać zwolnienie, nie poddawaj się, nie stają się wiotkie. Bądź pewny siebie i trwałe (ale nie nachalny). Dziewczyny kochają je.

Wskazówka Trzy. Czy jest interesujący

Aby rozpocząć wykluczyć ze swojej mowie wyrażenie z którą zaczęło. Nawet sam z najlepszymi przyjaciółmi nie mów wyrażeń takich jak „jak zrobić dziewczynkę do uruchomienia po ciebie.” Uwierz mi, słysząc to wyrażenie, natychmiast zaczyna cię do siódmego drogi. Lepiej jest być zainteresowani ich perspektyw, autorytet w kręgu przyjaciół, zdolność do zrozumienia. Co jesteś interesująca sama w sobie więcej niż szacunku użyjesz, tym szybciej osiągnąć cel. Bądź silny, nie curry przysługę i nie być niegrzeczny. Intrygujące. Będę prowadzić rozmowę w taki sposób, że zdała sobie sprawę, że teraz poprosić ją. A ty zamiast uroczy uśmiech, i spoglądając na zegarek, odwiedź nadszedł czas, aby uciec sprawę.

Wskazówka cztery. Naucz się słuchać i słuchać

Nawet przy użyciu tych samych zwrotów, dziewczęta mogą wyrażać zupełnie różne myśli. Jedna wiadomość, że została zaproszona na randkę, może to być wezwanie (nie zawiedź mnie!), Próba testowania reakcji (dobrze, co byś zrobił?) Lub zamiar dowiedzieć się, jaki jesteś twardy człowiek. Dlatego jedna dziewczyna jest całkiem zadowolony z odpowiedzi: „Pamiętaj, że jestem dla ciebie, nie będzie działać” Drugi to lepiej poprosić, aby przesunąć datę, aby pójść z tobą do kina. Trzeci powiedzieć, nie ma potrzeby, aby cokolwiek pojawia się w domu przed tym, który zaprosił (w rzeczywistości, czy tylko w marzeniach) ją. A potem po prostu odejść.

Wskazówka Five. głowa

Kobieta „run” nie zmuszaj. Zakochać się w niej, a ona z pewnością zakocha się w tobie.