664 Shares 9551 views

W programie wycieczka "Flight of the Gibbon" (Phuket), opinie

Phuket – największa wyspa Tajlandii, który jest uważany za najbardziej popularny ośrodek turystyczny królestwa Syjamu. Phuket znajduje się na Morzu Andamańskim i przyciąga swoim pięknem i wspaniałością dziesiątki milionów turystów z różnych zakątków naszej rozległej Ziemi.


Istnieje wiele dobrze wyposażone plaże, piękne i nowoczesne hotele, ciekawe wycieczki. Każdy turysta, pojawił się na wyspie, jest coś dla każdego. Dla miłośników plaży biuro informacji turystycznej oferuje wycieczki do rajskiej wyspie (istnieje wiele). Miłośnicy przyrody będą mieli wycieczki do różnych parków narodowych, rezerwatów przyrody, menażerii i gospodarstw. Dla nieustraszonych turyści tutaj oferują rafting, jazda konna na słonie i wycieczkę „Flight of the Gibbon” w Phuket zachwyci najbardziej doświadczonych extremals. Pomoże to wzbudzić uczucia, które zwykle zapominamy w codziennym życiu: adrenaliny fontannę, chęć do latania, aby mieć poczucie wolności ciała i duszy.

Trochę historii

Gibbon lub popraw Hanuman jest uważany za wielkiego króla i Boga małp w mitologii ludzi w Tajlandii. Z długim ogonem był w stanie „fly”, tylko lekko dotykając im winorośle. Ludzie żyjący w królestwie, do dnia dzisiejszego nadal czcić to zwierzę.

. Dziś znowu Hanuman latający nad królestwem 80.000 metrów kwadratowych pozwala nam na zwiedzanie programu „Flight of the Gibbon” (Phuket).

Czym jest ten program

„Latający Hanuman” – jeden z najbardziej popularnych rozrywek w mieście. Za swoją nazwą ukrywa się na spacer powietrza trzygodzinne na wysokości nawet do pięćdziesięciu metrów. Trasa jest ogromny linowy w dziczy większość wyspy, 28 miejsc, które są umieszczone na wysokich drzewach w dżungli. Site hit ich solidności i wytrzymałości. Pomiędzy nimi są ściśle związani silnymi kablami i stworzyć cały system mostów wiszących, ścieżek kablowych, spiralne schody wokół drzew i tras kablowych. Sprzęt specjalny umożliwia turystom pewnie i wygodnie poruszać się po linach i ubezpieczenie całkowicie wyklucza możliwość upadku.

Na "Flight of the Gibbon" Tour (Phuket), najważniejsze – aby zrobić pierwszy krok. W sprawie uruchomienia pad niepokoju natychmiast znika i zostaje zastąpiony przez pragnienie, aby szybko rozpocząć przejście „atrakcji”. Będziesz wznieść się przez drzewa z maksymalną prędkością 60 km / h, aby cieszyć się trzask cykad i śpiew ptaków, poczuć się jak prawdziwy „król” dżungli.

kategorie oprogramowania

Phuket Tour "Flight of the Gibbon" posiada trzy rodzaje programów:

 • Program, którego czas trwania wynosi trzy godziny. W tym czasie można przejść wszystkie 28 platform, a także dwa mosty, dwa malejącej na liny, ciężarówkę i trzy schody spiralne. Koszt tego programu jest również obiad.
 • Poniższy program (B) zawiera takie same jak, ale bez kolacji. Ale proszę mi wierzyć, po wcześniejszych doświadczeń będzie chciał jeść.
 • Program C – skondensowanych (dla początkujących). W przeciwieństwie do dwóch pierwszych połowę długości (pół godziny).

Programy mogą angażować zarówno dorosłych jak i dzieci w wieku czterech lat. Całą drogę mogą przechodzić na własną rękę lub z instruktorem.

Bezpieczeństwo i regulacje

считается совершенно безопасным благодаря: Tour "Flight of the Gibbon" (Phuket) jest uważane za całkowicie bezpieczne dzięki:

 • zapasów jakości, wykonane z materiałów o dużej wytrzymałości;
 • niezawodna platforma;
 • najlepsza firma urządzenia zabezpieczające;
 • Profesjonalni instruktorzy, którzy ubezpieczają turystom całą drogę.

Ale mimo to, przed przekazaniem nadal poproszony o podpisanie umowy twierdząc, że wszystko, co dzieje się z tobą będzie twoja wina, a organizatorom za to nie ponosi odpowiedzialności.

Warto również wiedzieć, że turyści o wadze ponad 120 kilogramów do przejścia nie jest dozwolone, a kobiety przebywają w ciekawym położeniu, konieczne jest, aby powiadomić instruktora.

Kolejna wskazówka: jedzie na wycieczkę, należy wybrać wygodne obuwie i odzież sportową, zdjąć biżuterię i zebrać włosy w kok. Wskazane jest, aby uchwycić środek odstraszający owady.

Harmonogram i koszt objazdu "Flight of the Gibbon" (Phuket)

зависит от категории программы: Cena wycieczki zależy od kategorii programu:

 • Czy warto 3490 bahtów;
 • B – 3 250 bat;
 • C – 2300 BAT.

o różnych porach dnia nie są wycieczki z przewodnikiem codziennie:

 • Programie A i B w 8, 10, 13 i 15 godzin;
 • Z programem o godzinie 8 rano i po 3 pm.

Wszystkie programy obejmują podwyżkę (około 20 minut), podczas którego oferowane owoce i mrożoną herbatę. Po każdym rejsie, „Tarzan” czeka na mały prezent – koszulkę z logo firmy. Programy A i B zawierają ubezpieczenie.

Jak się tam dostać?

Jeśli jesteś z powodów osobistych nie chce wykupić bilet na wycieczkę na prowadnicach i chcą dostać się do przyciągania „Flight of the Gibbon” (Phuket) samemu, to jest całkiem możliwe, aby zrobić przez wynajęcie motocykla lub samochodu. To będzie kosztować około 250 lub 1200 bahtów odpowiednio. Uzbrojony w telefon z GPS-Navigator, i po prostu wpisać punkt na mapie: 7.924051, 98.324085.

Dokładny adres atrakcji: 89/16 Moo 6, Soi Namtok Katu, Wichitsongkram Rd.

Od Patong Beach można osiągnąć poprzez przesunięcie w kierunku Centrum handlowe Festival, na światłach skręcić w lewo i iść do wodospadu w Kathu, kierujemy.

Wrażenia z ludźmi, którzy odwiedzili na wycieczkę

Jeśli planowany pobyt na słynnej wyspie Tajlandii i należą do kategorii ludzi, którzy lubią dreszczyk emocji, należy odwiedzić objazd „Flight of the Gibbon” (Phuket). об этой программе в большинстве своем положительные. Komentarze na temat tego programu, w większości pozytywne. Wielu turystów uważa Trasa jest nierealne chłodny, straszny, generowanie takich emocji, które będą trwać przez wiele lat. Według ludzi odważnych, którzy zdecydowali się czuć jak Gibbon, tak wiele doświadczeń i adrenaliny, że nie dostać nigdzie indziej. Każdy pad loty są dłuższe i jaśniejsze sensacja.

Prawie wszyscy turyści, którzy przechodzą krótki program na następny dzień są napisane na długo. Ponieważ jeden i pół godziny latać niepostrzeżenie, i nie są one wystarczające dla wszystkich pełnię doznań. Ponadto, wielu urlopowiczów powiedzieć, że następnym razem, gdy podróż do tego kraju, należy odwiedzić Phuket Hanuman ponownie.

W jego opinii w farbach opisać wszystkie aspekty lotu przeznaczyć dobre trenerów pracy, wspaniałe widoki i wspaniałe krajobrazy, doskonała organizacja transferu i zwiedzanie w ogóle. Ci, którzy pojechaliśmy na wycieczkę z lunchem, wyraził wdzięczność dla szefa kuchni za jego dobrą pracę.

которая стала традиционным развлечением для гостей этой великолепной страны. Podczas gdy w Tajlandii, należy odwiedzić objazd „Flight of the Gibbon” (Phuket), który stał się tradycyjnym atrakcją dla odwiedzających tego wspaniałego kraju. Będzie on okazją do podjęcia dech w piersiach przygody, przeżycia Morzu ekstremalne i pozytywne emocje ci.