646 Shares 3441 views

Ben Reyli – życie i śmierć Scarlet Spider-Man

Być jak kogoś, to nie znaczy być. Po tym wszystkim, w każdym razie, a życie wciąż muszą żyć swoim. Ben Reyli był zawsze po prostu skopiować, nawet najlepsza, ale to, co musiał znieść, ma niewiele wspólnego z życiem Petera Parkera.


Pierwszy znajomy

Bendzhamin Reyli (Scarlet Pająk) jest uważany za najbardziej udany klon Spider-Man. Plotka głosiła, że jego wygląd, jest on zobowiązany do genetycznie zmodyfikowany przez człowieka, z dobrym zapaśnikiem – Szakala. Celem było zniszczenie Petera Parkera. I spojrzeć na wyniki jego pracy kradnie to Spider-Man i przynosi go do stadionu „Shay”. Tam i pierwsze spotkanie dwóch pająków.

Podczas bitwy niemal zabijają się nawzajem, ale w czasie, aby zatrzymać, zdając sobie sprawę, że lepiej jest pracować razem. Nieco później, próbując uratować Gven Steysi, Scarlet Pająk (Ben Reyli) umiera. Przynajmniej tak wydawało się, Spider-Man, więc pozbył się swojego ciała, aby tajemnica nie zostało ujawnione.

nowe życie

Tylko Ben Reyli zmarł. Przez kilka lat mieszkał z dala od Nowego Jorku. Facet został zamknięty i całkowicie stracił pewność siebie, w rzeczywistości sobie sprawę, że to tylko kopia Petera Parkera. Ale stary przyjaciel Seward Treyner przyniósł go z powrotem do życia. Który załatwił mu pracę, a przyczyniły się do jego stóp. Wraz z nim Benjamin zapomniał, że jest klonem, a ja czułem się jak kompletny osoby.

Nowa praca, Ben spotkał się z Dzhaninoy Godbi, który początkowo nie zwracają uwagi do niego. Ale kiedy zaczęli komunikować się bliżej, on dowiedział się o swoim poprzednim życiu. Okazuje się, że jej prawdziwe nazwisko – Elizabeth Tyne, i jako dziecko była bardzo trudna. Była często bity przez ojca i pewnego dnia nie mogła znieść upokorzenia, zabijając go. Ben postanowił również otworzyć, więc powiedział, że jest klonem Spider-Man. Sekrety zbliżyć facetów. Oni zaczęli się spotykać, ale byliśmy razem na długo – gdzieś około roku. Ben Reyli nawet nie wiedział, że wróg jest bardzo blisko.

Faktem jest, że przez cały ten czas on podkradał Cain – kolejny klon Spider-Man. Był w stanie zastąpić Ben pozostawienia odcisków palców (a są one takie same) na ciele kobiety, którą zamordował. A po to, że pozbawił go Elizabeth, udaje jej śmierć.

Wrócić do Nowego Jorku

Po pewnym czasie, Benjamin poznaje czuć się źle cioci May, więc pojawia się w Nowym Jorku. Aby uniknąć kłopotów z oryginalnym pająka, postanawia się z nim spotkać i wyjaśnić przyczynę jego wygląd. Peter Parker pierwszy traktuje go podejrzliwie, ale później przyjmuje mężczyzna, a ich związek znowu stać się przyjazny charakter.

W dalszym ciągu do walki z przestępczością, a nawet Ben przywdziewa kostium podobny. Różnica w jego strój jest niebieski sweter z obrazem pająk w środku. Teraz jego nazwisko jest inne – Scarlet Spider-Man. W tym przebraniu musiał walczyć z wieloma czarnymi charakterami.

umowa

Współpracujemy tylko oni nie trwała długo, bo w Nowym Jorku, tam Treyner Seward. Prowadzi kilka testów i zgłaszane do Bena, że jest on prawdziwy Spider-Man, a Parker po prostu klonem. To trochę zdenerwowany, Piotr, i postanowili zatrzymać się na czas, aby pracować razem.

Później, ze względu na ciążę Meri Dzheyn, Peter musiał zapomnieć o bohaterstwie. W związku z tym, że jest to Scarlet Spider poprosić go, by zamiast Spider-Man. Ben Reyli (Marvel) szczęśliwy dla siebie, a nie na tym, że jego substytut. Nosi niemal w tym samym kolorze, tylko logo pająk robi więcej.

Choć Ben przyzwyczaić do roli Petera Parkera postanowił przetestować swojego przyjaciela. Okazuje się, że Seward Treyner jest człowiekiem Norman Osborn, który w rzeczywistości jest twórcą wszystkich klonów Spider-Man. Jego celem było doprowadzenie umysłu Parkera, wierząc, że jest również kopia. I to zadanie postawił swojego starego przyjaciela Ben Reilly.

Ben Reilly śmierć. Prawda czy fałsz?

Rozszerzanie Osborne planów, zarówno pająk ze znalezieniem go. Zaczynają walkę, w której Scarlet Spider obejmujące jego ciało, Peter, zostaje śmiertelnie ranny.

Ale on nie umarł. Wystarczy Benjamin rozumie, że świat tylko jeden Spider-Man. Dlatego on pozoruje własną śmierć i udał się do Portland, który jest przystosowany do pracy w szkole woźny imieniem Henry Jones.

zdolności

Jest to logiczne założenie, że klonem Spider-Man musi być dokładnie takie same umiejętności i zdolności:

  • Siła. Nadludzką siłę pozwala Benu Reyli podnosić ciężary więcej niż 5 ton.
  • Zwinność. Mobilność Scarlet Spider to wyjaśnione bardzo elastycznych ścięgien i tkanki łącznej.
  • Endurance. Ten, kto zgłosił się do utrzymania porządku w mieście, nie ma wyjścia. W każdej chwili ktoś może potrzebować jego pomocy. Dobrze, że jest to dość trudne do walki z przestępczością bez reszty przez długi czas.

  • Odporność na uszkodzenia. Dzięki mocnych kości i mięśni Ben Reyli może przewozić więcej obrażeń i szkód niż normalny człowiek. Oprócz tego ciała Szkarłatnej Pająk regeneruje. To prawda, że boli go w każdym razie możliwe.
  • Nadmierną reakcją. Po prostu, to jest ta umiejętność pozwala mu być niewrażliwy na broni palnej lub innych broni.
  • Sverhchute. Na Scarlet Pająk ma oczy z tyłu, ale jest coś lepszego – Pająk zmysł, który jest wstępnie ostrzega go przed niebezpieczeństwem. W ten sposób unika się wielu urazów.

Ponadto Ben Reyli jest doskonałym fotografem. Ta umiejętność odziedziczył od Petera Parkera. Z broni ma tylko mieszaninę podobny pajęczyny. Jest on umieszczony w specjalnych pojemnikach, w kontakcie z powietrzem zmienia się stałą i lepkiego włókna.