459 Shares 6488 views

T-44: "Świat Tunxi". T-44: Dane techniczne, zdjęcia

World of Tanks – wyjątkowa gra, która jest interesująca nie tylko dla mężczyzn, czczenia broni, ale także zwykłą kobietą. Po tym wszystkim, nie jest tylko splecione wyścigu zbrojeń w kilku krajach, ale także sztuką strategii i taktyki, zobowiązał się do każdego gracza. Ponadto, za pomocą tej gry nie można poznać historię krajowego i zagranicznego sprzętu wojskowego. Na przykład radzieckie średniej zbiornika T-44 walka wystarczająco ruchome, ma szereg istotnych zalet, ale ma również pewne wady. Skuteczność zależy ona bezpośrednio na ramionach.

World of Tanks: historia

Ta gra – jest prawie kompletna rekonstrukcja on-line walki zbiornika. W swoim arsenale można zobaczyć, a co ważniejsze, w celu oceny wyników wyścigu zbrojeń odwieczne wiodących krajów: ZSRR, Wielkiej Brytanii, Japonii, Ameryce, etc. Nie są w prawie pełnym świetle bitwa, ciężkie i średnie czołgi, takie jak HF-1, T-15, T-21, M-44, B-1 i T-44. World of Tanks na kilka lat swojego istnienia złamał prawie wszystkie rekordy dla gier online, i został wyróżniony oddzielną kategorię w Księdze Guinnessa.

Wszystko zaczęło się na Sunset, 2008, na Białorusi. To właśnie wtedy powstał pomysł utworzenia pierwszych takich gier na dużą skalę. Aby utworzyć wstępną wersję zajęło około roku. Oczywiście, arsenał zbiorników była zbyt mała – 5 sztuk, a tylko jedna karta walki został opracowany i zaprezentować wiele innych niedociągnięć.. Ale w połowie sierpnia 2010 użytkownicy czekali na oficjalnej premierze gry. I nawet po tylu latach zainteresowanie projektem nie gaśnie.

cechy gry

World of Tanks, co oznacza, że dwa losowo zatrudniony zespół 15 osób walczy o dość krótkim okresie czasu na konkretnej mapie. W tym przypadku, gracze są wybierane losowo, z wyjątkiem specjalnie utworzonych organizacji.

Każdy gracz ma własny garaż, który pierwotnie miał znaleźć się 5 głównych zbiorników: MC-1, T-1 Cunningham, NC-31, leichttraktor, Vickers średnie Mark I, Renault i Renault FT Otsu. Następnie, zyskując doświadczenie w walce i srebra można kupić za około 300 wozów bojowych, w tym, na przykład, „Tiger”, „Ferdinand”, „Sherman”, T-44 i innych.

W World of Tanks, istnieje pięć jednostek i 10 poziomów. Ten warunkowy podział zbiorników dostępne dla przeznaczeniem i możliwościami. Konkretnie, to jest lekkie, średnie i ciężkie czołgi, artylerię i pojazdy anty-samobieżne. W tym przypadku, można zagrać w jedną z przedstawionych kopii.

W procesie tym można zarobić doświadczenie i pieniądze, które jest przeznaczone na rozwój pewnego rodzaju zbiornika lub załogi. Można poprawić którymś z oddziałów radzieckich, brytyjskich, amerykańskich, japońskich, francuskich i chińskich samochodów lub kilku kierunkach.

Dla całej gry jest statystyka, która określa liczbę porażek i zwycięstw, trofeów i nagród. Z dobrymi wynikami, można dostać się do jakiejś elitarnej drużyny.

Linia zbiorników

Jeśli World of Tanks świcie było tylko kilka zbiorników, ale teraz twórcy pracowali obejmować praktycznie wszystkie istniejące lub istniejących zbiorników w świecie. Tylko przez chwilę, istnieje około 300. Ich modele są światowi liderzy 6. Obejmują one okres od 30 do 60-70-tych ubiegłego wieku.

Praktycznie wszystkie kraje oprócz Chin i Japonii, prezentuje 5 typów zbiorników. USA arsenał w World of Tanks posiada 82 egzemplarzy. Główną wadą tej branży maszyn – jest to raczej słaby pancerz. Jednak jest ona całkowicie offset i potężny wieżyczka mobilne, a szybkość wypalania, w porównaniu z zagranicznymi analogów, na przykład T-44.

Czołgi francuskie bęben ładowania, który pozwala umieścić naprawienia szkody. Mają też dobrą prędkość. Jednak maszyny te cierpią z powodu braku normalnego pancerza.

Brytyjskie czołgi nie mają szczególnego szacunku i popularnych odtwarzaczy. To zależy od złożoności zarządzania. Ponadto, ich oddział absolutnie nieprzewidywalny, ponieważ w rezultacie nie można dostać się najszybciej, ale, na przykład, zbiornik z ciężkiego pancerza.

Chińskie i japońskie modele mają wystarczająco silnego zbroję i dobrą broń, zadając maksymalne obrażenia.

sowieckie czołgi w World of Tanks

Rosyjskie samochody są szczególnie popularne ze względu na dostawy rdzenia publiczności. Są łatwe i wygodne w użyciu. Mają wystarczająco dobry pancerz, powodują znaczne szkody, ale również dość żywy, nawet takich jak ciężki KV i T-44 średniej. World of Tanks jest prawie całkowicie odzwierciedla całą gamę ZSRR.

Należy zauważyć, że większość doświadczonych graczy radzi zacząć maszyn radzieckich. Wytrzymały pancerz pozwala początkującym uniknąć wielu błędów, bez większych uszkodzeń. Ponadto, pistolety, które są stosowane, na przykład, T-44 i inne modele radzieckie różnią znaczącą szkodę.

Ale ich brak – jest niedokładna. Są gorsze od Francuzów, Amerykanów, a nawet Niemców. Wadą jest również możliwe do nazwy i wielu stref „w ciemno”, gdzie trudno jest nawet określić, kto i jak ranny ani kruszyć.

Ranking najlepszych czołgów

Kryterium doboru pojazdów wojskowych o tytuł „najbardziej najbardziej” raczej arbitralne. Po pierwsze, dla każdej linii, a każdy poziom ma swoje własne preferencje. Na przykład, wśród średnich czołgów byłoby poprawne porównanie amerykańskiego T-69 D2, francuski i rosyjski T-44. „World of Tanks” stale się rozwija, a wraz z każdej nowej aktualizacji, są bardziej wyrafinowane modele. Ponadto, możliwe jest, aby wybrać i odrębne charakterystyki, takie jak uszkodzenie obserwacji itp pancerza

Należy również zauważyć, że dla osoby, która nie jest specyficzna dla ryzyka, a dla tych, którzy opierają się wyłącznie na szczęście, ocena będzie zupełnie inna:

 • HF – 1C. Ten rosyjski czołg zamknął za pasem wszystkie rówieśników obrażeń i pancerza, a także być w stanie szybko przejść do żądanej lokalizacji.
 • AMX 50 Foch maszyna 155. Ten anty-tank może spowodować ogromne szkody dla maksymalnej liczby przeciwników.
 • Waffentrager auf E100. Jest to czysto niemieckie cechy narodowe, takie jak szybkość i dokładność.
 • Ciężki czołg T57. Pomimo lekkiej zbroi, często odbija i szybko zredukowane.
 • M18 Hellcat. wystarczająco szybko i obracający się wieża może znacznie zwiększyć zasięg ognia.

T-44: Historia powstania

Ta nowa generacja zbiornika, jak również jego modernizacja armii służył aż do 1970 roku. Została założona w 43 ubiegłego wieku pod kierownictwem Aleksandra Morozowa. Model ten jest bardzo podobny do wersji T -34-85, ale z krótszą ciała oraz poprawę ochrony pancerza.

Aż do 1823 roku wszystkie zbiorniki zostały wyprodukowane do 1947 roku. Chociaż model T-44, a została wydana w czasie wojny, ale w walce niemal nie brał udziału.

Poprzez budowę nowych zbiorników projektanci pchnął niezdolność do modernizacji lub wyposażenia legendarny T-34. Nawet zbudowane na jej podstawie doświadczonego maszynę bojową T-43 nie spełniał wszystkie wymagania wojny.

Wtedy zdecydowano, aby całkowicie zmienić układ elementów i samą konstrukcję zbiorników. Jednak, pomimo wielu pozytywnych aspektów tych nowych produktów były pewne wady i usterki. Dlatego masowa produkcja dla wysiłku wojennego nie było dozwolone. Ale zaczął aktywnie wykorzystywać jako zbiornik szkoleniowym w szkołach.

Projektowanie i funkcje

Sowiecki czołg średni poziomu ósmego w World of Tanks jest przeznaczony przede wszystkim do walki wręcz. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, może konkurować pod względem szybkości z praktycznie każdym przeciwnikiem.

Gracze często siedzą w „World of zbiornika” T-44 Helikopter jest nazywany ze względu na jego zdolność do szybkiego krążyć wokół jego przeciwnik i sprawa punktowych uderzeń.

Jeśli mówimy o wydajności gier, T-44 jest głównie gorszej podobnych maszyn. Ale to kosztuje tylko 2.390.000 srebra. Siła, nawet przy najwyższej wydajności, wynosi nie więcej niż 1300 HP. Najsilniejszy i neprobivnoe miejsce w tym samym czasie, osoba z wieży iz przodu urządzenia. Waży więcej niż 34-35 m może poruszać się z prędkością około 50 km / godz. Widoczność w zbiorniku 370 m, na przełomie 42 ° C / s.

Z całości powyższych rozważań wynika, że lepiej jest użyć pasywną taktykę walki. Nawet jeśli nie ma godnych przeciwników, nie powinny biec na oślep, t. Aby. Zbiornik może nawet słaby knock out „kartonowy” Obudowa z rufy lub z boku.

Badania i poprawa zbiorniku

Wszystkie nowo zakupione samochody nie zaimponować swoje własne cechy i możliwości. W związku z tym twórcy gry dali użytkownikom możliwość poprawy mały zbiornik. Ale tu trzeba wziąć pod uwagę takie rzeczy jak niespójność kupił drogich elementów ogólnego stanu techniki. Z tego powodu nie można uzyskać pożądany wynik, dopóki cała konstrukcja będzie równie badane.

Krwawienie T-44 przeprowadzone na kilka sposobów: Broń, wieży, radia i radio, silnik i gąsienice.

pistolet pocisk studiował aż do 8 poziomu. maszt pozwala na wystąpienie szkody dla 390 jednostek, ze średnią szybkością 3,13 do strzału na minutę.

Gracze są również dwa rodzaje wież: 8 i 9 poziomów bezpośrednio od T-44 i jego modyfikacjami T-44-100. Jedyna różnica – w zwiększonym pancerz 100 w rufowej stronie.

Podczas gry można również poprawić swój własny silnik: do pompowania go od 8 do 9 poziomie. ten ostatni jest pojemność 680 litrów. a.

Można również znacznie poprawić charakterystykę podwozia: wersja top-end pozwoli wytrzymać obciążenie do 35,3 m, a prędkość obrotowa wzrost do 44 ° / s.

I ostatnia rzecz, która mogłaby być lepsza jest elektrownia, 525 m do 730 m.

Broń i amunicja

Oczywiście, główne cechy na które należy zwrócić uwagę przy zakupie, wyposażenie i zbiorniki są możliwe. Początkowo, T-44 jest uzbrojony w urządzeniu 85 i 64 mm amunicji dział. Oceń i przenikalność jest słaba.

Tak więc pierwszą rzeczą, jaką należy wydać własne pieniądze i doświadczenie, jest to paczka pistolety zamienne, walki, a także stabilizujące i ładowanie pręt. Konieczne jest, aby myśleć o dobrych zestawów naprawczych i apteczka.

Podczas badania zbiornik dla początkujących często jedna i ta sama myśl: na przykład, T-44, które pistolet jest najlepsza? Tutaj konieczne jest rozważenie możliwości istniejących modułów i urządzeń. Lepiej jest do pompowania wszystkich jednakowo, a nie kupować raz w Top Gun, który byłby bezużyteczny i powolne.

skuteczność walki

Jest to złożony wskaźnik, który często zależy od wyniku gry. Używane 100 mm pistolet pozwala łatwo poradzić sobie ze słabszych czołgów, a także odpowiednio skonfrontować ten sam rodzaj przeciwników.

Ale szczerze mówiąc słaby pancerz wstawia maszynę atakowana, nawet poziom konkurencji jest znacznie niższa. W tym lekkość pozwala Błyskotliwa akcja w zwarciu i, dosłownie, odwrócić kartkę. Ale w przypadku pęknięcia zbiornika gąsienica natychmiast traci wszystkie zalety i staje się idealnym celem.

Więc jak grać w T-44? Dodanie wszystkie zalety i wady tego modelu, można budować własne taktyki walki. Lepiej skoordynowane działania z innymi T-44. Razem są w stanie nawet wygrać tank top-end jak IS-7. Taka grupa może być również działa w celu przeniesienia do obszarów priorytetowych mapie, aby stworzyć pewną lokalną przewagę.

załoga

Koszulka 44 posiada standardowy rozkaz składający się z dowódcy i ładowanie operatora bezprzewodowego jednej osoby, strzelca i kierowcy mechanicznej. W World of Tanks Należy również pamiętać, że załoga jest całkowicie przeszczepione do naśladowania model T-54 i T-62A.

Jedną z głównych atrakcji jest stałe szkolenie zespołu. Od ich wiedzy i umiejętności zależy od szybkości i zwrotności, a także jakości i skuteczności strzelania.

Ale dla każdego modelu zbiornika, trzeba wybrać najbardziej priorytetowe kierunki kształcenia. WoT załoga T-44 jest braterstwo i naprawa walki. Jednocześnie, wraz z wentylacją, masz świetny zespół.

Opłaty będą musiały nabyć zdolność bezkontaktowej walki opakowaniu. Kierowca-mechanik musi zapewnić, że dynamika samochodu, więc on będzie zbliżać się do króla off-road. Strzelec musi opanować umiejętności snajpera, a operator radiowy, odpowiednio, umiejętności, zwiększając widoczność.

Główne zalety i wady

Każdy zbiornik ma swoje własne cechy. Niektóre z nich są zalety i wady tego modelu. Seria II T-44 posiada następujące cechy:

 • Dobra zwrotność i szybkość. To jest główną cechą zbiornika, tak to się nazywa „helikopter”.
 • Dość dobra broń. Bleed pistolet zapewnia 1221 HP obrażenia co minutę, i z szybkością, która wynosi około 3 strzały.
 • Niska sylwetka. Pomaga to uniknąć ataków wroga.
 • Gęsty układ umożliwia maksymalną liczbę zestawów naprawczych i apteczek.

Wśród oczywistych zalet modelu T-44, są pewne problemy:

 • Nie wzroku otwory teleskopowy. Zamiast tego pancerza mogą być postrzegane tylko fałszywy.
 • tyle zła i nierówna dystrybucja zbroi. W porównaniu z innymi modelami, zbiornik wygląda jak karton. Jego dość łatwe do przebicia boku.
 • Ze względu na niewygodnym położeniu boeukladki w przednim prawym boku zbiornika w nim są często złapany muszli.
 • Załoga nie jest tu podzielić gąsienice, przewracając sworznia sprzęgającego.

Klucz niedopasowanie T-44 (World of Tanks) jego historyczny pierwowzór

Jak wiecie, gra – jest, aby w większym stopniu, fikcji i przesady. Ale twórcy World of Tanks starali się dokładnie wyświetla wszystkie funkcje używane przez czołgi. Jest to jeden z głównych powodów takiej szerokiej popularności, a użytkownicy kochają. Ale są pewne rzeczy, które nie pasują do ogólnej historii. I T-44 World of Tanks:

 • Gun. W masowej produkcji, zamiast 85 mm C-53 dostosowana ZIS C-53.
 • Prędkość. W prawdziwym życiu, Model T-44 został przyspieszony do 60 km / h.
 • Instalacja broni. Pistolet D-25-44 umieszcza się w specjalnie zaprojektowanej w pierwszej kolumnie.
 • Amunicja. Na pistoletów 122 mm w każdym z 24 pocisku.
 • W modelu T 44-85 jest standardem D5 (a nie zmienione).