253 Shares 7731 views

Oryginalne pudełko z papieru własnymi rękami

Pamiętaj, że jako dziecko wyglądasz rozpakowanego piękne wielobarwne pola znaleźć pod choinką. Proces otwierania proszę nie mniej niż sam prezent. Pamiątka, zapakowane w oryginalnym opakowaniu, zawsze wygląda spektakularne. Piękne pudełko z papieru z własnymi rękami zdobionych przez model projektowania zostanie przyjęta jako znak uwagą i szacunkiem. A jeśli teraz pakować go w domowej mydłem lub biżuteria wykonana samodzielnie, podziwiając słowa urodzin podałeś.

Jak zrobić pudełko z papieru z rąk?

prosta opcja     Model monochromatyczny jest szybkie i łatwe.

1. Do jego produkcji, trzeba będzie dwa arkusze kwadratowych kolorowego kartonu. Wielkość arkuszy będzie zależeć od zamierzonych pola objętości. Jeden arkusz jest potrzebna do produkcji podstawy, drugi – na pokrywie.

2. Należy wykonać podstawę naszego akcesorium. Aby to zrobić, należy wziąć arkusz kartonu i nakreślić linię składania. Jeśli chcesz dostać kwadratowe pudełko, wystarczy włączyć do środka dwóch przeciwległych krawędziach i prasować fałdy. Rozwinąć. Teraz zrób to samo z pozostałymi dwoma brzegami.

3. Następnie na każdym placu, dostać się na czterech rogach okna sprawiają, że jedno cięcie, równą długości krótkiego placu. Dla tej technologii sprawia, że standardowe pudełka do pakowania, takich jak do urządzeń gospodarstwa domowego.

4. Będzie zawinąć preparatu, otrzymanego zagiętej krawędzi do wewnątrz i kleju.

5. Wykonywanie pokrywę. I pudełko z papieru gotowy ręce.

Istnieją jednak bardziej zaawansowane opcje, które pozwalają tworzyć prawdziwe arcydzieła. Na przykład, wielobarwny pudełko z papieru origami będzie oparta na ciekawej sztuki japońskiej.

1. Do jego produkcji będzie wymagało 4 ten sam arkusz papieru, kolor, które można wybrać w zależności od smaku. Wszystkie 4 części wykonane są według tego samego schematu.

2. Arkusz papieru zgiąć na pół, po raz pierwszy, a następnie wyprostować i to samo postępowanie z drugiej strony. Następnie musimy zidentyfikować ukośne fałdy. Zsumujemy kwadrat przekątnej najpierw z jednej a następnie drugiej.

3. Następnie otwórz wszystko od nowa. Teraz krotnie rogach bocznych do połowy kolejki. W wyniku zagięć w kierunku środka obwiedni dwóch przeciwległych stronach, przedstawiając fałdy, następnie dwóch kątów jest w pełni wykorzystane. Wykonujemy dwie fałdy na bokach blisko przeciwległych rogach, wyginając je do środka.

4. Teraz podnieś kąciki boczne strzałki mających stanowić pole. Ostatni pozostały kąt pochyla się na górze i na dole naprawić naszego modelu. I piękne pudełko z papieru, który jest gotowy dość prosty obwód.

5. Teraz pozostaje ona do trzech pozostałych pól, a następnie umieścić je na siebie, jak pokazano na rysunku.

Pudełko z papieru, wykonany własnymi rękami na którekolwiek z proponowanych technologii będzie wyglądał oryginalny jeśli ozdobić go z pięknym łukiem przez przyklejenie go na pokrywie. Teraz pozostają umieścić w niej przygotował prezent i dać jej urodzin.