366 Shares 3712 views

Że oddanie dzieci kaszel od środków ludowej?

Kaszel – jest to bardzo powszechne zjawisko, nie tylko u chorych z dziećmi, ale także zdrowe. Powodem tego może być przedostawanie się kurzu lub obcych ciał, w drogach oddechowych, reakcji alergicznej lub stres. Tak więc, zanim zdecydujesz , co dać dzieciom kaszel, należy ustalić jego przyczynę. Wszakże nawet zdrowe dzieci kaszel, zwykle w godzinach porannych. Jest to zjawisko normalne, oczyszczanie z nagromadzonych śluzu w oskrzelach oraz traktować w takim przypadku nie jest konieczne.


Zdarza się, że rodzice mogą swobodnie decydować, co dać dzieciom kaszel, często co gorsze. Po takich leków w ich działania są podzielone na trzy grupy: stłumić centrum kaszel, rozrzedzenie śluzu i mukolityczne. Co oznacza wybór zależy od rodzaju choroby. Na przykład, w żadnym wypadku nie może stłumić kaszel – może to zrobić usuwanie śluzu z płuc i może prowadzić do stanu zapalnego. Niektóre leki nie są zalecane do stosowania razem, tak aby nie powodować komplikacje.

Najczęściej rodzice i dzieci torturowano suchy kaszel na tle ostrej niewydolności oddechowej. Ponieważ jest to głównie ze względu na ból gardła, nie można używać wykrztuśne, ponieważ śluz w płucach nie powstaje. Należy podawać leki przeciwzapalne i leczyć gardło. Najczęściej wykorzystywane w tym ziołowych syropów i wyciągi z roślin.

Od suchy kaszel dzieci oraz pomocy środków ludowej. Zaleca się pić więcej płynów, głównie ciepłą herbatę ziołową, płukać gardło solanką i zrobić inhalację parową. Jednym z najczęstszych sposobów na kaszel – to miód. To może być podane tak po prostu, z sokiem z cytryny, dodaje się do herbaty lub ciepłym mleku.

Że oddanie dzieci kaszel więcej? Jeśli gardło łaskotać dużo, można zjeść łyżkę masła. A noc jest dobra do picia ciepłego mleka, które mają sody i miodu. Celowe jest także mleko, gotowane z szałwii i sosny pąków. To jest nie tylko łagodzą kaszel, ale również poprawia sen. Jeśli dziecko nie lubi zapach, dodać trochę wanilii.

Skuteczna recepta na kaszel – wywar z owsa i rodzynki. Półtora litra wody wziąć swoje dwie łyżki. Odparowuje się dusić połowę. Napięte środek zmieszany z miodem i dać dzieciom łyżkę kilka razy dziennie.

Syropów ziołowych najlepiej stosować środki lukrecji. Ale to nie jest zalecany dla dzieci w wieku do dwóch lat, aby dać wykrztuśne leki, ponieważ są słabo rozwinięte centrum kaszel. Ani nie może być stosowany do leczenia antybiotykami, jeśli kaszel spowodowane infekcją.

Jest często zalecany jako kaszel rzodkiewki dla dzieci. Istnieje kilka receptur dla takich leków. Najprostszym – wycina się z umytych warzyw i zeskrobać góry małej depresji, która jest wypełniona miodu, a jeżeli dziecko jest uczulony na niego, a następnie cukrowego. Po pewnym czasie zaczynają zbierać sok, który jest niezbędny, aby dać pacjentowi łyżeczka kilka razy dziennie. Możesz też upiec w piekarniku z cukrem, rzodkiewki, pokroić na kawałki.

Rodzice muszą mieć pewność, aby wiedzieć, że podając dzieci kaszel. Po tym wszystkim, lekarze często przepisują silne lekarstwo pewności. I w wielu przypadkach, kaszel może być zarządzane i bezpieczne środki folk.