408 Shares 5259 views

Piękne tuniki: jak uszyć letnią sukienkę bez specjalnej wiedzy?

Dziś jest bardzo popularne rodzaje rękodzieła i szycie odbywa stałe miejsce wśród miłośników pracy ręcznej i rzemiosła.

Przedmiotem naszej rozmowy – Suknie. Jak uszyć sukienkę, sama nie posiadających specjalistycznej wiedzy i umiejętności? Rozpatrzmy najprostsze opcje krawiectwo sundresses metodą tworzenia sukienki, transformatory, na temat procesu produkcyjnego, który trwa mniej niż godzinę.

Sukienka: jak uszyć bez umiejętności?

Zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia:

– parę nożyc;

– Elastyczna centymetr;

– kreda;

– linia;

– kołki;

– igły;

– wątku;

– maszyna do szycia.

Po pierwsze, powinniśmy wyposażyć miarą na rysunku, na którym szyć naszego produktu. Wystarczy wyjąć Obwód klatki piersiowej i talii, długość spódnicy od pasa w dół. I to chyba wszystko.

Te proste sundresses. Jak szybko i łatwo szyć?

Budujemy najbardziej prymitywne podstawy – spódnica, dwa pasy na klatce piersiowej i jeden – na pasie.

Zacznijmy od budowy spódnicy rozszerzającą. Ona wyciąć przez słońce. Wziąć tkanki i fragment wycięty z niej kwadratu o boku (S), a ich długość jest obliczana według następującego wzoru:

spódnice S = 2D + 2P.

Te różne sundresses … Jak uszyć strój na podstawie spódnicy słońce

  1. Złożyć segment czterokrotnie tkanki. Od jednego narożnika kwadratu otrzymanego otchertim ćwiartki koła, która jest równa promieniowi wgłębienia pasa R.
  2. Z otrzymanej linii przełożyć innej strony koła o promieniu, który jest równy długości spódnicy spódnica (D).
  3. Wycinamy puste w kółko.
  4. Osaczony mankiety spódnic overlock dziane lub prishom Bakey lub dowolny warkocz, koronka do wyboru. Można po prostu schować ostrze i hem go lub ścieg zygzak na maszynie do szycia, pociągając drobnym ściegiem i tkaniny. Uzyskaj skręconych krawędzi.
  5. Cięcie taśmy z tkaniny, długość równą obwodu talii + 2-3 cm i szerokości 6 cm Sognom ten pas wzdłuż na pół i zszywany na górnej krawędzi obrzeża -. Otrzymuje się go w taśmę, która została zamknięta otwartą część płaszcza i ozdobienia go.
  6. Kroim dwa długie pas, który obejmie klatkę piersiową i plecy. Ich długość może być dowolna, ale co najmniej 80 cm więcej -. O ile jest to konieczne, o ile materiał. Szerokość – około 20 cm każdy. Można wyciąć 40 cm, składany na pół wzdłuż, ścieg rurą i zdjąć. Wtedy masz wypełniony element z profili zamkniętych. Jeżeli tkanina nie jest gruby, jest najlepszym rozwiązaniem.
  7. Następnie należy je prasować do szycia szwów rurki pozostają pod twarzy. Ten szew taśmy stosuje się bezpośrednio do ciała.
  8. Dokonywanie górna część sukienkę. Oba zespoły w ukończyli już przyszyte do spódnicy w pasie na lewej stronie, obok siebie. Luźne końce będą bombardowane przez szyi i na plecach już swobodnie krzyżują się ze sobą w różnych kombinacjach.

Innym sposobem, jak uszyć sukienkę bez wzoru

Weźmy dwa identyczne duży jedwabny szal kwadratowy kształt. Sostrochite dwa brzegi chusteczek, rozmieszczone po przekątnej. Dwa małe kąt nie zastrochennymi opuścić do końca. Wysokość narożach musi być równa żądanej głębokości szyi od ramienia do jamy klatki piersiowej. Zrobić to samo po przeciwnej stronie. trzeba mieć szerokie kąty stożka – Szaliki dół na dole i 2 górnym rogu. Jako osprzęt pomocniczy korzystać z dwóch pasów, które są przyszyte do górnych rogach. Z ich pomocą można odbierać SUNDRESS ramiączka. Lub szyi lub na ramieniu po przekątnej.

Wynik był bardzo piękny, jasny, niezwykły strój. Teraz już wiesz dokładnie, jak zdobyć jak najwięcej sukienkę, nie mając specjalnego wykształcenia, doświadczenia szycia bogatych!