786 Shares 1557 views

Tkania rurki z gazet dla początkujących: podstawy i sztuczek handlu

Piękne i stylowe przedmioty wystroju wnętrz pomieszczeń zawsze przyciąga wyglądać nowych gości i stałych gości do domu. ramki i kosze dla fabryk cukierków i plakaty – wszystko to stanowi integralną część przytulnego domu. Można kupić te przedmioty w sklepach, można też tworzyć własne ręce przy minimalnych kosztach finansowych. Tkania rurki z gazet dla początkujących jest nie tylko proste, ale również bardzo ekscytujące! Powiemy Ci jakie materiały będą potrzebne, jak również najbardziej proste i popularne techniki tkania, dostępne nawet dla dzieci. Przy okazji, jeśli zdecydujesz się przynieść dziecko do wytwarzania rękodzieła, doskonała i fascynującą rozrywką są gwarantowane!


Materiały i improwizowanych urządzeń

Aby utkać z gazetowych rurek dla początkujących był wygodny i był w stanie najpierw postarać się o dobry wynik, trzeba zadbać o przygotowanie materiałów. Co to zajmie? Oczywiście, gazety. Wiele needlewoman poinformowani o subtelnych i nie błyszczące kopie. Ponieważ są one trudniejsze do malowania. wymaga również nożyczki, linijki, papeterii kleju i długie cienkie igły. Nie na miejscu będzie duża liczba zwykłych spinaczy lub bielizny. Kartonu, konieczne pole spod szczotki buta i odpowiedniego odcienia akrylowego lub farby lateksowej. Są to podstawowe narzędzia potrzebne do stworzenia spektakularnego pola lub pól. A teraz spójrz na głównych sposobów tkania z rurek gazetowych.

Jak zrobić kanał

Aby uzyskać piękny produkt, należy poświęcić wystarczającą ilość czasu na pre-service materiał szkoleniowy. arkusze gazety są zalecane do cięcia w paski 5-6 cm. Po przygotowaniu pasek będzie rozwijać tkactwo rurki z gazet dla początkujących. Z pomocą igieł starannie oszukiwać pasek papieru po przekątnej, przekształcając go w probówce. Postaraj się upewnić, że długość taśmy 39 cm włączeniu 38-centymetrową rurkę. Początkowo trzeba trochę poeksperymentować, ale w przyszłości proces ten trwa kilka minut. Przy pomocy kleju jest konieczne, aby rozwiązać ostatnią rundę. Teraz lekkie ruchy koliste wyjąć rurę z szprychy i pozostawić do wyschnięcia. Podobnie przygotowuje materiał eksploatacyjny odpoczynku. Im więcej zrobić „sztuczny winorośli”, tym łatwiej będzie sam proces tkania, ponieważ nie muszą być przerwane w czasie pracy, w celu generowania jeszcze kilka sztuk. Następnie należy zdecydować, czy będzie malowanie produkt lub pozostawić nienaruszone? Jeśli zdecydowaliśmy się wdrożyć go w określonym kolorze, nadszedł czas, aby malować materiału. Szerzyć kolor za pomocą pędzla i umieścić na rolkach. Następnie przewrócił je na folii lub na stole w celu uzyskania jednolitego koloru. Pozostawić do wyschnięcia. I przychodzi czas najbardziej odpowiedzialną i przyjemny: kanaliki tkania gazetę. Dla początkujących, to zwykle nie stwarza żadnych szczególnych trudności.

Jak zainstalować produkt

Wiele zalecają rozpoczęcie pierwszych lekcji tkania z najprostszych – kosze. Wybrać kilka rurek gęstych i tworzą dno. Aby to zrobić, należy uszczelnić go w formie słońca kilka gałązek, zabezpieczyć je klejem, a następnie przystąpić do pracy. Warstwowe kanaliki tkania gazet wiąże układania każdy następny wiersz na poprzedniej. W ten sposób można uzyskać gęstą i piękny warkocz. Kształtowanie dna, stopniowe przechodzenie do ścian bocznych. kosz rozmiar zależy od twojej wyobraźni i chęci. Pozostawić na kilka długich rur, z których budować podstawy uchwytu. Następnie delikatnie pleciony ją podwinąć brzegi i zabezpieczyć klejem. Pokrycie produkt lakieru, można dostać pracę po raz pierwszy!