87 Shares 4837 views

Popularne kluby nocne. Woroneż czeka na gości.

Wielu imprezowiczów dosłownie kiwać klubów nocnych. Woroneż nie pozostał na uboczu w tym mieście wiele dobrych obiektów dla młodzieży i nie tylko. Co warto zobaczyć? Żeby było jaśniej, powiemy o klubach nocnych Woroneż, zdjęcia te instytucje zostaną zaprezentowane w artykule.


«Admiral Club» – ciekawe miejsce na spokojny sen

„Admirał” jest dana instytucja w klubie tenisowym. W lecie nie może być dzień, aby pływać w basenie, grać w tenisa i opalać. Wieczorem można odwiedzić dyskotekę przy dobrej muzyce. tu często organizuje różne imprezy tematyczne. Zakres dań jest szeroka. Napoje zbyt dużo. Jest możliwe, aby usunąć klub dla wszelkich działań.

"Parnas"

Co odwiedzić kluby? Woroneż oferuje miasto i mieszkańcy takiej instytucji jak „Parnassus”. Uruchamianie klub z dziesiątej wieczorem do ostatniego klienta. Instytucja może być dobry do zabawy w przyjaznej atmosferze. W barze można spróbować różnych napojów.

Klub posiada partie tematyczne, muzyczne tło z prośbą modne DJs-mieszkańcy i odwiedzający wyglądają miłe umiejętne tancerka go-go.

«Fiery Ice»

Działa aparatury jądrowej siedem dni w tygodniu od dziesiątej w nocy aż do piątej rano. Oferuje on interesujący program pokazu, jak również wyśmienite dania i oryginalne drinki. Jest crazy-menu. W każdy czwartek odbywa się tam wiele konkursów dla gości.

„Zakład” – klub w SEC „Maksimir”

Kontynuując opisać życie nocne w Woroneżu, opowiedzieć o miejscu o nazwie „Zakład”. On jest SEC „Maksimir”.

Wnętrze dość ciekawe, łączy w sobie elementy z epoki sowieckiej brutalności i przemysłowych, a także hołd dla nowoczesnych trendów. Jest ona otwarta od 22:00 do ostatniego gościa. Klub zajmował różne imprezy tematyczne, inspirujące show, oto znanych wykonawców muzycznych.

„Prospekt”

Mówiąc o życie nocne w Woroneżu, nie można zapomnieć o „Prospekt”. Zakład ten łączy w sobie restaurację i klub nocny. W świetle dziennym, możesz zamówić jedzenie i dobrze zjeść. Na zmierzch atmosfera staje się klub, nie króluje zabawa, która trwa do rana. Jest to instytucja działająca z dziewiątej wieczorem do szóstej rano.

Następnie są VIP-obszar dla tych, którzy chcą odpocząć w bardziej mierzonej rytmu. Wszyscy goście mogą palić fajki. Klub można wynająć na specjalne okazje.

«Lucky Luciano»

Elite Club, która pozwala odwiedzającym poczuć atmosferę amerykańskiego gangstera z lat trzydziestych. Od wielkości małej restauracji. Uruchamianie klub od dziewiątej wieczorem aż do ostatniego gościa.

„Zapalniczka”

To jest wielki klub z dobrą muzyką. Goście mogą korzystać z napojów alkoholowych i fajki. Na scenie tańczy Piękna tancerka. Siłownia pracuje od 20:00 do 6:00.

«Anioły Fashion Place»

Ten klub jest otwarty tylko dwa dni w tygodniu (w weekendy) od 0:00 do 6:00. W każdej instytucji poczują ducha komfortu. Dzięki ciekawym wnętrzem tu każdy gość jest dobrze wypoczęty i dobrze się bawić. W tym klubie, oprócz faktu, że można tańczyć, można także śpiewać. Muzyka brzmi tu elity, często występują takie gwiazdy jak Ivan Dorn, Tymoteusza i innych. Restauracja w dni powszednie przekształcony w restauracji.

«New City»

Jakie są ciekawe życie nocne? Woroneż zachwyci gości jeszcze inną instytucję zwaną «Nowe Miasto». Tutaj można spędzić czas na tantsole lub za barem. Działa aparatury jądrowej siedem dni w tygodniu, codziennie szczęśliwy odwiedzający stron tematycznych, pokazów i ciekawych wizyt znanych didżejów.

Bezpłatny wstęp do instytucji działa we wszystkie dni z wyjątkiem sobót i piątek. Również w tym okresie są zapasy na pasku. Rezerwacja stolików w góry, aby mieć pustych miejsc. Uruchamianie klub z ósmej wieczorem do piątej rano.

Wreszcie, mała

Teraz wiesz, popularne kluby nocne. Woroneż jest bogaty w miejscach do rekreacji. Jak widać w tym mieście są idealne na relaks w godzinach wieczornych, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Bardzo zróżnicowane klubów Woroneż. Opinii tych instytucji również zostawić inaczej. Czasami nawet sprzeczne. Prawdopodobnie dlatego, że wszyscy ludzie mają różne gusta. Niektórzy ludzie wolą klub z wielkim wybór drinków, a inni kochają przestronny parkiet.

340 shares 7779 views