334 Shares 7842 views

Czarny język: Powoduje, leczenie

Zdrowi ludzie mogą pochwalić różowy język odcieniem. Ale nalot ma inny kolor wskazuje na obecność u ludzi z chorobą. Żółte lub białawe odcienie są powszechne, a wszystkie były jasne, ale czarne pióro wchodzi w osłupienie nie tylko pacjenta, ale także lekarza.


W przeszłości, wyjaśnienie tego zjawiska był jeden – cholera. Ale nowoczesne lekarze nadana podobny kolor języka z chorobami, takimi jak kwasica. W prosty sposób, to naruszenie równowagi kwasowo-zasadowej w kierunku kwasowości. W większości przypadków nie jest kwasica powodu braku spożycia świeżych warzyw i owoców z bezgranicznej miłości skrobiowych i tłustych.

Jeśli istnieje czarny język, który powoduje chorobę w „kwasica”, to możemy mówić o takich czynników jak nagromadzenia toksyn, odpadów lub innych podobnych substancji w organizmie. Aby rozwiązać ten problem, zaleca się wybór oczyszczenie toksyn i obowiązkowego usuwania nadmiaru wagi.

Może czarny język, powoduje koloru, które leżą w zakresie korzystania z określonego produktu. To jest język po prostu pomalowane. Barwnik może działać jagody, węgiel aktywowany, tusze chemiczne używane przy wytwarzaniu produktów.

Czarne futro: Przyczyny

Oficjalna medycyna łączy ten fakt z patologii jelitowych. Możemy też pójść i łamanie pęcherzyka żółciowego lub trzustki. Jeśli ta diagnoza jest prawidłowa, wówczas pacjent zwykle czuje gorzki smak w ustach po posiłkach. On może cierpieć z powodu odwodnienia. do badania lekarz przepisuje badania krwi, a następnie stawia diagnozę.

Czasami czarną język, powody takiej barwy, co powoduje ostre formy różnych chorób. Na przykład, zwykłego przeziębienia z silnym wzrostem temperatury w ciągu kilku dni może być prowokatora lub innych chorób.

Innym powodem tego zjawiska – chromogeniczny grzyb. Jeśli jest on w fazie aktywnego życia, ofiara może nie tylko język, ale także zęby, które przejawia się pigmentację ciemnozielonym kolorze. Jest to spowodowane przez grzyby chlorofilu uwalnia jako produkt ich życia. W tej chorobie najlepsza prewencja – jakość i higieny jamy ustnej.

Choroba język: Leczenie

Inne objawy lękowe mogą stać się czarne narośla na języku, plamy czerwone i białe, rowki czerwonawe, guzków, płacząc rany. Najczęściej plamy na języku, jak mapa, pojawiają się jako objaw wrodzonych. I język kaczka zaczyna ze względu na wzrost pewnych komórek (bardzo wrażliwe brodawki nitkowate). Często czarny języka, z powodów, dla których są zdefiniowane i nie mogą być, nie można wyleczyć.

To może zmienić jego kolor z organizmu antybiotyków. On jest taki sam, jak tylko ludzie zaprzestać używania narkotyków.

„Geograficzny” język nie jest leczona. Jeśli istnieją głębokie rowki na powierzchni, wtedy lekarz przepisuje suplementów żelaza. Jeśli wykryty raka języka, operacja jest konieczna, po czym pacjent poddawany terapii promieniowaniem.

W każdym razie, z wyjątkiem inny kolor różowy język mówi o problemach w organizmie, więc konsultacje z terapeutą (i lekarza dentysty), nie zaszkodzi.