223 Shares 1891 views

Biografia i życie osobiste aktora Igor Filippov

Aktor Igor Filippov – gwiazda filmów "Marina Grove", "Leningrad, 46", "Kozak wsi". Co wiadomo o życiu osobistym popularnego aktora? Gdzie rozpocząć swoją karierę? Biografia i życie osobiste aktora Igor Filippov – Przedmiotem artykułu.

wczesne lata

Aktor Igor Filippov, o swoim życiu osobistym, które zostaną omówione pokrótce poniżej, urodził się na Łotwie w 1968 roku. Wczesne lata spędził w Jurmala. U dzieci, chłopiec prawie utonął. Dopiero w ostatniej chwili został zapisany. Jako dziecko był bardzo aktywny i już marzyła o scenie.

Igor Filippov przyszły aktor wychował się w rodzinie o niskich dochodach z wielu dzieci, ale nauczył go pokory i odwagi w pokonywaniu trudnych warunkach. I trudne dzieciństwo pomógł mu nie bój się podejmować decyzje i nauczyć się liczyć na własne siły. Igor dopiero dwanaście lat, kiedy zdobył swoje pierwsze pieniądze. Udało mu się dzięki niespodziewanie odkryte zdolności artystyczne. Przyszły aktor dał zaimprowizowany koncert, zbierając obóz letni stadionu. Pieniądze wydane na młodego artysty lodów, która jest następnie rozprowadzane do znajomych.

młodzież

Po ukończeniu szkoły średniej, Igor został wcielony do wojska, gdzie służył przez dwa lata. Z doskonałymi wynikami poszedł VGIK, zdobywając największą liczbę punktów. Filippov studiował z renomowanych mistrzów swojego rzemiosła – a Batalov Gluzsky. Po ukończeniu studiów przez kilka lat grał w Rydze Teatru.

Początki kariery

Aktor Igor Filippov debiut kinowy w popularnej melodramatu, grając rolę epizodyczną. W 2002 roku zagrał w przeboju „Code of Honor” i film kryminalny „Marsz Turecki”. Powszechnie znany aktor Igor Filippov przyniósł karnej Picture Motion „Na rogu koło patriarchy”. Rok później, Filip został zaproszony do głównej roli w filmie melodramatyczny „Snow Love”, gdzie zrealizował świetny kolega Lydia Velezheva.

kinoobraz

W 2005 roku, ekrany z folii detektywistycznej „Archanioł”, który opowiada o tajnych nagrań Iosifa Stalina. Główną rolę w thrillerze udał się do gwiazdy Hollywood Daniel Craig, a Igor grał bohater drugiego planu, Kretova. Jednym z centralnej roli, jaką został wykonany w filmie kryminalnym „Antisnayper”, kontynuacją której następuje bardzo szybko. Tradycyjna rola Igora jest odważny, surowe ale sprawiedliwe bohater, który nie jest obcy kochać. twórcy filmów często opierają się na nim grać rolę silnych osobowości: przepisy ogólne, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oficera, majorze. Pomimo sukcesu w filmie, Igor nadal na scenie. Wiadomym jest, że jego repertuarze są niezwykle popularne wśród widzów. Aktor mówi, że źli grać trudne, ale ciekawe. Takie postacie w liście zapisów wielu Filippova.

kino

Igor Filippov pojawił się w ponad osiemdziesięciu filmach. Pierwszy pojawił się w serialu „Lady Boss”, a następnie w melodramacie „dwa losu”. W 2002 roku powstał film „W rytmie tanga” premierą. W filmie rosyjsko-argentyńska produkcja jednej z ról granych przez bohatera tego artykułu. Nie tak dawno temu Filippov uruchomiła swój pierwszy projekt producenta „przed świtem”. Filmowanie odbyło się w Bułgarii, aw Moskwie. Jeden z bohaterów dramatów, oczywiście, Philip. Według aktora, to jego najlepsza rola.

Prywatne życie aktor Igor Filippov

Ze swoją przyszłą żoną, Julia, bohater tego artykułu spotkał się w 1989 roku. Po ukończeniu studiów pracował przez kilka lat w Rydze Teatru. Czechow. Z Moskwy udał, jako stolica Łotwy mieszkał dziewczynę. Wkrótce po ich ślubie. Sześć lat później urodziła się córka w Lyonie po ślubie. Innym siedem – syn Darius.

Żona aktora Igor Filippov teraz mieszka w Rydze. Ona jest szefem dużej firmy. Razem mają ponad ćwierć wieku. Para ma dom w Bułgarii, gdzie zwykle spędzić lato. Aktor choć wspólnie z dziennikarzami informacje o swojej rodzinie, że nie mówi się szczegółów. A ponieważ jego żona, nie wiele wiadomo. Młodszy syn mieszka z matką w Rydze.

Szczególny powód do dumy aktora – dzieci, szczególnie córkę. Lyon zajmuje się baletem, studiując w GITIS na kurs Valeria Garkalina. Ona już otrzymała prestiżową nagrodę „Złotej Liście”. Lyon jest również śpiewa. Mówi się, że dar odziedziczyła po ojcu. Syn Filippova nie marzy o karierze teatralnej. Aktor uważa, że Darius byłby architektem, i zauważa, że w przeciwieństwie do Lyonu, syn jest bardziej podobny do matki.