767 Shares 1943 views

Ozon zakraplacz. Funkcje aplikacji

ozonoterapia po raz pierwszy użyty w czasie pierwszej wojny światowej. Jeden Dr Wolff stosowali tę metodę w leczeniu ropni septycznych i źle gojących się ran. Dawno ozon jest podawany wyłącznie miejscowo z gangreny, patologii grzybiczych zmian bakteryjnych skóry. Następnie lekarz zaczął zbadać możliwość podawania pozajelitowego. Zatem ozon zaczął być podawany podskórnie. Procedura ta jest szeroko stosowany w dermatologii i kosmetologii. Nasycone roztwory gazu zaczął być stosowany dożylnie i domięśniowo. Kroplomierzem z ozonem stosowanego w leczeniu pacjentów z cukrzycą, niedokrwistość z niedoboru żelaza, zapalenie płuc, gruźlicę. Podczas stosowania wysokiego poziomu skuteczności w leczeniu szerokiego zakresu stanów patologicznych dodatnich. Ozon zakraplacz obecnie szeroko stosowane. Wlew gazu stosowane w położnictwie i ginekologii, zastrzyki alkoholizmu.


Charakterystyka metody

Sesji wprowadzania gazu jest standardowym wlew dożylny. Biorąc pod uwagę poszczególne cechy ciała wybrane dawki pacjenta. Zazwyczaj, jedna procedura wlewa 200-400 ml roztworu. Wprowadzenie odbywa się zwykle w ciągu 15 minut, po czym igła została wyeliminowana, a na jej miejsce nakłada się bandaż ciśnienia. Po prostu wolno zginać rękę i przytrzymać go w tej pozycji przez 10 minut. Ozon zakraplacz nie wywołuje żadnych negatywnych uczuć lub uczucia dyskomfortu. Do podawania dożylnego roztworu soli fizjologicznej nasyconego gazu. Eksperci pamiętać, że właściwości lecznicze roztworu utrzymuje przez dwadzieścia minut po nasyceniu. W związku z tym, że jest bardziej wskazane, aby przeprowadzić procedurę w warunkach szpitalnych. Po zakończeniu wlewu, pacjent powinien być w spoczynku przez około 10-15 minut. Ozon zakraplacz umieścić po lekkie przekąski.

wyniki

Ze względu na działanie immunitetu gazu rośnie, rozrzedzenia krwi. Ozon kroplomierzem sprzyjają szybkiemu oczyszczanie toksyny z organizmu, zmniejszając procesów zapalnych. Kiedy stosuje się rozwiązanie alkoholizm przyczynia się do usuwania produktów rozpadu alkoholu z organizmu, neutralizuje ich toksyczne działanie, zmniejszając w ten sposób obciążenie na komórkach wątroby. Ze względu na poprawę mikrokrążenia szybkiego odzyskania hepatocytów jest przez ich przekształcenia w ochronie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, ziemia terapia odmłodzenie występuje hamował działanie wolnych rodników.

Ozon zakraplacz. Przeciwwskazania

Procedury nie są przepisywane na nadczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, hipoglikemia, zawału serca. Przeciwwskazania obejmują cukrzycę, predyspozycji lub obecność wewnętrznych krwawień, niedociśnienie. Nie zaleca się do leczenia małopłytkowości, padaczki i innych napadów w historii, jak również. Nie przepisać procedury i nietolerancji hemofilię, zaostrzenie choroby wrzodowej, ostre zapalenie trzustki.