220 Shares 9832 views

Modne dziedzictwo Dzikiego Zachodu. Kobieta-kowboj tendencja

Obraz „kobiety-kowboja” łączy w sobie zarówno siłę i kobiecość kobiet. Nie ma nic dziwnego w tym, popularność tego stylu mody wśród wszystkich grup wiekowych i kultur.


kowbojski styl

Jest to nie tylko buty i obcisłe dżinsy w stylu country. Amerykańska kultura Wild West szlifowane, że szczegóły obrazu. Łączy w sobie atrakcyjność wizualną i praktyczność.

Pierwsza kobieta kowboj, prawdopodobnie nawet nie myśleć, aby umieścić na jego spodnie i uporać się z ciężkiej pracy w dużych rozmiarach sukni. Dziewczyny z Dzikiego Zachodu jest często niezbędne do wykonywania pracy za prawdziwy mężczyzna, pomagając swoich mężów lub rodziców. Życie w tych dniach była trudna i niebezpieczna. Z biegiem czasu, na kartach historii, nowy termin „kougerl” czy kobieta kowboj. Który jest związany z tym obrazem?

  • Kobieta z bronią w ręku – na koniu dzielnej pani mogła odeprzeć złodziei. Nawiasem mówiąc, płci pięknej były często bardzo dokładne w strzelaniu.
  • Kobieta na Rodeo (jako członek). Faktycznie uczestniczyć w rodeo dziewcząt był pierwszy nieoficjalny, ale później sytuacja się zmieniła. A dzisiaj, w tym niebezpiecznym sportem, kobieta kowboj często daje człowiekowi fory.
  • Kobieta w pracy na odcinku bydła na pastwiskach bez końca. Nawet w naszych czasach w zachodnich rejonach Stanów Zjednoczonych często ze stad setki sztuk bydła jest sterowany tylko przez jedną kobietę z kruchego umysłu.

Na Dzikim Zachodzie nie jest ostatnim rolę kobiet kowbojów. Odzież dla nich środkiem do dochodzić do siebie, i zdobyć szacunek. Ponadto, te stroje były wygodne i nie ograniczają ruchu, w przeciwieństwie do popularnego w sukienki czasowych.

Kobiety w siodle

Przez długi czas kobiety nie jeździć konie jak człowiek (In a bramowego pozycji). W przeważającej części, przenieśli obiema nogami na boku lub nawet w wozach. Później wiele musiał nauczyć się jeździć za prawdziwe, ale kobiety nadal robić to w zwykłych strojach. Dzięki czemu mogą one spędzić miesiące w etapie destylacji, a nawet rozpocząć strzelaniny. Aby konkurować z mężczyznami w takim stroju, z oczywistych powodów, nie było to łatwe, a przykładem kowboj-kobiety chłopców noszących wygodne spodnie i skórzane buty.

Wkrótce wszystkie atrybuty: kapelusz kowboja, Spurs, poręczny pasek, spodnie, koszule można już zobaczyć na przedstawicieli obu płci.

Po raz pierwszy kobieta kowboj (jak obecnie nazywa się styl „kovgerl”) było czymś niezwykłym, a nawet strój uznano za skandaliczny. Niemniej jednak, w miarę upływu czasu, dziewczyna w spodnie i buty z ostrogami szorstkich stał się symbolem Dzikiego Zachodu.

Ewolucja stylu kowbojskim w odzieży damskiej

We wszystkich czasach, dziewczyny przyciąga do odzieży męskiej, ponieważ był bardziej wygodny i nie utrudnia ruchu. Nie jest tajemnicą, że słaba płeć jest zawsze wbite w ramce. I ubrania w tym przypadku nie jest wyjątkiem – niewygodne buty, sukienki i nieporęczne olbrzymimi śmiertelnie duszące gorsety zostały stworzone dla urody, ale z pewnością nie dla wygody.

Niemniej jednak, w kraju, który dopiero zaczyna się rozwijać elementy garnitur mężczyzny stopniowo przenoszone do kobiecej garderoby. Nawet w spodniach, piękne istoty nie stracić kobiecości i atrakcyjności. W tym sensie, kostium kowboj dla kobiet otwiera więcej możliwości.

Nowoczesne projektanci znacznie zniekształcony znajomy wizerunek kobiety w imię ogólnych trendów mody. A dziś, w kowboj styl nie jest widoczny niemal uczestnikiem rodeo czy strzelanin.

Trendy w koszulce kowboj

Koszula kowboj styl, długość można skrócić, lub udać się do połowy uda i ubrana w obcisłe dżinsy. Ponadto, projektanci czują się bardzo swobodnie w stosunku do długości rękawów i kolorach. Jedynym trzeba zobaczyć docelowy jest, być może, naturalny materiał. Przewiewna bawełna lub flanela jako główny materiał jest idealny dla kowboja koszuli damskiej. Wygodne w noszeniu rzeczy wykonane z naturalnych materiałów są warunkiem wstępnym do przygotowania prawdziwego obrazu.

Oprócz popularnego koszuli w kratę, pod względem koloru byłoby właściwe musztarda, czerwony, brązowy, biały, szary, różowy, niebieski i czarny kolor. Powinny one dobrze komponować się z dżinsów. Nosić koszule wpuszczone w formie, albo w górnej części spodni.

Trendy w kowbojski obuwie

Jeśli mówimy o butach, jest szczególnie istotne są buty z sznurowanie na wysokich szczytach i niskim stabilnym obcasie. harmonizują one dobrze z krótkich spódniczkach. Jednocześnie oni wypełnić skinny jeans. Zaprawiony fashionistka docenią również dekoracyjne frędzle na zamszowe kozaczki.

Kobiecy styl kowbojski

Dzięki widocznej brutalności stylu kowboj projektantów udało się rozcieńczyć go z czułością i romansu. Zostały one dostosowane do tej minispódniczki i styl denim sukienkę. Rozwój Dzikiego Zachodu zmusiła kobiety w trudnych warunkach szybko przywołać siłę i wytrzymałość.

Kowboj ubrania te cechy są zachowane, choć nie w jego pierwotnej formie. A jednak, w dzisiejszym świecie, projektanci mody zastrzega sobie prawo kobiet do kobieca i sexy.

Ten styl zebrał mnóstwo fanów wśród miłośników mody i urody. Obraz „kobieta-kowboj” obraz każdej z płci znajdzie jasny charyzmy.

Ten sposób atrakcyjny i jednocześnie silną kobietę ze zyskuje na popularności z każdym rokiem. Nie powinniśmy zapominać o praktyczną stronę zagadnienia: Noszenie takiej odzieży zapewnia pełną swobodę ruchów.