475 Shares 3225 views

Esej o filmie „lazuli lutego br.” Igor Grabar „lazur lutego”

Igor Grabar – artysta, który jest znany ze swoich obrazów krajobrazowych. Trzeba powiedzieć, że natura rosyjski, który jest tak lubiący ukazywania autora na swoich płótnach, zawsze wyglądał w sposób szczególny, jak widział swego pana. Jednym z najbardziej znanych prac artysty jest „lazuli lutego br.” To powoduje burzę emocji i doświadczeń tych, którzy kiedykolwiek widział. Esej o filmie „luty blue” napisał praktycznie każdy student, nawet w niższych klasach.


Wykonawca Igor Grabar

Future utalentowany artysta, konserwator, pedagog Igor Grabar urodził się 25 marca 1871 w Budapeszcie. Uczył się w Liceum Tsesarevicha Nikolaya, i, co ważniejsze, ukończył ze złotym medalem. Po tym, Grabar weszła na Uniwersytecie Petersburskim na Wydziale Prawa.

Warto zauważyć, że starszy brat Igor – Vladimir – wkrótce po ukończeniu studiów nadal stał się sławny prawnik. Jednak młodszy Grabar postanowił zostać artystą, ponieważ to, co było najbardziej mu do gustu. Należy zauważyć, że Igor zaczął uczęszczać na zajęcia w rysunku, podczas gdy jeszcze w Moskwie.

W rok po ukończeniu studiów, Igor wszedł Petersburskiej Akademii Sztuki. Od pewnego czasu, jego nauczycielem był słynny Ilya Repin świat.

Jednak po zakończeniu tej szkoły Grabar zatrzymał się i postanowił, że teraz chce jechać do Paryża, a następnie – w Monachium. Jego idee są prawdziwe.

Wiele w życiu Igora zmienił swój ruch w Moskwie w 1903 roku. Po artysta uczestniczył w licznych wystawach, a jego prace można podziwiać nawet za granicą, gdzie również prezentowane na różnych wystawach.

Jeden z najbardziej znanych i najbardziej znanych obrazów autora jest „luty lazuli.” Daje widzowi wiele emocji i doświadczeń, które są niemożliwe do zapomnienia. Esej o filmie „Lutowy niebieskim” napisać bardzo prosty, bo patrząc na to zdjęcie, widz ma silne emocje i wrażenia, z których opis będzie tylko dla każdej przyjemności.

Zima w obrazie „The Azure lutego”

Wspaniała praca, która od wielu lat fascynuje każdy pisał I. E. Grabar. „Luty niebieski” nie pozostawi nikogo obojętnym, bo ten obraz oddaje nastrój sprężyny, pomimo faktu, że to ilustruje zimę do przebycia.

Na zdjęciu Grabar przedstawiono brzoza w zimie, które dają każdemu widzowi ciepłe, dobre samopoczucie. Każdy student, po obejrzeniu tego wspaniałą pracę, będą mogli napisać esej. „Luty niebieski” pokazuje, jak to jest piękny zimowy dzień przed nadejściem ciepłych porach wiosennych.

Bardzo często, artysta oddaje zimę w swoich obrazach w kolorze białym, chłodnych kolorach, wyposażony w całą wspaniałość tego okresu. Jednak Igor Grabar postanowił udowodnić publiczności, że zima to nie tylko szorstki i ponury, ale także ciepło, słonecznie.

Esej o filmie „Lutowy blue” może pomóc każdy medytujący tej pracy, aby zrozumieć, co autor chciał pokazać.

Esej na temat: „Słońce w malarstwie artysty”

Jest w stanie transmitować widza pozytywne emocje i doświadczenia poprzez malowanie I. E. Grabar. „Luty azure” – dzieło artysty, który jest tego dowodem. Widz wykrywa i rejestruje obraz przez obietnicę doświadczeń i emocji autora, który powoduje zimę i jej piękno.

Pomimo faktu, że zimą słońce świeci, ale nie ciepłe, widz obrazu „Lutowy niebieskim” nadal czuje się ciepło i radość. Autorka zręcznie przedstawiana wychodzące belek, które powoli otoczyć każdą samotną brzozę. Dzięki zdolności do jasno widz widzi i czuje, jak czuły i ciepły zimą słońce może być.

Wyjątkowo piękny, z drżeniem miłość czerpie Rosyjski charakter na swoich płótnach Igor Grabar. „Luty niebieski” (esej na filmie pomogą widzom wyrazić swoje emocje na papierze) – odbicie talent mistrza. A ten obraz nie znudzi podziwiać.

Brzozy w obrazie „Lutowy niebieski” (Grabar). Piękno natury eseju

Burza emocji w brzozę widz przyczyny przedstawiono na rysunku. Po pierwsze oko czytelnika jest zasysane do grupy pojedynczych drzew, radując się słoneczne dni, na skraju lasu zimą. Wdzięku pni i gałęzi częściowo pokryte świeci i musującego śnieg w słońcu. Na wierzchołki drzew brzozy są widoczne jeszcze nie spadł zeszłorocznych liści, które były w stanie przetrwać surowe zimy. Ten dzień wreszcie nadszedł spokój, śnieżyce i burze minęły, a teraz zostały zastąpione przez łagodne promienie ciepłego słońca.

Autor obraz przedstawiany zmęczony po długiej zimie, ale brzoza jest dość niezwykła radość obraźliwych wiosnę. Są one płynnie przeplata się pierwszy i strzeżcie słońce belki ciepłe.

Esej o filmie „Lutowy niebieski” pisać po prostu. Wystarczy spojrzeć na tej pracy, cieszyć się pięknem natury rosyjskiej, i pomyślałem sobie popłynie na papierze.

Stworzenie naprawdę nie do pobicia – „luty niebieski” (Grabar).

Esej na temat „Śnieg w obrazie”

Patrząc na obraz Grabar „February Blue” notatki Viewer dla siebie musującego białego śniegu. Pomimo faktu, że artysta przedstawił Rosyjska zima, śnieg na filmie obejmuje tylko część zimnej ziemi i drzew. Warto zauważyć, że „blues Luty” chłodne odcienie nieodłączne w wybranym czasie autor roku, nie zwycięży: zachód słońca śnieg daje różowawy odcień, który sprawia, że obraz Grabar ciepłe, jasne i kolorowe. Z tego powodu widz czuje się, że wiosna przyjdzie szybko.

Plan działa na obrazie

Malowanie Grabar jest dość dobrze znana, a przez wiele lat była podziwiana. Nawet więcej uczniów w klasach niższych napisać esej w internecie. Jednakże, w celu „doskonały” zadanie, konieczne jest planowanie. „Luty blue” naprawdę jest dziełem sztuki, który jest podziwiany przez wielu ludzi.

Aby napisać esej na obrazie Grabar, trzeba zrobić plan na modelu i nadać nazwę utworu. To pomoże każdemu uczniowi spełniać swoje zadanie jako „doskonałe”. Więc jakie są przedmioty ujęte w planie? To będzie o następujących pytaniach, które w swojej pracy student musi udzielić satysfakcjonujących odpowiedzi.

  1. Krótka biografia Grabar.
  2. Jako autor obraz namalowany na nim zimą?
  3. Jak artysta widzi zimowym słońcu?
  4. Igor Grabar malowane na „Blues” z lutego brzozy. Co to jest?
  5. Jako artystka pokazała na zdjęciu śniegu?
  6. Jakie emocje, wrażenia powstają w przeglądarce?
  7. Co podoba Ci się obraz Grabar?

niezwykłe zdjęcia

Praca „luty niebieski” jest po prostu hipnotyzujący. Autor dał widzowi całą tajemnicę i piękno przyrody w zimie. Kiedy patrzysz na kreatorze chce znaleźć się na skraju lasu zimą i cieszyć się promieniami słońca, które obejmą brzozę. Obraz wywołuje burzę emocji i doświadczeń, które słusznie czyni go jednym z najlepszych prac krajobrazowych. Grabar dokładnie i umiejętnie przekazać piękno i majestat przyrody.