264 Shares 7434 views

Dlaczego dzieci wymiotują po karmieniu? Uczymy!

Młode mamusie przeżywają, dlaczego dziecko często wypluwa się po karmieniu. Nie wiedzą, jak pomóc noworodka. Aby zrozumieć ten fakt, musimy zrozumieć, że praca pokarmowego systemu niemowląt nie jest całkowicie pozbawione błędów. Brzuch u niemowląt małych objętości. W formie, wygląda jak piłka, tak, jak pan wie, żywność porusza się nierównomiernie. Niemowlęta krótkiego przełyku. Wyciąga w górę i przypomina lejek. Zawór od żołądka do przełyku i jest wciąż niewystarczające, a nadmiar śluzu trzeba wychodzić po karmieniu.


Dziecko pluje się wiele po karmieniu, gdy mleko w żołądku zmieszaniu z powietrzem. Wiele starszych dzieci często przejadać. Srygivaya one pozbyć się nadmiaru żywności. Lekarze powinni zachować dziecko w pozycji pionowej podczas i po zakończeniu karmienia, aby zmniejszyć ilość powietrza połknąć.

Załóżmy, zrozumieć, dlaczego dzieci wymiotują po karmieniu. Grudnichki zazwyczaj spożywają przejadać lub powietrza podczas podawania. Jednak oni regurgitate mleko zsiadłe do 10 mililitrów. lekarz pediatra wyjaśni gorączkowy mamę dlaczego dzieci wymiotują po karmieniu. Powie ci, że to nie jest niebezpieczne, jeśli dziecko ma dobre krzesło i normalny apetyt. Ogólny stan zdrowia nie cierpi, gdy dziecko przybiera na wadze. Więc dziecko nie pluć się leżąc na plecach, potrzeba czasu, aby przemieścić go w żołądku. Karmić go lepiej na pierwsze żądanie.

Mitralnej u dzieci zwykle ustępują w czasie. Zwykle przestać robić to bliżej do pół roku. Mama wtedy nie będzie już cierpieć na pytanie, dlaczego dzieci wymiotują po karmieniu.

Zazwyczaj proces ten nie jest szkodliwy dla zdrowia dziecka. Ale są chwile, kiedy kaszel z plucia się nadal. Sugeruje to, niedrożność jelit. W tej sytuacji rodzice powinni natychmiast skonsultować się z lekarzem. Jeśli dziecko po 3 miesiącach regularnie kontynuowane i obficie pluć, a jego waga nie wzrośnie, to będzie alarm. Istnieje ryzyko poważnych chorób, takich jak zapalenie płuc, niedożywienia i anemii. W starszym wieku dziecka w regularnych takie zjawisko może być przypadkowy zespół śmierć. Członkowie rodziny często nie rozumieją, dlaczego dzieci wymiotują po karmieniu. Oni się nie martwić, czy to wpływa na zdrowie dziecka w przyszłości. I ich emocje nie jest na próżno. Dzieci, które wydmuchują obficie w dzieciństwie, często cierpią z powodu zimna do trzech lat. Dziecko może mieć zaległości w ich rozwoju.

Rodzice powinni uważnie monitorować zdrowie swoich dzieci do roku. Dzieci, które mają uporczywe wymioty występują częściej w pierwszym roku życia są zagrożone. Muszą stały nadzór lekarzy. Z obfitym uporczywe wymioty z zielonym zabarwieniu dziecka wymaga pilnej interwencji chirurgicznej. Potrzeba czasu, aby przejść kompleksowe leczenie w celu wyeliminowania patologii żołądka i jelit i zapobiegają rozwojowi poważnych chorób. Nie zadzieraj ze zdrowiem dzieci!