639 Shares 6796 views

Jak wygląda starzej niż ich lat

Jak wygląda starzej? Ta z pozoru głupie pytanie można zadać sobie dopiero w okresie dojrzewania. Still – ledwie trzydzieści lat kobieta chce rzucić się na pięć lat. Jednakże, to samo dotyczy mężczyzn. W rzeczywistości, na pytanie, jak wygląda starzej, poprosił na wielu forach w internecie. Spróbujmy dowiedzieć się, kto może być zainteresowany w odpowiedzi na nią, jak również w celu osiągnięcia pożądanych zarówno mężczyzn jak i kobiet: sposoby, oczywiście, będzie inna.


Czas leci, życie szybko mija, a kiedy młodsze pokolenie dosłownie jest na piętach, jest mało prawdopodobne jesteś zainteresowany jak wygląda starzej. Zamiast szukać odpowiedzi na to pytanie – jest przywilejem ludzi, którzy są w ich nastolatków. Myśl o sobie – bo tak chciał wyglądać co najmniej 16 do 20, aby rozpocząć samodzielne życie, fascynować starszych facetów, skończyć szkołę i tak dalej. Istnieje kilka sposobów, które pomogą Ci osiągnąć pożądany efekt, ponieważ jest tak konieczne.

Jak patrzeć na dziewczyny?

Najlepszym rozwiązaniem – zmienić styl, aby dokonać aktualizacji nieoczekiwany fryzurę, szafa, zwyczajów, używać kosmetyków. Oto najważniejsze – nie przesadzaj. Inaczej makijaż jest podobny do malowania indyjskie ubrania podkreślają wady, a włosy i nie imponować absurdalnych poglądów. Będziemy zrozumieć ze wszystkimi szczegółami.

  1. Fryzury. Musisz udać się do właściwego stylista. On będzie wybrać najlepsze dla Twojego koloru włosów. Uważa się, że ciemne loki dodano roku. To samo można powiedzieć o krótkie fryzury, jak quadów. W każdym razie, ogon „mysz” nie będzie dodać lat do ciebie, to wszystko strasznie nieatrakcyjne.
  2. Kosmetyki. Jeśli jesteś zainteresowany w odpowiedzi na pytanie, jak wygląda starzej niż jego lat, należy wysupłać dobrego makijażu. Mama nie pasuje. Makijaż powinien być umiarkowany, aby twarz wyglądała naturalnie. Obfitość cienia proszku lub szminka na nim nie doda do swojego wieku, jesteś po prostu się ośmieszyć lub prowokacyjny. Musisz skorzystać z ciemnych kolorów, brązowy, szary, czarny atrament musi być. Jeśli zdecydujesz się korzystać z ciemnoczerwoną szminką, oczy muszą nadrobić tylko nieznacznie. Wiek nie dodać ilość makijażu i zdolność do jej stosowania, który, jak to się mówi, „nie ma”.
  3. Odzież. Należy wybrać elegancki styl. Nie jest konieczne, oczywiście, ubierać się w „rzeczy babci”. Ale w swojej szafie eleganckie bluzki, spodnie i rygorystycznych pięknych sukienek powinno być więcej, i T-shirty i dżinsy – mniej.

Oczywiście, wygląd ma duże znaczenie dla jak jesteś postrzegany przez innych. Ale sprytni książki nie czytali zapomnieć. Na pierwszy rzut oka powinno być „odcisk palca” inteligencji.

Jak szukać starszego faceta?

Wszystko jest proste. Nie ma potrzeby, aby ubierać się w nadmiernie rygorystycznych garniturach, jeśli wyglądają znacznie młodziej niż jego wiek, będzie to wyglądać śmiesznie. Lepiej jest iść do sportu, do budowania mięśni, zaczynają się golić, aby dać obraz pewnej brutalności. Ubranie musi młodzież, ale elegancki, dość drogie i odpowiedni rozmiar. Należy zwrócić uwagę również do zachowania z innymi. Jeśli odpowiedź na każde pytanie wlewa grubą rumieniec, należy pracować na poprawę samooceny.

A teraz „szkodliwe” rada. Są, oczywiście, trzeba czytać, ale nie na odwrót życia.

1. Jedz fast-food, przybiera na wadze, każdy dodatkowy kilogram będzie wyglądać starszych.

2. Nie używaj kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry.

3. Dużo opalania, wkrótce Twoja skóra będzie wiekiem.

4. Zachować rozwiązłe życie, swoje motto od teraz – „bardziej luźnej”.

5. Nigdy nie czytać niczego. Rozwój osobisty cię do niczego.

6. Nie idź w sportowych.

7. nadużywanie alkoholu, palić.

Przekonasz się, że po pewnym czasie odpowiedź na pytanie, jak wygląda starzej niż ich lat, przestanie cię podniecić. Zewnętrznie, należy dodać więcej niż jeden rok i dziesięć.

Ale poważnie, nie ma potrzeby, aby dowiedzieć się, jak szukać starszych. Doceniam jej młodość, była tak krótko.