743 Shares 1666 views

Najważniejsze zawody przy stole

Będziesz w stanie obliczyć, ile święto święta były w swoim życiu? A które pamiętasz? Zaprawdę, ci, na których nie było coś ciekawego – degustacja nowe dania egzotyczne, śmieszne historie z gośćmi, nietypowej sytuacji …


Najprostszym sposobem, aby odróżnić swoją partię tak, aby pamiętał i dyskutowane przez wiele lat – jest zorganizowanie zabawy konkursy przy stole. Graj podoba. Najważniejsze – aby wybrać odpowiednią rozrywkę. Wiek, stopień zażyłości gości, ich materiał status – wszystkie te czynniki muszą być brane pod uwagę w przygotowaniu „menu w grze.”

Najlepiej jest, aby odebrać gości przy stole, bo to podważa takie miejsce rozrywki dyskretnie, nie trzeba nigdzie iść, aby wstać, możliwe jest, aby natychmiast podnieść szklankę i przekąskę. A następnie goście łatwiej przenieść do bardziej aktywnego spędzania wolnego czasu – taniec, konkursy z szatniami i inne rozrywki.

Konkursy przy stole, z reguły nie wymagają skomplikowanej organizacji i przygotowania. Mają dużo improwizacji i niespodziewanych zwrotów i fabuły gry, goście mogą zmienić siebie – wtedy wynik jest jeszcze zabawniejszy.

Konkursy przy stole dla nas w kawiarni

1. "Know-ka"

Na kawałku papieru, każdy gość pisze kilka słów, które mogą być sam charakteryzują: duże oczy, szybkiej mowy, uwielbia pączki, etc. (Tylko jedna definicja). Wszystkie krotnie zagięte kawałki papieru w oknie, a następnie wyciąga się ołów i odczytuje dla każdej kolejki.

Zadaniem gości – odgadnąć, kim są. Każdy gość może wywołać tylko jedną opcję. Ktokolwiek domyślił – podnosi kartkę z opisem siebie. Zwycięzcą jest ten, kto do końca konkursu rekrutowani największą liczbę założonych kart.

2. „zepsuty telefon”

Znany gry dla dzieci, który jest przyjemny przywołać do wszystkich gości. Najważniejsze jest to: wiodący gwałtowny szeptem do ucha sąsiada niektóre dobrze znane przysłowie lub notowań. On przechodzi na co mógł dostrzec – również szeptem. I tak w kółko. Ostatni uczestnik mówi głośno frazę, aż w końcu udało. Zgodnie z ogólną zasadą, ostateczna wersja ma bardzo niewiele wspólnego z pierwotnym oświadczeniem.

3. „Mam w moich spodniach”

W tym konkursie trzeba wyciąć z gazety, jak wiele różnych zwrotów może być, nawet jeśli to nie jest śmieszne. Z pre-kolorowy papier koperta jest przyklejona w formie majtek, z obrabianym tam umieszczone zwroty. Goście w kręgu usunięte z „spodnie” wycinki z gazet i słowami: „I w moich spodniach …” Przeczytaj do nich. Na przykład: „I w moich spodniach …. Po raz drugi gospodarzem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Ekran Sachalin.”

konkursy sylwestrowe przy stole

1. Pytanie do

Lider prosi gości najprostsze pytania:

– Kim jesteśmy najbardziej oczekujemy nocy z 31 do 1?

– Co przynosi Święty Mikołaj w każdym domu?

– Jaki jest najlepszy prezent na Boże Narodzenie?

– Na co napędza Mikołaj?

– Kto jest Snow Maiden?

– Co nowego gostesbornik?

– Jakie ryby najczęściej jest ciepły przy świątecznym stole?

– Co jest najczęstszą rzeźba na Sylwestra?

Pytania dość prosty, a goście zaczynają dawać żartobliwy odpowiedzi – to ustanawia ogólne wakacje w pogodnym nastroju.

2. Mikołaj święto

Pierwsza część konkursu – dla mężczyzn. 5 minut od tkanek są oni zapraszani do cięcia najpiękniejszą i twórczego płatka śniegu. sympatia publiczności wyłonić zwycięzcę, który staje Mikołaj partii. On dostaje kij i tradycyjną czapkę.

Potem przychodzi czas, aby wybrać Snow Maiden. Żeńska połowa goście są zaproszeni do wystąpienia z pozdrowieniami od ostatniego Dnia Świętego Mikołaja. Najbardziej niezwykłe i zabawne komplement, aby wyłonić zwycięzcę, którego staje się Snow Maiden na tej Sylwestra.

3. śniegu.

Płatki śniegu, które do tej pory odciąć, a obecnie położyć na stole. Uczestnicy muszą wypuszczać snowflake na podłodze. Czyje śniegu trwała najdłużej w powietrzu – i wygrał.

Staraliśmy się odebrać wypróbowanych i przetestowanych rozgrywek przy stole dla różnych kategorii użytkowników i dla różnych okazjach – wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i baw się dobrze!